Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 14

Australijos kovidų "vakcinos" diegimui slapta vadovavo JAV KARIUOMENĖ: ataskaita

Dabar žinome, kad visai tai tironijai, apie kurią jums pasakojome ir kuri vyko Australijoje per kovido "pandemiją", slapta vadovavo ne kas kitas, o Jungtinių Valstijų kariuomenė.

Nuo pradinio uždarymo iki kaukės ir "vakcinos" įvedimo - viskam vadovavo JAV Gynybos departamentas (DoD), kuris į Australijos valdžios struktūrą įtraukė savo žmones, kad pavergtų tautą tironija ir genocidu.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Farmakologas Filipas Altmanas (Phillip Altman) ir grupė Australijos mokslininkų, gydytojų ir medicinos akademikų tvirtina, kad DoD "atliko dominuojantį vaidmenį reaguojant į SARS-CoV-2 virusą ir vėliau kuriant, gaminant bei platinant vakcinas Covid-19".

Jų teigimu, operacija "Warp Speed", kurią išdidžiai pristatė ir paleido Donaldas Trampas (Donald Trump), kol jį pakeitė Džo Baidenas (Joe Biden), leido Gynybos departamentui greitai pagaminti injekcijas. Tos injekcijos, sako Altmanas ir kiti, suprojektavo, valdė ir tvarkė visus buteliukus, kurie buvo įgrūsti į rankas australams, kurių daugelis neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik paklusti - kitaip praras pragyvenimo šaltinį ir galiausiai gyvybę.

Altmano ir jo ekspertų koalicijos teigimu, Gynybos departamentas išleido milijardus "plataus masto gamybos demonstravimui", kuris visiškai nesusijęs su teisėtu mokslu. Visa tai buvo apgaulinga psy-op (psichologinė operacija), kuria siekta gauti milijardus dolerių naujo pelno Didžiajai farmacijai ir tuo pat metu depopuliuoti didžiąją planetos dalį.

(Susiję: Po kovido injekcijų išleidimo Australijoje gimstamumas sumažėjo 63 proc., rodo duomenys).

"Buvo siekiama sudaryti įspūdį, kad laikomasi įprastų reguliavimo procesų, nors iš tikrųjų jie buvo visiškai apeinami", - aiškina Deividas Džeimsas (David James), rašantis "LifeSiteNews".

"Australijos vyriausybės ir reguliavimo institucijos dalyvavo apgaulėje, nuolat tikindamos piliečius, kad vykdoma patikima priežiūra, užtikrinanti saugumą ir veiksmingumą, net ir tada, kai buvo akivaizdu, kad vidutinės trukmės saugumo neįmanoma įvertinti per tokį trumpą laikotarpį, o reikalavimas pakartotinai atlikti injekcijas parodė, kad injekcijos nėra veiksmingos jokiam ilgesniam laikui."

DoD bandė sukurti aerozolinę šikšnosparnių "vakciną", kai iš Vuchano laboratorijos buvo išleistas kovidas, sako Altmanas

Savo ir savo komandos parengtame straipsnyje Altmanas teigia, kad DoD įžvelgė tam tikrą grėsmę nacionaliniam saugumui (ar bent jau taip teigė), kuri vėliau buvo panaudota, kad visa valdžia būtų perduota JAV kariniam-pramoniniam kompleksui.

"... visi sprendimai nuo to momento iki pat šių dienų buvo visiškai kontroliuojami ir valdomi", - teigia Altmanas ir jo sąjungininkai. "Šis slaptas karinis atsakas į visuomenės sveikatos klausimą turėjo daug neigiamų pasekmių".

Toliau straipsnyje teigiama, kad covid iš tiesų buvo gautas iš su JAV kariuomene susijusios laboratorijos Vuchane, tačiau iš pradžių jis buvo falsifikuojamas siekiant sukurti "aerozolinę šikšnosparnių vakciną".

Šiame projekte, kuris buvo vykdomas komunistinės Kinijos teritorijoje, tiesiogiai dalyvavo "EcoHealth Alliance" (tai dabar taip pat plačiai žinoma), o JAV mokesčių mokėtojų lėšos buvo skiriamos per Tony Fauci ir jo Nacionalinį alergijos ir infekcinių ligų institutą (NIAID).

Projektas "Veritas" dar 2021 m. rugpjūtį taip pat patvirtino, kad "EcoHealth", dėka jūrų pėstininkų korpuso karininko majoro Džozefo Merfio (Joseph Murphy), dirbančio Pažangiųjų gynybos tyrimų projektų agentūroje (DARPA), atskleidimų, dalyvavo kuriant šią "sąmoningai virulentišką, humanizuotą, rekombinantinę SarsCov, kuri turėjo būti atvirkštiniu būdu sukonstruota į ... šikšnosparnių vakciną".

Apskritai dabar žinoma, kad JAV karinis-pramoninis kompleksas yra tiesiogiai atsakingas už SarsCovid vakcinos išleidimą į laisvę, taip pat už tai, kad didžioji pasaulio dalis pasinėrė į naują medicinos fašizmo ir tironijos normą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau