Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 14

CDC pradeda oficialų tyrimą dėl mirčių nuo COVID vakcinos

CDC pradėjo oficialų tyrimą dėl didelio skaičiaus žmonių, kurie patyrė širdies priepuolius arba mirė pavartoję "Pfizer" mRNA vakciną.

"CDC teigia, kad buvo pakankamai atvejų, kai žmonės, gavę vakciną, patyrė insultą", - pranešė "Fox News".

WATCH:

Thegatewaypundit.com praneša: "Atsiradus ir pradėjus naudoti atnaujintas (bivalentines) COVID-19 vakcinas, CDC vakcinų saugumo duomenų tinklas (Vaccine Safety Datalink, VSD), beveik realaus laiko priežiūros sistema, atitiko statistinius kriterijus, kurie paskatino atlikti papildomą tyrimą, ar 65 metų ir vyresniems žmonėms, gavusiems Pfizer-BioNTech COVID-19 vakciną, bivalentinę, kilo saugos problemų dėl išeminio insulto. Atlikus greitojo reagavimo VSD signalo tyrimą iškilo klausimas, ar 65 metų ir vyresniems žmonėms, gavusiems Pfizer-BioNTech COVID-19 Vaccine, Bivalent, buvo didesnė išeminio insulto tikimybė 21 dieną po vakcinacijos, palyginti su 22-44 dienomis po vakcinacijos", - teigė CDC.

"Šis preliminarus signalas nebuvo nustatytas su Moderna COVID-19 vakcina, Bivalent. Be to, gali būti ir kitų suklaidinančių veiksnių, turinčių įtakos VSD nustatytam signalui, kuriuos reikėtų toliau tirti." - pridūrė CDC.

Bendrovė "Pfizer" teigė, kad nėra jokių įrodymų, siejančių insultą su jos gaminamų "Covid" vakcinų vartojimu.

"Nei "Pfizer" ir "BioNTech", nei CDC ar JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) nepastebėjo panašių rezultatų daugybėje kitų stebėsenos sistemų JAV ir visame pasaulyje, todėl nėra įrodymų, leidžiančių daryti išvadą, kad išeminis insultas yra susijęs su bendrovių COVID-19 vakcinų vartojimu", - teigė "Pfizer", remdamasi "Reuters".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau