Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2023 » Sausio » 20

Ar Vėžys yra žmogaus sukurta liga?

Senovės liekanų tyrinėjimai parodė, kad vėžys yra žmogaus sukurta liga, kurstoma modernaus gyvenimo pertekliaus.

Iki naujųjų laikų, kai tarša ir varginga žmonijos mityba tapo globaliu reiškiniu, augliai buvo retais atvejais ligonių istorijoje – tą liudija mumijų, fosilijų ir klasikinės literatūros apžvalga.
Didesnis vėžio kilmės suvokimas galėtų paspartinti ligos gydymo tyrimus.
 
Tik XVII a.  pateikiami pirmuosieji krūties ir kitų vėžio rūšių operacijų aprašymai, o pirmieji raportai apie piktybinius navikus atsirado per pastaruosius 250. Pirmasis žinomas auglys buvo nosinis vėžys, 1761-aisiais plitęs tarp uostomojo tabako vartotojų.
 
Tyrime dalyvavęs profesorius Rosalijus Davidas tvirtina, kad „nėra nieko natūralioje aplinkoje, kas galėtų sukelti vėžį. Taigi jo priežastimi turėtų būti tarša ir žmonijos gyvenimo būdo bei mitybos pokyčiai.“ Svarbi šio tyrimo dalis yra istorinis ligos raidos pjūvis.  Tūkstantmetės istorinės liekanos siunčia moderniajam aiškią žinutę – ši liga sukurta žmogaus ir jis turi reaguoti į tai.
 
Daktaro Rachelo Thompsono iš Pasaulinio Vėžio Tyrimo Fondo teigimu, sveika mityba, reguliari mankšta ir optimalaus svorio palaikymas gali padėti apsisaugoti nuo trečdalio vėžio rūšių. „Ko gero mūsų protėvių gyvenimo būdas sumažino vėžio riziką,“ pridėjo profesorius.
 
Skeptikai šį tyrimą vadina „pseudo mokslu“. Esą vėžys senovėje buvo retas dėl to, kad žmonės mirdavo dėl kitų priežasčių ankščiau, nei vėžys pasiekdavo savo akivaizdžiąją stadiją (vidutinė XIII a. gyvenimo trukmė siekė 25-35 metus).

Geresnės gyvenimo sąlygos, higiena, mityba, modernioji medicina prailgino žmonių gyvenimo trukmę, todėl auglių atvejai tapo vis labiau įprastu reiškiniu. Skeptikų teigimu, palyginę senovės ir šiuolaikinių visuomenių vėžio sergamumo rodiklius nepamatysime jokių didesnių skirtumų.

Apie tai rašė dar laikas.lt 2010 metais. 

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau