Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 1

Mirusi... vyro meilužės statusas

Jei žmona staiga sužino apie tai, ką visi, išskyrus ją, žinojo, tai nėra lengvas išbandymas. 

Prieš kelerius metus žmona žiauriai nužudė savo vyro meilužę. Dabar ji atlieka teismo paskirtą bausmę įkalinimo įstaigoje. 

Kas skatino šią moterį? 

Dažnai mielos moterys neatsižvelgia į vyrų ir moterų smegenyse įspaustą lyčių skirtumą. Ir, matyt, yra skirtumas. 

Pavyzdžiui:

1. Meilė moteriai (žmonai) ar meilužei nereiškia, kad jis savo vertybių sistemoje žmoną ar meilužę iškelia į pirmą vietą. Tai nelengva suprasti, bet dar sunkiau suvokti. 

Pabandysiu paaiškinti: vyras myli savo automobilį, žmoną, motiną, meilužę, vaikus, darbą.  Tačiau pagal "vidinį svarbos reitingą" kažkas ar kažkas jam yra "aukštesnis", ypač svarbūs pirmieji trys "prizai". 

Tarkime, vyras myli savo automobilį, jis jam svarbus, tačiau automobilis gali būti jo meilės sąrašo pabaigoje. 

Pirmoje vietoje gali būti jo motina, antroje - žmona, trečioje - darbas. Ir tik ketvirtoje vietoje - meilužė, kurią jis "myli" kaip analogą, pavyzdžiui, puikiam poilsiui ir perėjimui nuo nervinės įtampos prie atsipalaidavimo. Jei meilužė būtų pirmoje ar antroje vietoje pagal svarbą, jis paprasčiausiai paliktų žmoną ir nesukeltų pikantiškos situacijos. Jis taip pat myli savo meilužę, tačiau jos vieta svarbos "reitinge" aiškiai nepatenka į pirmąjį trejetuką. 

Tikriausiai dar blogiau, kai žmona ir meilužė "dalijasi" garbingą antrąją vietą po motinos. Tuomet vyras negali pasirinkti ir vienu metu turi dvi šeimas (vieną be teisėtos santuokos registracijos). 

Mūsų nesužeistas (priešingai nei jo meilužė) herojus akivaizdžiai teikė pirmenybę žmonai, tačiau, kaip parodė tolesni įvykiai, tiek žmona, tiek meilužė jo "svarbos reitinge" neužėmė pirmosios vietos. 

2. Žmonės yra įpročių vergai. Štai kodėl kiekvienas pusšimtis žmonių stengiasi išlaikyti "viską taip, kaip buvo". Jei žmogus turi bent menkiausią galimybę nieko nekeisti - jis nieko nekeis, tai tas pats, kaip kasdien įpratęs eiti į darbą tuo pačiu keliu - jei jo kelias į darbą pasidarys užverstas žemių krūvomis, tik tada situacija privers jį pakeisti trajektoriją. Bet ne anksčiau. 

Nužudytos žmonos meilužės vyras nenorėjo nieko keisti: įprasta trajektorija jam buvo svarbiau už viską: todėl, kai meilužė nusprendė su juo išsiskirti, nelaukdamas, kol jis paliks žmoną, "grąžino" ją "prausdamasis ir valkataudamas". 

3. Vyras gali būti puikus specialistas, malonus žmogus, su kuriuo malonu bendrauti, bet negali būti tinkamas santykiuose. Tai reiškia, kad, kalbant apie meilę, vyras gali pateikti nepaaiškinamų staigmenų. Tiesiog turite suprasti, kad vyro fasadas nėra tiesiogiai susijęs su jo elgesiu santykiuose. 

Mūsų herojus "viešumoje" buvo gana padorus veidas ir turėjo neblogą darbą (greičiausiai, jis vis dar turi). 

4. Noras kaltinti paleistuvę, kuri "griauna šeimą" ir "našlauja vaikus", žinoma, pagirtinas, bet jis neturi nieko bendra su tikrove, kurioje vyras yra tas, kurį kaip "veršį ant virvės" veda bjauri varžovė. Beprasmiška kaltinti moterį, kurios nepažįstate, kuri jums nieko neskolinga ir nėra jums skolinga. Geriau atidžiau pažvelgti į aiškių malonumų mėgėją. kuris, kitaip nei meilužė, prisiekdavo "ligoje ir liūdesyje, džiaugsme ir... dar kažkiek". 

Beprasmiška kaltinti save, kad "kažkas su manimi negerai", kad kažką darau ne taip, kad nepakankamai gerai gaminu maistą, kad nepakankamai dėviu erotinį apatinį trikotažą. 

Būtų prasmingiau pripažinti sau, kad kažkada dėl kokių nors priežasčių investavote ne į tą žmogų. Ir pradėti nuo šio fakto. 

Kas kaltas? Ko jam trūksta? Na, dažnai kalti visi, bet jei vyras "sukūrė" slaptus santykius, kuriuos palaiko jau kelerius metus, nebandydamas su jumis pasikalbėti ( nekaltindamas jūsų ) ar ką nors pakeisti ( konstruktyviais būdais ), ar nemanote, kad jūsų kaltė kelia daugiau abejonių? 

Mūsų "nematomas" renginių dalyvis buvo būtent tas žmogus, kuris mėgsta tyliai kurti paralelinius ryšius. Deja, žmona, užuot pripažinusi sau, kad vyro pasirinkimas buvo klaida, nusprendė išlieti visą savo pyktį ant pagrobtos meilužės ir padaryti jai daugybę žaizdų. 

Ko jam trūksta? Viskas, o jūsų trūkumai gali būti naudojami kaip pasiteisinimas tam pateisinti. 

Vyras tikrai reiškė pretenzijas savo žmonai, kaip gi ne, žmona penkerius metus bandė "sugrąžinti" meilužį į šeimą, o tai buvo tas pats, kas laikyti vandenį delnuose: negalima laikyti to, ko pagal struktūrą negalima laikyti.

5. Nepamirškite, kad tariamoji "moteriška logika" yra būtent tokia - logika vyrų zigzagų atveju, o vyrai remiasi... jausmais (t. y. vadovaujasi nesąmoningais motyvais). 

Todėl jie dažnai negali atsakyti į klausimą apie motyvus kitaip, kaip tik neišreikštu "nežinau". Tai pirmas nesąmoningų tendencijų triumfo prieš garsųjį žmonių logiškumą ženklas. Tik šiuo atveju! 

Žinoma, yra vyrų, kurie pateikia aiškius argumentus, ne kaltinimus, bet argumentus! Tačiau paprastai jie yra atsakingi už savo veiksmus ir arba dirbs prie santykių, arba juos nutrauks. 

Kita rūšis dažniau vadovaujasi "patogumu" ir įpročiais.  Ir jie kuo ilgiau laikysis savo komforto lygio. Ir jokia moteriška aistra nepajėgia jų paskatinti rinktis. Jie neturi motyvo rinktis! 

Štai kodėl žmona, pareiškusi pretenziją savo neištikimam vyrui, rizikuoja po sekundės išvysti blizgančius jo batų padus, nes vyras, kuriam "griebė" už žandų, pajuto diskomfortą ir "kaip anksčiau" nebebus. 

Todėl, matyt, įsiutusi žmona nusprendė, kad bus lengviau pašalinti meilužę, su kuria penkerius metus varžėsi. 

Išvada: žmona atlieka 12 metų bausmę už žmogžudystę, o vyras... nė karto neatvyksta aplankyti žmonos ar meilužės kapo. 

Jis užmezgė kitus santykius, pateikė skyrybų su žmona prašymą, jų bendrą vaiką su buvusia žmona augina trečias pretendentas į santykius su šiuo neabejotinai vertingu vyru. Tai viskas, ką reikia žinoti apie šią situaciją. 

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:27 Nervus gydome homeopatiškai
Nervinis šokas (nervų sutrikimas) vis dažniau pasitaiko įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų žmonėms. Priežasčių gali būti įvairiausių: nuo nedidelės problemos darbe iki artimųjų netekties. Nervai sutrinka ir moterims, ir vyrams, tačiau dėl per didelio emocionalumo silpnoji lytis gerokai dažniau pa...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto