Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Rugsėjo » 17

6 tipų moterys, kurios visada lieka tik meilužėmis

Atostogų dienas ir naktis ji dažniausiai praleidžia viena. Galbūt su draugais, giminaičiais, bet tikrai ne su juo....

6 tipų moterys, kurios visada lieka tik meilužėmis

Kurios merginos atsiduria tik meilužės, bet ne žmonos būsenoje?

1. Moteris, kuri pasąmoningai bijo intymumo

Moterys dažnai tampa vedusių vyrų meilužėmis iš intymumo baimės. Nors jos galvoje gyvena viltis, kad jie bus kartu, giliai širdyje ji žino - jis nepaliks žmonos dėl jos. Kadaise moterys buvo giliai traumuotos santykių su vyriškos lyties atstovais, todėl nesąmoningai vėl ir vėl renkasi santykius, kuriuose intymumas neįmanomas.

Kad vėl nepatirtų praradimo skausmo, nepatirtų kančios, baimė verčia jas vengti intymumo. Flirtas su vedusiu vyru leidžia neišeiti iš savo komforto zonos ir būti su vyru tik 30 %, o ne 100 %, kaip būtų įprasto romano metu.

Taigi pasąmonė formuoja švelniausią gyvenimo santykiuose modelį, kuriame neįmanoma pakartoti traumuojančių įvykių.

2. Karjeros moteris

Vedusius vyrus traukia moterys, kurios yra pernelyg užsiėmusios studijomis arba karjera. Šios moterys yra gana egocentriškos, nesiekia santuokos bet kokia kaina ir tikriausiai yra per daug užsiėmusios kitais dalykais, kad ieškotų verto kandidato. O kol jis nerastas, jos neatsisako lytinių santykių ir vaišių, tačiau nenori įsipareigoti.

Stiprus savigarbos jausmas, išpūstos ambicijos ir baimė prarasti savarankiškumą daro moterį patrauklesnę vyrų akyse. Šios merginos paprastai sutinka atlikti meilužės vaidmenį dar ir todėl, kad toks ryšys jas išlaisvina iš patriarchalinio santykių modelio. Suteikia galimybę nukreipti pastangas kitiems tikslams pasiekti. Toks ryšys energijos taupymo režimu.

Taip pat skaitykite: Skaudi tiesa apie vedusių vyrų meilužes

3 - Žemą savivertę turinti moteris

Nors išoriškai merginos meilužės gali atrodyti pasitikinčios savimi, viduje jos turi žemą savivertę ir mano, kad nėra vertos meilės. Joms trūksta drąsos pačioms būti moterimi numeris vienas. Santykiuose su vedusiaisiais vyrauja netikrumas dėl ateities, nuolatinė praradimo baimė, poreikis dalytis mylimuoju su kitu ir visada būti antraeiliuose vaidmenyse.

Ši situacija pakartoja padėtį, kurią mergaitė užėmė vaikystėje ar paauglystėje, pavyzdžiui, santykiuose su broliais ir seserimis. Jei šeimoje ji yra menkinama arba tėvai teikia jai pirmenybę prieš kitus vaikus, mergaitės savivertė neišvengiamai bus žema. Būdama suaugusi moteris, ji manys, kad jai amžinai skirtas antraeilis vaidmuo ir nepasitenkinimas meilėje. Juk žemos savivertės mergaitė bijo, kad niekas kitas jos nesutiks, ir dažnai galvoja, kad geriau leisti ištekėti, nei visai niekam.

Įsitaisiusi meilės trikampyje, meilužė sutinka su jausmų likučiais, kuriuos reikia "doroti" kitai moteriai.

4. Moteris, kurią kamuoja vienatvės baimė

Santykiai su meiluže - tai daugiausia seksualiniai santykiai, kurie nėra visaverčiai ir vieningi. Meilužė nesąmoningai duoda tik savo kūną, o siela lieka užrakinta. Štai kodėl jos skiria tokį didelį dėmesį savo išvaizdai. Toks elgesys sukelia amžiną nepasitenkinimą ir vienatvę, kol moteris nesupranta, kad menamas laimės siekimas tokiu būdu, priešingai, yra bėgimas nuo jos.

Vienatvės baimė stumia ją į santykius, kuriuose ji lieka viena... Susitikimai pagal vyro grafiką, savaitgaliai ir atostogos atskirai. Praleidus ribotą laiką pasimatymuose lieka kartus artėjančios vienatvės poskonis, kuris graužia ją iš vidaus.

5. Naivi moteris, laukianti, kol jis išsiskirs su žmona

Dauguma moterų, patekusios į meilės trikampį, įpratusios taip samprotauti: "Tai laikina, atsiras kitas vyras - ir aš tuoj pat nutrauksiu šiuos santykius." Arba "Aš vis tiek lauksiu, o jis anksčiau ar vėliau paliks žmoną man", arba dar blogiau - "Geriau leisti vedusiam vyrui, nei būti vienišai".

Deja, šie svarstymai tėra iliuzijos meilužės, kurios ilgainiui sukelia nervų sistemos problemų. Stebuklo laukimas gali tęstis metų metus: buvo net atvejų, kad moterys ir 30 metų buvo meilės trikampyje. Statistika teigia, kad 90 % tokių trejetukų baigiasi vyro išsiskyrimu ir su žmona, ir su meiluže. Tik 1 % atvejų įsimylėjėliai sukuria porą, tačiau net ir šie santykiai pasmerkti žlugti. Ar verta gaišti laiką nusivylimui?

6. Moteris, kuri mėgsta konkurenciją

Kita meilužės psichologijos pusė - konkurencija su svetimomis moterimis, kaip vaikystėje su motina. Vyras tampa įdomus tik tada, kai turi žiedą. Tikslas čia yra ne tiek santykiai su pačiu džentelmenu, kiek noras užriesti žmonai nosį, atstumti partnerę nuo konkurentės. O jei tai stebuklingai pavyks, jis greitai taps neįdomus.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau