Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 17

4 dalykai, kurių neturėtumėte daryti, kad neprarastumėte mylimo vyro

Baimė likti vienai arba prarasti mylimą vyrą verčia moteris abejoti savimi, savo patrauklumu.

Pasitikėjimo savimi praradimas gali sugriauti net pačius tvirčiausius santykius. Niekada negalima pamiršti, kad visada reikia būti savimi ir neprarasti savęs siekiant jausmų.

4 dalykai, kurių neturėtumėte daryti

Nuotrauka iš Pixabay

Jokie santykiai nebūna tobuli. Anksčiau ar vėliau atsiras priežastis, kodėl poroje įsiplieskia kivirčas. Psichologai teigia, kad tokių įvykių atsiradimas yra normalus reiškinys. Nebijokite, jei staiga susipykote su partneriu, tai nereiškia, kad jausmai išblėso. Visai ne. Priešingai, jūsų santykiai pereina į naują vystymosi etapą.

Vienintelis dalykas, į kurį reikia atsižvelgti ginčijantis su mylimu žmogumi yra tai, kad konfliktas neturėtų katastrofiškų pasekmių jūsų bendrai ateičiai. Norėdami tai padaryti, turite išbandyti ginčo metu laikytis kelių taisyklių.

Neignoruokite savo partnerio po ginčo

Taip, po kivirčo kiekvienam žmogui reikia pertraukos, kad nurimtų emocijos ir jis pagalvotų apie iškilusią problemą. Niekas su tuo nesiginčija. Tik čia yra viena bėda – žmonės yra skirtingi. Pavyzdžiui, norint „atsivėsinti“ po kivirčo, vienam partneriui reikia poros valandų, o kitam – visos paros.

Kad išvengtumėte papildomų nesusipratimų ir pasikartojančių kivirčų, geriau nedelsdami informuokite savo sielos draugą, kad jums reikia tam tikro laiko nusiraminti ir pagalvoti apie problemos sprendimą. Jokiu būdu neignoruokite savo mylimojo. Tai jam tik labai pakenks. Arba bus kaip dar viena „priežastis“ būsimam skandalui.

Nekaltinkite savęs, kad įsivėlėte į konfliktą

Moterys dažnai save stipriai bara už ginčus su antra puse. Jų argumentas: „Jam tai nepatinka. Po kivirčų jis tolsta nuo manęs.“ Šias moteris galima suprasti, nes vienatvės baimė dažnai sukelia didesnį stresą. Tačiau verta prisiminti, kad jei pora nori išsiaiškinti konflikto esmę ir visiškai išspręsti nesusipratimus, tai yra geras būdas kurti santykius. Nebijokite ir nekaltinkite savęs dėl kivirčų. Niekada neprarasite žmogaus, kuris jus tikrai myli.

Per ilgai neieškokite priežasties, orientuokitės į sprendimą

Kai kurie žmonės turi blogą įprotį nuolat priminti savo partneriui apie jo praeities klaidas. Viena vertus, tokį elgesį lemia tai, kad moteris bijo pakartoti nemalonią praeities situaciją ir įgyti naujos neigiamos patirties. Kita vertus, toks elgesys sukelia stiprų vyro susierzinimą. Jei nenorite išprovokuoti dar vieno kivirčo su partneriu, tuomet geriau susitelkti ne į problemą, o į jos sprendimo būdus. Tai bus daug efektyvesnis sprendimas. Be to jūsų abiejų moralinės stiprybės išliks daug daugiau.

Nenaudokite įžeidimų

Stiprių emocijų įkarštyje galima daug pasakyti, už ką paskui gali būti gėda prieš mylimą žmogų. Viena iš šių „ypatybių“, galinčių atsirasti kivirčo metu, yra vienas kito įžeidimas. Geriau nuo to susilaikyti. Taip problema juk nebus išspręsta, ir jūs abu sutelksite dėmesį į gautą įžeidimą.

Jei jaučiate, kad situacija šyla, tuomet verta sustoti. Jei neigiamos emocijos jus užvaldo, ir antrai pusei galite pasakyti viską, ką apie ją galvojate ir negalvojate, tada pirmiausia atsikvėpkite, o vėliau ramiai pasiūlykite kompromiso paiešką. Taip pat paklauskite, ką partneris gali pasiūlyti šiai problemai išspręsti. Verta paminėti, kad toks elgesys iš moters pareikalaus daug moralinių ir fizinių jėgų. Juk jai teks susilaikyti, greitai ieškoti kompromiso ir nugludinti santykių su vyru kampus. Tačiau tai verta, jei norite palaikyti santykius su mylimu žmogumi.

Šie veiksmai kivirčo su partneriu metu yra nepageidaujami. Nesiimkite jų, kad nepablogintumėte situacijos.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau