Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Teisė | Patarimai » 2023 » Kovo » 30

8 maisto produktai, padedantys mesti rūkyti

8 maisto produktai, padedantys mesti rūkyti

Šie maisto produktai padeda lengviau mesti žalingą įprotį.

Mesti rūkyti bus naudinga bet kurią dieną. Nereikia laukti ypatingos datos, kad tai padarytumėte. Tačiau tai nėra lengva užduotis, ypač ilgai rūkantiems. Štai 8 maisto produktai, kurie mažina potraukį ir padeda mesti šią priklausomybę.

Pienas

Piene ir pieno produktuose yra daug laktozės - pieno cukraus, kuris stimuliuoja malonumo centrą smegenyse. Todėl stiklinė pieno gali pakeisti cigaretę. Be to, išgėrus pieno, cigarečių skonis tampa labai nemalonus.

Vaisių sultys ir vaisiai

Jei organizmas skubiai reikalauja cigaretės, išgerkite stiklinę vaisių sulčių arba suvalgykite gabalėlį vaisiaus. Vaisiuose yra daug gliukozės, kurią mūsų organizmas mėgsta. Taip galite numalšinti nikotino troškimą. Be to, ilgas vaisių kramtymo procesas padės sumažinti nervinę įtampą, kurią anksčiau malšinote rūkydami.

Kalakutiena

Kalakutienoje yra aminorūgšties triptofano, kuris dalyvauja gaminant malonumo hormoną serotoniną. O juk būtent dėl malonumo žmonės rūko cigaretes. Be to, kalakutienoje yra nikotino rūgšties, kuri padeda kompensuoti jos trūkumą buvusiems rūkaliams.

Salierai

Šviežią salierą reikia ilgai ir kruopščiai kramtyti, o tai atitraukia nuo minčių apie rūkymą. Be to, po salierų cigaretės įgauna labai nemalonų skonį.

Baklažanai

Baklažanuose gausu nikotino rūgšties, kuri mažina buvusių rūkalių "abstinenciją". Ši rūgštis padeda mažinti stresą ir nervinę įtampą, kuri dažnai būna rūkymo priežastis.

Kartusis šokoladas

Pora kvadratėlių šokolado papildys jūsų gliukozės atsargas ir padės įveikti stresą, susijusį su cigarečių metimu. Kartusis šokoladas taip pat padeda numalšinti apetitą, o tai yra svarbi aplinkybė buvusiems rūkaliams, kurie baiminasi priaugti svorio.

Imbieras

Supjaustykite šviežią imbierą plonais griežinėliais ir nešiokitės su savimi. Suvalgykite nedidelį gabalėlį, jei norėsite rūkyti, ir nebeturėsite potraukio cigaretėms. Metodas nemalonus, bet labai veiksmingas. Taip pat galite pasigaminti imbiero, citrinos ir medaus arbatos, kuri ne tik padeda numalšinti norą rūkyti, bet ir padeda atsipalaiduoti.

Brokoliai

Brokoliuose gausu sveikų vitaminų ir medžiagų, padedančių atsikratyti nikotino ir pagerinti plaučių funkciją. Be to, jie labai maistingi ir mažai kaloringi, o tai naudinga tiems, kurie bijo priaugti svorio.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau