Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Birželio » 4

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis: liepos pabaigoje baigsis vasara ir prasidės košmaras

Truputi su pavėlavimu, tačiau, ankstų 2021 m. birželio 3 d. rytą garsus lenkų parapsichologas ir aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis po kelių vaizdo įrašų bendromis temomis pagaliau paskelbė artimiausios ateities prognozes. Prognozės yra gana niūrios, joms reikia tam tikrų parengiamųjų veiksmų iš žmonių, todėl išverčiame santrauką savo skaitytojams:

Na va, prasidėjo vasara, kurios džiaugsmas bus trumpalaikis. Matau, kaip trumpa pasaka baigsis liepos / rugpjūčio sandūroje. Liepos mėnesį po truputį mes tam jau ruošiamės, tačiau rugpjūtį visi apie tai tik ir kalbės.

Panašu, kad pasaulinė pandemija baigiasi, viskas atsiveria ir daugelis dabar mano, kad grėsmė praėjo, nieko blogo neįvyks. Bet taip nėra, nes antroji vasaros pusė sukels mumyse siaubą ir baimę. Maras grįš kaip koks kitas naujas maras - toks, kad mes tikrai jo bijosime.

Ateities vaizdą matau blankiai, tarsi koks nors pleištas man trukdytų. Bet matau, kaip kai kurie sergantys ar jau mirę žmonės, tam tikra žodžių prasme, guli kilimais. Pagal nuojautą, tai bus kažkur ne mūsų žemyne, atrodo, kad aplink yra savana ar į ją panašus kraštovaizdis.

Aš jums pasakojau apie šią viziją dar sausio mėnesį sakydamas, kad vizija mane labai išgąsdino. Bet dabar ateis laikas bijoti. Žodis „grėsmė“ įgis kūną ir skambės kaip varpas visose galvose. Kiekvienas iš mūsų patirs baimę ir baimę prieš šią bangą.

Liepą padėtis greičiausiai paaiškės, rugpjūtį ji pablogės, o rugsėjį / spalį pasieks piką. Padėtis rudenį bus tokia sunki, kad neskiepytiems žmonėms bus griežtas areštas iki tolesnio pranešimo.

Jekaterina pokalbyje manęs klausia: nuskendo didžiausias Irano krovininis laivas - o Teherane dega naftos perdirbimo gamykla. Kas bus toliau? Jau ne kartą pasakojau, kas bus toliau: Artimuosiuose Rytuose verda rimtas konfliktas, kuris išsivystys į pasaulinį. Dabar man susidaro įspūdis, kad Amerikos D.Trumpo ir Bideno komanda žengia mažą žingsnį atgal, surengdama kažkokį spektaklį, kuris visus glumina. Jaučiu didelį nerimą - vyksta kažkas, kas nepasiekia mūsų akių ir ausų, lieka šešėlyje. Tačiau karas Artimuosiuose Rytuose bus ir prasidės naujo maro fone.

Kamilas manęs klausia: Ar doleris žlugs per trumpą ar ilgą laiką? Nesugrius. Kaip jau ne kartą sakiau - pasaulį valdo ŽODIS, kurį savo ruožtu kontroliuoja finansines spekuliacijas. Todėl žodis ir toliau vadovaus ir valdys.

Vienintelis dalykas, kurį galiu pasakyti, yra tas, kad man susidarė įspūdis, jog dabar daugelis svarbių žmonių, darančių įtaką pasauliui ir globaliems procesams, kažką panašaus ir kalbą. Pasirengimas atliekamas nepastebimai, tačiau pirmąjį rezultatą pamatysime rugpjūtį. Ir tai sukels mums dar daugiau baimės. Ir tada kažkas įvyks Azijos akcijų rinkoje, o tai, kaip ir domino kritimas, sukels tikrą krizę visame pasaulyje. Galbūt tai įvyks rudenį, tai yra, šiais metais.

Toliau arba dėl šios krizės, ar naujo maro, ar karo, ar dėl visko, iškart kils problemų dėl prekių pristatymo ir apie tai sužinosime iš plačiai paplitusių ilgų eilių dėl maisto. Todėl mano nuojauta sako, ką reikia daryti ir papildyti mūsų atsargas, kurios mums bus naudingos, jei ne rugpjūtį, tai jau rudenį.

Rudenį pasaulyje vienu metu įvyks trys dideli maro protrūkiai, kurių kiekvienas skirsis nuo visų kitų. Matau, kad vieno iš šių protrūkių metu mirusiojo kūnai purškiami ir užpilami kažkokiais reagentais, tarsi jie kovotų su nauja neįprasta infekcija. Ir jei rugpjūtį mes tiesiog supurtysime iš baimės, tai rudenį daugelis tiesiogine prasme šiurps iš siaubo.

Giusio: Gal ši baimė bus susijusi su šiuo juodu grybeliu iš Indijos? Jie jau rašo, kad jis neva atsidūrė Irane? Giusio, jei reguliariai žiūri mano vaizdo įrašus, turi atsiminti, kaip aš kelis kartus sakiau: į pasaulį ateis kažkokia keista liga, dėl kurios daugelis žmonių apaks. Bet aš neįvardinau datų - nuo rugpjūčio turėsite daug priežasčių, dėl kurių labai reiktų bijoti. Taigi mėgaukitės likusia vasara, nors ji dar tik prasidėjo.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:28 Paslaptinga į ateivį panaši būtybė pastebėta vaikštinėjanti viduryje kelio
Bauginantį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota į ateivį panaši būtybė, nufilmavo keli naktį keliu važiavę dviratininkai. Į ateivį panaši figūra buvo pastebėta virš Čadvos užtvankos (Chadwa Dam) tilto Džarkhando Hazaribagho (Hazaribagh) mieste...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 21:48 ŠOKAS: Sloan Kettering mokslininkai nustatė, kad mRNA inaktyvuoja vėžį slopinančius baltymus, o tai reiškia, kad ji gali skatinti vėžį
Ląstelėse yra slaptas informacijos sluoksnis, vadinamas pasiuntinių RNR, esantis tarp DNR ir baltymų, kuris yra labai svarbi jungtis. Dabar Sloano Ketteringo universiteto mokslininkai, sukrėtę visą vakcinų filosofijos pasaulį, nustatė, kad pati mRNA atlieka vėžį sukeliančius pokyčius - pokyčius, kur...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 18:08 «Žmogus gali gyventi iki 280 metų»: Gydytojo Neumyvakino ilgaamžiškumo paslaptis
"Ginčų metu jie puola ne jus, o jūsų energiją, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią jis, "suvalgęs", kuriam laikui atstato savąją. Jei mokėsite susilaikyti bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau