Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugsėjo » 10

Amerikietiškas Diatlovo perėjos analogas

Keista penkių vyrų ių Juba-Sičio mirtis

Šį keistą įvykį daug kas lygina su Diatlovo perėja, kai 1959 metų vasarį Sverdlovo srities šiaurėje Cholatčachlio kalno apylinkėse baisia mirtimi žuvo 9 studentai slidininkai (istorijos paslaptys - paranormal.lt).

Įvykis Amerikoje nutiko 1978 metų vasario mėnesį, kai penki geri draugai Garis Deitlas Matias, Džekas Madruga, Džeki Hiujitas, Teodoras (Tedas) Veicheris ir Viljamas Sterlingas iš Juba-Sičio (Kalifornija) susitiko pažaisti krepšinio.

Visiems jiems buvo nuo 25 iki 30 metų, juos vienijo tai, kad visi turėjo tam tikrų protinio vystymosi problemų. Jaunuoliai susipažino palaikymo grupėje. Jų neįgalumas nebuvo labai sunkus. Jaunuoliai visai neblogai įsitvirtino visuomenėje, galėjo apsitarnauti patys,
turėjo daugumą socialinių įgūdžių. Dar daugiau - protinio vystymosi problemos nesutrukdė Madrugai ir Matijasui tarnauti armijoje.

mistika, išnykimas, dingimas, istorijos paslaptys, paranormal.lt

Tą dieną jie susitiko ir nuvažiavo į universiteto krepšinio aikštelę, kuri buvo už 50 mylių nuo miesto. Varžybos baigėsi apie 10 valandą vakaro. Tada jaunuoliai užvažiavo į degalinę, pasipildė degalų, nusipirko keletą traškučių ir riešutų pakelių ir važiavo namo greitkeliu Juba-Sičio link.

Tai buvo paskutinis kartas, kai juos matė gyvus. Nė vienas jaunuolis nepasiekė namų ir jų niekur nebuvo, tarsi būtų su visu automobiliu išnykę ore.

Po trijų dienų tuščias automobilis buvo rastas vingiuotame ir snieguotame kalnų kelyje Plumas National Forest draustinyje. Ir tai buvo pirmoji mįslė, nes greitkelis į Juba-Sitį ir kelias į draustinį yra toli vienas nuo kito, ir nė vienas iš grupės neturėjo pasiėmęs šiltų žieminių rūbų.

Automobilis buvo užrakintas, vienas langas atidarytas. Viduje rastos tuščios pakuotės nuo traškučių ir kitų užkandžių, kuriuos vyrai pirko degalinėje.

Pats automobilis buvo nesugadintas, viskas veikė. Kodėl jį paliko, buvo nesuprantama.

mistika, išnykimas, dingimas, istorijos paslaptys, paranormal.lt

Dingusių jaunuolių artimieji taip pat negalėjo suprasti, kodėl jie pasuko keliu į kalną. Nė vienas iš grupės nebuvo kalbėjęs apie planus aplankyti draustinį. Jie planavo grįžti namo iškart po varžybų ir niekur neužsukti.

Draustinyje viskas buvo labai užsnigta, todėl buvo nuspręsta atidėti dingusiųjų palaikų paieškas iki pavasario. Niekas nebetikėjo, kad vyrai bus rasti gyvi.

Po 4 mėnesių, kai sniegas ant kalnų kelio galiausiai nutirpo, paieškos grupė pamatė siaubingą vaizdą - negyvą kūną tuščioje reindžerių miško trobelėje už 19 mylių nuo palikto automobilio. Atpažintas kūnas buvo Tedo Veicherio.

Apžiūrėjus kūną, iškilo daug neįmenamų mįslių. Kūnas buvo aprengtas, bet be batų. Jie nebuvo rasti. Kūnas buvo įvyniotas į aštuonias paklodes taip, kad pats žmogus niekaip negalėtų to padaryti. Akivaizdu, kad tai padarė kažkas kitas ir greičiausiai po Tedo mirties.
Keista pasirodė ir tai, kad trobelėje buvo daug kuro, taip pat ir balionai su propanu, malkos židiniui, tačiau niekas nebuvo paliesta. Ant stalo šalia kūno gulėjo laikrodis. Niekas iš žuvusiųjų artimųjų negalėjo atpažinti, kieno jis. Be to, laikrodyje trūko detalių.

Numirėlis turėjo ilgą barzdą, tarsi būtų ją auginęs mažiausiai tris mėnesius. Paaiškėjo, kad vyras mirė nuo bado, jis neteko maždaug 100 svarų svorio!

Trobelėje aplink kūną buvo išmėtytos skardinės su kariniais sausais daviniais iš trobelės atsargų. Kai kurios buvo atidarytos ir išvalgytos, kitos buvo nepradarytos, dar rasta ir didelė dėžė, pilna tokių skardinių.

Tai kaip tada tas vyras sugebėjo badauti ir mirti nuo išsekimo? Kitą dieną po intensyvių paieškų už 8 mylių nuo trobelės buvo rasti Madrugos ir Sterlingo kūnų likučiai. Madrugos rankos buvo keistai sudėtos, jo kūną apgraužė laukiniai gyvūnai, iš Sterlingo kūno išvis buvo likęs tik skeletas. Po dviejų dienų netoliese rasta kaukolė ir vienas kaulas, kurie priklausė Hiujitui. Buvo labai sudėtinga nustatyti jų mirties priežastį, ir koroneriai po tam tikrų bandymų iškėlė versiją, kad abu mirė nuo sušalimo.

Matijaso kūno taip ir nerado. Tačiau keista, kad jo batai buvo rasti trobelėje.

Klausimų kilo milijonai. Kas nutiko šiems žmonėms? Kodėl jie nuėjo į kalnus? Kodėl paliko automobilį? Kodėl nuėjo 19 mylių į mišką ir kas nutiko trobelėje? Kodėl jie nebandė sušilti ir kodėl Tedas Veicheris mirė iš bado, nors trobelėje buvo pilna maisto? Kas įvyniojo jį į “įkapes”? Kur dingo jo batai? Kur jis praleido tris mėnesius, per kuriuos užaugo barzda?

Pagal vieną daugiau ar mažiau logišką versiją, vyrai tiesiog prarado orientaciją vietovėje ir pasuko ne į tą pusę, o paskui pasiklydo. Bet jų automobilis buvo paliktas kelyje. Kodėl jie tada nėjo keliu atgal, o išsuko iš kelio ir nuėjo į kalną?

mistika, išnykimas, dingimas, istorijos paslaptys, paranormal.lt

Pagal kitą, grėsmingesnę, versiją, kažkas specialiai juos atviliojo į atokią vietą. Galbūt kažkas norėjo tiesiog pasityčioti, o gal už ką nors atkeršyti.

Vienas iš šio įvykio tyrėjų sakė, kad buvo kažkokia jėga, privertusi juos eiti tenai, ir nuo kurios jie bėgo į mišką tarsi pabaidytos putpelės. Galbūt jie kažką pamatė degalinėje ir greičiausiai jie net nesuprato, ką pamatė.

Dar viena logiška versija remiasi faktu, kad taip ir nerastas Matijasas sirgo lengva šizofrenijos forma ir vartojo tabletes. Gali būti, kad jis pamiršo savo tabletes ir pakeliui nutiko priepuolis. Jis galėjo užpulti draugus arba smarkiai juos išgąsdinti. Paskui jie nusprendė išlaukti trobelėje ir dėl kažkokių priežasčių nesugebėjo pasinaudoti nei malkomis, nei dujomis, nei maisto atsargomis. O pats Matijasas greičiausiai tiesiog nubėgo taip toli, kad jo kaulų niekas ir negalėjo surasti.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar