Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Vasario » 27

Ar Maldos stiprina mus fiziškai?

Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“

Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui.

Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena paprasta tiesa. Ji tokia, kad malda gali daug ką pakeisti.

Galima parodyti Šventąjį raštą ir asmeninę draugų, šeimos ar savo  patirtį, kad patvirtintume maldos galią.

Maldos, Malda, Sveikata, Psichologija, Religija

Tai verčia susimąstyti. Kodėl didelė populiacijos dalis kritikuoja krikščionis dėl to, kad jie meldžiasi, kai tai yra taip efektyvu?

Pažiūrėkime į mokslinius duomenis, kad sužinotume, kokie tyrimai buvo atlikti maldos ir sveikatos santykiui nustatyti.

Mes aptikome štai ką: nors mokslas nesugeba įrodyti dievo egzistavimo, moksliniai tyrimai sako, kad malda veikia.

Pats procesas turi naudingus fiziologinius efektus.

Malda, labai panaši į meditaciją budizme ar susikoncentravimą į kvėpavimo technikas jogoje, verčia protą ir kūną susitelkti tuose pačiuose sufokusuotuose taškuose, kurie ramina protą ir sielą, mažina kortizolio lygį ir suteikia daugybę kitų psichologinių privalumų.

Maldos, Malda, Sveikata, Psichologija, Religija

Merilin Šlic, filosofijos daktarė ir Harvardo lektorė, sako:

„MAN AIŠKU, KAD EGZISTUOJA TEIGIAMI RYŠIAI TARP RELIGINĖS IR DVASINĖS PRAKTIKOS IR PASEKMIŲ SVEIKATAI SKIRTINGUOSE LYGIUOSE“.

Tyrinėtojai iš Paveldo fondo pasakė:

„PAS MUS YRA LOGIŠKA PRIEŽASTIS, DĖL KURIOS RELIGIJA GALI ĮTAKOTI PSICHOLOGINĘ BŪKLĘ, ELGESĮ, O TAIP PAT SVEIKATĄ.“

Taigi, malda naudinga. Faktiškai, „2019 metais 101 medicinos mokykla įtraukia į savo mokymo programas pacientų dvasinį vystymą, palyginus su 17 1995 metais.

Nors tyrėjai gali ginčyti idėją apie tai, kad Dievas atsako į maldas, daugelis neneigia,kad ji gali teigiamai veikti žmonių gyvenimą.

Žinoma, ginčai apie Dievo egzistavimą tęsis be galo, tačiau dėl maldos, panašu, visi jau išsiaiškino (bent jau iki sekančių tyrimų).

O jūs jautėte kokį nors pagerėjimą po maldos?

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 18:17 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Epideminė Grėsmė 1 Laida

Labai įdomu pažvelgti, kokios priemonės naudojamas, prieš koronavirusą ir iš kur jis iš viso atsirado, ir dėl ko visa tai buvo daroma. Jūs turite savo versija, o aš papasakosiu kitą versiją. Taigi...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 13:36 COVID-19: jei karantino žaidimai nesibaigs, tai žemė arba sudegs, arba apsivers
Kaip praneša Indijos žiniasklaidos, vieno rajono Indijos gyventojai 2020 m. balandžio mėn. atsibudę ryte susidūrė su reiškiniu, kurio dar niekada nebuvo matę savo gyvenime: dideliu atstumu, šimtais kilometrų, jie galėjo pamatyti Himalajų kalnagūbrius....

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 11:23 COVID-19: Nepaisant Ekspertų Nuomonės, Pandemija Pasiekė Ir Rusiją
Remiantis balandžio 5 d., didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnosnas buvo skubiai paguldytas į ligoninę apžiūrai, nes jis ir toliau kenčia nuo nuolatinių CIVD-19 simptomų. Tuo tarpu COVID-19 ir toliau žygiuoja po pasaulį ir visose šalyse dabartinės ir būsimos pandemijos aukos kasą...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau