Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 26

Ar pagal inkštirų (spuogų) išsidėstymą galima spręsti apie jūsų sveikatą?

Kiek tame tiesos mes nežinome, bet galime į tą atkreipti dėmesį, ir susirūpinti sveikata.

Skruostai

Skruostų sritis yra susijusi su plaučių funkcija.

Dėl tokių susirgimų, kaip bronchitas, lėtinė obstrukcinė plaučių liga (LOPL) arba kai kurie kvėpavimo sutrikimai, ant vieno ar abiejų skruostų gali atsirasti spuogų (inkštirų). Užkietėję rūkaliai taip pat dažnai turi problemų toje veido srityje.

Pasmakrė arba burna

Pasmakrė ir burna yra susiję su viršutiniu virškinimo traktu. Šios srities odos problemų gali atsirasti dėl prastų mitybos įpročių, pavyzdžiui, pernelyg daug vartojama greitojo maisto ir apdorotų produktų. Norėdami atsikratyti šių problemų, turite peržiūrėti savo maisto racioną.

Kakta: apatinė dalis

Senovinėse Kinijos ir Indijos mokyklose mokė, kad apatinė kaktos dalis yra susijusi su protu ir dvasia. Spuogai ir kitos dėmės šioje srityje gali būti siejamos su ilgai trunkančiais nerimo ir streso priepuoliais.

Sritis apie antakius siejama su kepenų sveikata. Tokiu būdu aknė šioje vietoje gali rodyti, kad vartojate pernelyg daug toksinų (pavyzdžiui, alkoholio, greitojo maisto, nikotino). Norėdami atsikratyti aknės, turite šalinti toksinus arba mažinti jų poveikį, laikytis sveiko maisto dietos, kurioje nėra daug riebalų.

Kakta: viršutinė dalis

Sritis, ties kuria prasideda ir baigiasi plaukų augimo linija, yra viršutinė kaktos dalis. Kinijos ir Indijos medikai mano, kad ši sritis yra susijusi su apatine žarnyno dalimi arba apatine virškinamojo trakto dalimi. Spuogai šioje srityje gali reikšti virškinimo problemas.

Nosis

Sritis apie nosį dažnai yra susijusios su plaučiais ir kvėpavimo sistema. Beje, dėl šios srities riebumo ir dehidratacijos gali atsirasti spuogų ir inkštirų.

Kraujagyslių ir širdies problemos taip pat yra susijusios su šios srities odos sveikata. Pabandykite mažinti stresą ir stebėkite, ar aplink nosį dings dėmės

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:30 Viešbučio su vaiduokliais 311 kambario istorija
Viešbutis „Read House“ Čatanugos mieste Tenesio valstijoje laikomas viena iš vietinių įžymybių. Viskas dėl keistų įvykių, nutikusių viename iš viešbutyje rengiamos ekskursijos, per kurias išsamiai pasakojama apie įvykius 311 kambaryje....

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:18 Vaiduoklių namas Londono centre

Berklio aikštė yra Londono širdyje. Čia jau beveik du amžius kuriasi miesto ir šalies aukštuomenė. Kartu su Park Lane, Chelsea ir Mayfair rajonais ši aikštė yra savarankiškumo ir sėkmės prototipas.

Skaityti daugiau

13.08.2020 laikas 21:41 Saulėje pasirodė milžiniški skaičiai. NASA ruošiasi blogiausiam ir pradeda melstis

2020 m. rugpjūčio 11 d., stebėdamas Saulės vaizdus per SOHO NASA, aš radau milžinišką numerį 2. Iš pradžių beveik nekreipiau dėmesio į tai, nes negalėjau tuo patikėti, taip nebūna

Skaityti daugiau