Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugsėjo » 28

Arbata iš ciberžolės nuo vėžio ir uždegimo: gerkite prieš miegą ir stebėkite rezultatus ryte

Šis gėrimas yra tikrai naudingas ir skanus vaistas. Jį galima lengvai vartoti dienos metu, kaip alternatyva įprastai arbatai. Išbandykite (paranormal.lt).

ciberžolė, ciberžolės arbata, vėžys, uždegimas, gydymas, sveikata

Ciberžolės nauda:

prieskonis gali dezinfekuoti nudegimus ir odos sužalojimus;
padeda sulėtinti sklerozės vystymąsi;
apsaugo nuo melanomos;
skatina piktybinių navikų sunaikinimą;
padeda sumažinti leukemijos atsiradimo riziką;
mažina vėžio navikų metastazių tikimybę ir t.t.

Veiksmingos arbatos receptas.

Ingredientai:

  • 200 ml kokoso pieno (iš bėdos tiks paprastas pienas);
  • 5 g cinamono;
  • 5 g ciberžolės miltelių;
  • 2 g muskato riešutų;
  • 1 g juodųjų pipirų;
  • norėdami pagerinti skonį galite pridėti natūralų medų.

Visus ingredientus reikia kruopščiai sumaišyti patogiame inde. Po to, šis mišinys turi būti labai gerai suplaktas. Po to, po ne didelio sušildymo gėrimas gali būti geriamas. Išgerkite viską iš karto prieš miegą.

Sutikite, šis paprastas ir neįtikėtinai skanus ir tuo pačiu metu labai naudingas gėrimas nusipelno dėmesio. Jei prie šio gėrimo pasigaminsite naminį pyragą ar saldaus, galite gauti dvigubą malonumą.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.05.2020 laikas 18:32 JK pirmą kartą pristato skaitmeninį sveikatos pasą

JK vyriausybė ruošiasi išleisti naują „skaitmeninį sveikatos pasą“, kad galėtų stebėti beveik kiekvieno piliečio gyvenimo aspektą. Ir viskas daroma tik visuomenės labui ir sveikatos priežiūros sistemai tobulinti.

...

Skaityti daugiau

27.05.2020 laikas 07:58 Šiame kaime nėra vietos senukams - kaip primityvios bendruomenės atsisveikindavo su gyvais senoliais?
Kartais anekdotuose ar net senose pasakose minimas keistas ir net šiek tiek žiaurus motyvas – šeimos senoliai yra nuvelkami į mišką ir ten paliekami mirti, kad nebūtų našta šeimai. Bet ar žinojote, kad kadaise įvairiuose pasaulio kraštuose tai buvo tikra tradicija, turėjusi gilią prasmę ir gana žiau...

Skaityti daugiau

27.05.2020 laikas 07:48 Netikro draugo požymiai: kaip atpažinti, kad jums slapta pavydi?
Laikykitės atokiau nuo netikro draugo. Kad vėliau susirgę neliktumėte stepėje ir nemelstumėte pagalbos – tai beprasmiška. Geriau su tokiu žmogumi nekeliauti nei per stepę, nei per gyvenimą…

Skaityti daugiau

27.05.2020 laikas 07:15 Iš kur atsiranda sapnai ir ką jie reiškia?
Kas tie sapnai? Ar verta į juos kreipti dėmesį, o gal tiesiog pamiršti kaip bereikšmius nakties vaizdinius? Nieko nėra labiau pažeidžiamo nei mokslinė teorija, kuri tėra trumpalaikis bandymas paaiškinti faktus, o ne pačią amžinąją tiesą....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau