Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Astrologija, Horoskopai, Zodiako ženklai » Peržiūrų: (442) Komentarų: (0) (03.10.2018 - 15:25)

TOP3 Zodiako ženklai išlaidūnai: jie niekada nebus milijonieriai!

Tikriausiai daugelis iš mūsų svajoja apie pasakiškai didingus turtus, kurie niekada nesibaigtų. Tačiau tenka pripažinti, kad kai kuriems Zodiako ženklams tapti turtingais nesiseka dėl per didelio išlaidumo. Taigi, kurie Zodiako ženklai yra didžiausi išlaidūnai?

pinigai, ženklai, išlaidūnai, zodiako zenklai

Portalas yourtango.com sudarė top trejetuką Zodiako ženklų, kurie nuolatos išleidžia per daug pinigų:

Ožiaragiai

Pinigai ožiaragiams niekada nėra pirmasis gyvenimo prioritetas. Jie pinigus leidžia iki paskutinio cento, o jiems baigusis – nesuka dėl to galvos. Daugelį pinigų jie išleidžia kelionėms, viešbučiams ir prabangiam maistui. Ožiaragiai dažnai mėgsta save palepinti įvairiomis smulkmenomis ir itin mėgsta prabangą.

Dvyniai

Dvyniai išleis visus savo pinigus, jeigu jie neturės preteksto jų taupyti. Tarp dvynių zodiako ženklo atstovų galima surasti daug užkietėjusių parduotuvių maniakų, todėl įvairios smulkmenos ir namų dekoro daiktai – patys jų mylimiausi. Tačiau dvyniai išsiskiria iš kitų zodiako ženklų tuo, kad leisdami pinigus jie jaučia didelę sąžinės graužatį.

Liūtai

Liūtai dievina apsipirkinėjimus ir lepinti savo dovanomis aplinkinius. Liūtams nesvarbu, artėja artimojo gimtadienis, ypatinga sukaktis ar vardadienis – jeigu jie pamato tobulą dovaną, galite būti tikri – jai nepagailės nei cento. Todėl liūtai dažnai savo pinigus išleidžia artimiesiems, tačiau taip pat nepamiršta smulkmenomis palepinti ir savęs.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: išlaidūnai, Astrologija, pinigai, zodiako zenklai, ženklai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar