Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Spalio » 3

TOP3 Zodiako ženklai išlaidūnai: jie niekada nebus milijonieriai!

Tikriausiai daugelis iš mūsų svajoja apie pasakiškai didingus turtus, kurie niekada nesibaigtų. Tačiau tenka pripažinti, kad kai kuriems Zodiako ženklams tapti turtingais nesiseka dėl per didelio išlaidumo. Taigi, kurie Zodiako ženklai yra didžiausi išlaidūnai?

pinigai, ženklai, išlaidūnai, zodiako zenklai

Portalas yourtango.com sudarė top trejetuką Zodiako ženklų, kurie nuolatos išleidžia per daug pinigų:

Ožiaragiai

Pinigai ožiaragiams niekada nėra pirmasis gyvenimo prioritetas. Jie pinigus leidžia iki paskutinio cento, o jiems baigusis – nesuka dėl to galvos. Daugelį pinigų jie išleidžia kelionėms, viešbučiams ir prabangiam maistui. Ožiaragiai dažnai mėgsta save palepinti įvairiomis smulkmenomis ir itin mėgsta prabangą.

Pasitikrink savo dienos horoskopą, kaip seksis jums verslas - asmeninis horoskopas nemokamai kiekvienai dienai.

Dvyniai

Dvyniai išleis visus savo pinigus, jeigu jie neturės preteksto jų taupyti. Tarp dvynių zodiako ženklo atstovų galima surasti daug užkietėjusių parduotuvių maniakų, todėl įvairios smulkmenos ir namų dekoro daiktai – patys jų mylimiausi. Tačiau dvyniai išsiskiria iš kitų zodiako ženklų tuo, kad leisdami pinigus jie jaučia didelę sąžinės graužatį.

Liūtai

Liūtai dievina apsipirkinėjimus ir lepinti savo dovanomis aplinkinius. Liūtams nesvarbu, artėja artimojo gimtadienis, ypatinga sukaktis ar vardadienis – jeigu jie pamato tobulą dovaną, galite būti tikri – jai nepagailės nei cento. Todėl liūtai dažnai savo pinigus išleidžia artimiesiems, tačiau taip pat nepamiršta smulkmenomis palepinti ir savęs.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 14:40 Liaudies gydytojas: kaip išvengti skydliaukės ligų
Skydliaukė – belatakė liauka, esanti priekinėje kaklo srityje, kuri sintetina ir išskiria į kraują hormonus, reguliuojančius augimą, vystymąsi, medžiagų apykaitos intensyvumą, psichinę ir lytinę veiklą. Jei skydliaukės veikla sutrinka, sutrinka ir vidaus organų darbas, todėl žmogų pradeda kamuoti įv...

Skaityti daugiau