Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2019 » Sausio » 9

Moters charakteris pagal gimimo mėnesį

Šis horoskopas žada šimtaprocentinį taiklumą. Netikite? Nesunku patikrinti.

moterys, astrologija, zodiako zenklai, gimimo data, charakteris

Sausis

Sausį gimusios merginos labai ambicingos, bet kartu ir rimtos, netgi konservatyvios. Jos gali būti labai kritiškos, tačiau nemėgsta kalbėti apie savo jausmus. Prisileidžia tik tuos žmonės, kurie atitinka jų intelektinį lygį ir dalinasi panašiomis pažiūromis.

Vasaris

Gimusios vasarį – romantiškos natūros, bendraujant su jomis reikia apsišarvuoti kantrybe. Ne kiekvienas jas supras, kadangi jų nuotaika nuolat kinta. Jos iš prigimties apdovanotos abstrakčiu mąstymu. Ir dar: jeigu jas išduosite, niekada nebepamatysite!

Kovas

Kovo katės. Charizma ir šarmas. Tai ištikimos ir atsidavusios natūros, kurios sunkiai įsimyli. Jos gali būti žavingos ir mielos, bet tik tol, kol jų nenuliūdinsite. Kad ir kaip būtų, gyventi su kovą gimusiu žmogumi – vienas malonumas.

Balandis

Balandį dažniausiai gimsta merginos, gebančios greitai užmegzti ryšį beveik su kiekvienu ir apdovanotos diplomato savybėmis. Tiesa, dauguma jų ganėtinai pavydžios ir jeigu jau praradote jų pasitikėjimą, geriausias sprendimas būtų išsinešdinti pačiam.

Taip pat balandį gimusi mergina gali padaryti jus laimingiausiu pasaulyje žmogumi. Jos atsiveria tik tiems, kurie pelno jų pasitikėjimą.

Pasitikrink savo dienos horoskopą - asmeninis horoskopas nemokamai kiekvienai dienai.

Gegužė

Gegužę gimusių moterų charakteriui būdingas pastovumas ir ištikimybė principams. Jos labai patrauklios, o tai neretai dera su sunkiu charakteriu, tad bet kuris jas įsimylėjęs vyras atsiduria rimtame pavojuje. Jeigu susitikinėjote su gegužę gimusia mergina, patikėkite, niekada negalėsite jos pamiršti. Net nebandykite.

Birželis

Smalsi, komunikabili ir meniška – trys pagrindinės birželį gimusios merginos charakteristikos. Problema tik ta, kad iš pradžių jos sako, o paskui galvoja. Bet jos geriau rėš tiesą į akis nei apkalbinės už nugaros.

Ir, tiesa, reikėtų jų saugotis – vyras lengvai gali tapti žaisliuku jų mažytėse rankytėse.

Liepa

Merginos, kurioms pasisekė gimti vidurvasarį, – sąžiningos, gražios, paslaptingos ir labai protingos. Jos nemėgsta konfliktų ir su kiekvienu yra itin sąžiningos. Tačiau jeigu bent kartą jas apgausite, iš karto prarasite. Prisiminkite tai.

Rugpjūtis

Gimusios rugpjūtį savyje nešioja nuostabą keliantį egoizmo ir didžiulės geros širdies derinį. Neverta su jomis ginčytis, anksčiau ar vėliau ši mergina vis tiek laimės.

Rugpjūtį gimusios moterys apdovanotos išskirtiniu humoro jausmu, bet negali pakęsti, kai iš jų juokiamasi. Jeigu leidote sau taip elgtis, niekada nežinosite, iš kur laukti atsako. Joms patinka būti dėmesio centre, o priešingos lyties dėmesio joms niekada netrūksta. Vyrai tiesiog pameta galvą dėl jų.

Rugsėjis

Tai disciplinuotų, gerų ir nuostabių moterų mėnuo. Jos niekada neatleidžia išdavikams. Ir jeigu jas įskaudinsite, jos ieškos būdų, kaip jums atkeršyti. Ir jų ras.

Jos vertina ilgalaikius santykius ir niekada nesivaiko vienos nakties nuotykių. Jų reikalavimai partneriui labai aukšti. Kaip sakoma, išgyvens tik geriausieji.

Spalis

Spalį gimusioms merginoms būdingas stiprus charakteris, jos yra labai protingos, bet ganėtinai uždaros. Jos nepasiruošusios atsiverti bet kam ir bet kada. Kitos moterys dažnai nemėgsta gimusiųjų spalį, nes joms pavydi.

Lapkritis

Šios moterys visada yra vienu žingsniu priekyje kitų, jos lengvai atpažįsta melą. Nežaiskite su jomis – tai žaidimas su ugnimi. Viskas, ką reikia apie jas žinoti, – niekada neklauskite jų nuomonės, jeigu nesate pasiruošę išgirsti teisybės.

Gruodis

Gruodį gimsta nekantrios, bet sėkmės lydimos moterys. Jos, kaip sakoma, visada ras būdų išlipti sausos iš vandens. Jos moka pakelti nuotaiką ir yra apdovanotos atvira širdimi. Gyvenimas ne kartą jas įskaudina, tačiau tikriausiai Dievas jas mėgsta, kadangi galiausiai jos gauna tai, ko nori.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau