Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 19

Aštuoni Mainerio valstijos gyventojai mirė nuo kovido, nors buvo visiškai "paskiepyti"

(Paranormal) Nepaisant to, kad paklusdami vyriausybei buvo paskiepyti nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), mažiausiai aštuoni Meino valstijos gyventojai mirė nuo to, ką žiniasklaida vadina "covid".

WGME, vadindama tai "retu įvykiu", pranešė, kad aštuoni asmenys padarė būtent tai, ką jiems liepė Donaldas Trumpas ir Joe Bidenas, t. y. pasiskiepijo nuo Kinijos viruso, kad apsisaugotų nuo infekcijos.

Pasirodo, šis vyriausybės patarimas nebuvo visai geras, nes šie aštuoni žmonės, kurie pasitikėjo savo lyderiais, dabar yra mirę.

Pranešama, kad vienas iš tų aštuonių žmonių Artūras Mičelas (Arthur Mitchell) labai norėjo ir buvo pasiruošęs grįžti į "normalų gyvenimą", o tai, jo manymu, įvyks tik tada, jei jis pasiskiepys nuo Vuchano gripo. Kovo 8 d. Mitchellas gavo antrąją "Moderna mRNA" injekcijos dozę ir netrukus mirė.

"Skaičiavo savo dvi savaites, kad būtų visiškai paskiepytas, labai dėl to džiaugėsi", - žiniasklaidai pasakojo dukra Margaret Staggs.

Visą didžiąją 2020 m. dalį Staggsai tikino, kad tiesiog nebuvo saugu susirinkti ar ką nors daug veikti, kol injekcija nebuvo lengvai prieinama. Kai tik skiepai tapo prieinami "sparčiuoju greičiu", jie visi, matyt, skubėjo pasiskiepyti, kad galėtų atsipalaiduoti "po metus trukusių apribojimų".

"Tikriausiai visi giliai atsikvėpėme ir šiek tiek atsipalaidavome", - pridūrė Margaret.

Praėjus keturioms savaitėms po to, kai visai šeimai buvo suleista injekcija, Margaret, jos vyro ir tėvo Artūro testai dėl kiniškų mikrobų buvo "teigiami". Staggsas sako, kad jie tiesiog pateko į "nedidelę daugumą tų, kurie vėliau tampa teigiami".

Turėdami šeimoje slaugytoją, Staggsai nusprendė, kad geriausia švirkštis

Nors kiti po teigiamo testo rezultato vis dar gyvi, Artūrui sekėsi ne taip gerai. Jo deguonies kiekis smarkiai sumažėjo ir jį teko skubiai vežti į ligoninę gydyti.

"Mano šeimai buvo labai svarbu, kad jis nebūtų vienas, - sako Margaret.

Kitas keturias dienas Artūras buvo prijungtas prie dirbtinio kvėpavimo aparato, todėl jo būklė dar labiau pablogėjo. Tada, gegužės 6 d., jis mirė su šeima šalia.

"Mano tėtis buvo kovotojas, - pridūrė Margaret. "Buvo labai sunku suvokti, kad jis pralaimės šią kovą".

"Jis buvo darbštus ir laimingas žmogus, mylėjo savo šeimą. Jis visada norėjo iššūkių."

Būdama slaugytoja, Margaret įsitikinusi, kad vakcina "daro daug gero" žmonėms, net jei jos tėvas nebuvo vienas iš tų žmonių. 

"Kai tavo mylimas žmogus yra tas žmogus, būna sunku", - sako Margaret.

Dabar, kai Meino valstija vėl tapo atidaryta, Margaret nusivylusi, kad nebegalės matyti savo tėvo, kurį ji apibūdino kaip buvusį vidurinės mokyklos mokytoją, aistringą meškeriotoją ir talentingą medžio meistrą, kurio juoko ji niekada nepamirš.

Oficialiais duomenimis, dabar visoje šalyje mirė tūkstančiai žmonių, nepaisant to, kad jie pasiskiepijo nuo Vuchano gripo, kad išliktų "saugūs". Tikėtina, kad yra daug daugiau mirties atvejų, kurie net nėra oficialiai užregistruoti vyriausybinėse duomenų bazėse.

"Iki metų pabaigos pasaulyje gali būti milijonas ar daugiau mirčių", - rašė vienas "Natural News" komentatorius.

"Kadangi "pranešama" apie labai mažą procentą sunkių reakcijų ir mirčių, įtariu, kad tie "tikrieji" skaičiai jau dabar siekia šimtus tūkstančių - visame pasaulyje!"

Daugiau susijusių naujienų apie kiniškojo viruso injekcijas rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau