Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.1K) Komentarų: (0) (10.01.2019 - 21:16)

Bakterijos skrandyje ir žarnyne: veiksminga priemonė 100% rezultatui pasiekti!

Jūs galite greitai ir efektyviai sunaikinti patogenines bakterijas skrandyje ir (arba) žarnyne, naudodamiesi šia priemone!

Kenksmingų bakterijų buvimas skrandyje ir žarnyne šiandiena yra labai dažna problema. Jų gydymas trunka ilgai ir labai sunkiai. Gydymui gali būti naudojami vaistai, kurie gali sukelti šalutinį poveikį.

Plonojoje žarnoje paprastai yra palyginti nedaug bakterijų. Tačiau, kai kurie gydytojai mano, kad tam tikri veiksniai gali prisidėti prie bakterijų pertekliaus.

Bakterijos, bakterijos skrandyje, pilvo pūtimas, vitaminas B12, figos

Rūpinkitės savimi ir būkite sveiki su paranormal.lt

Su amžiumi išsiskiriančios skrandžio rūgšties kiekis mažėja. Jei skrandyje yra mažiau rūgščių, bakterijos dauginasi dideliu greičiu. Taip pat manoma, kad pernelyg didelis antacidinių medžiagų naudojimas sukelia pernelyg didelį bakterijų augimą.

Plonosios žarnos struktūriniai sutrikimai: skrandžio šuntavimo operacija, plonosios žarnos divertikula, žarnyno obstrukcija ir kt., taip pat sukelia pernelyg didelį bakterijų augimą.

Kitos galimos priežastys yra imunodeficitas, stresas, tam tikri vaistai, tokie, kaip steroidai ir kontraceptinės tabletės, kasos fermentų trūkumas.

Simptomai:

pūtimas ir padidėjusios dujos po valgio

vidurių užkietėjimas

laisvos išmatos arba viduriavimas: tyrimai parodė, kad 48-67 proc. žmonių su lėtiniu viduriavimu turi pernelyg didelį bakterijų augimą

minkštos, turinčios nemalonų kvapą išmatos

nuovargis, anemija, vitamino B12 trūkumas

depresija

mitybos trūkumai nepaisant papildų ir geros mitybos

pilvo skausmas

gleivių buvimas išmatose

patinimo atsiradimas po angliavandenių, ląstelienos ir cukraus vartojimo.

Siūlome jums labai efektyvų sprendimą, kuris yra saugus ir natūralus būdas kovoti su bakterijomis skrandyje ir žarnyne.

Figos pašalins bakterijas skrandyje

Figų naudojimas su alyvuogių aliejumi yra geriausias būdas panaikinti skrandyje esančias bakterijas.

Norėdami paruošti šį paprastą, bet veiksmingą receptą prieš bakterijas, reikia tik įdėti džiovintas figas į stiklainį ir užpilti alyvuogių aliejaus. O jei norite daugiau sužinote receptų prisijunkite prie paranormal.lt paskyros.

Jūs galite figas supjaustyti į 4 gabalus. Šis vaistas turi būti saugomas 40 dienų, kad padidintų jo veiksmingumą. Praėjus laikui kiekvieną rytą galite valgyti figas su nedideliu alyvuogių aliejaus kiekiu.

Rekomendacijos, kaip pagerinti poveikį

Kad būtų išvengta bakterijų susidarymo skrandyje ir žarnyne, geriausiam ir efektyviausiam gydymui būtina suderinti dietą su gydymu.

Valgykite virtus maisto produktus be daug prieskonių, ypač aštrių. Venkite riebios mėsos ir dešrų. Maisto gaminimas su alyvuogių aliejumi gali būti labai naudingas gydant bakterijas skrandyje.

Alyvuogių aliejus ir figos yra labai vertinga natūrali priemonė!

Patirtis rodo, kad figų ir alyvuogių aliejaus derinys išgydo daug kitų ligų, tokių, kaip nevaisingumas, hemorojus, žarnyno sutrikimai, vidurių užkietėjimas, bronchitas, astma ir daugiau!

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar