Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Karo Paslaptys » 2021 » Kovo » 13

Čia pabėgusiam Hitleriui buvo atlikta plastinė operacija: nacių vilos paslaptis Kanarų salose

Neseniai britų dokumentinių filmų ciklo „Slaptos nacių bazės“ kūrėjai paėmė keistos vilos Kanarų Fuerteventuros saloje savininko Pedro Fumero interviu. Su šia vila dešimtmečius buvo susiję baimingi gandai.

Casa Winter“ pastatas Fuerteventuroje (Kanarų salynas) - vieta, kur, remiantis daugeliu vietinių gandų, paleistiems naciams, įskaitant Adolfą Hitlerį, buvo atlikta plastinė operacija, siekiant pakeisti jų išvaizdą.

Ši vila atrodo gana niūri ir iš tikrųjų yra kambarių, išklotų būdingomis baltomis plytelėmis, kuriose neva kažkada buvo chirurginės operacinės.

Galima pagalvoti, kad tai tik fantazijos, tačiau paprastai ispanų vilai panašaus dizaino kambariai yra visiškai nebūdingi ir šie kambariai tikrai nebuvo naudojami, kaip vonios kambarys ar tualetas.

Dešimtmečius sklandė gandai, kad naciai pabėgo iš „kritusios“ Vokietijos, įskaitant Martin Bormann, Josef Mengele ir Adolfą Hitlerį. Čia jie kurį laiką pralaukė, jiems buvo atlikta plastinė veido operacija, o po to jie išvyko toliau - į Pietų Ameriką, pasislėpė nuo teisingumo.

Naciai, Adolfas Hitleris, Josef Mengele, Trečiasis reichas

Oficialioje versijoje sakoma, kad Adolfas Hitleris nusižudė 1945 m. gegužę, kai sovietų armija užėmė Berlyną, nusižudė savo bunkeryje. Tačiau, iškart po jo mirties kilo legendos, kad vienas iš daugelio Hitlerio „dvynių“ buvo nužudytas, o pats pabėgo slaptu tuneliu iš miesto.

Kadangi Hitlerio lavonas buvo sudegintas ir iš jo praktiškai nieko neliko (išskyrus žandikaulio gabalą, kuris esą laikomas slaptame FSB seife), laikoma, kad neįmanoma patikrinti Hitlerio mirties tikrumo.

Dabartinis „Casa Winter“ savininkas Pedro Fumero neseniai davė interviu britų dokumentinio televizijos serialo „Slaptos nacių bazės“ kūrėjams. Jis pasakojo ir parodė jiems keletą kambarių su baltomis plytelėmis ant sienų, kurie yra labai panašūs į buvusius operacines. Šiuose kambariuose nėra langų ir baldų.

Naciai, Adolfas Hitleris, Josef Mengele, Trečiasis reichas

Be to, per visą vilos ilgį yra keistas paslėptas tunelis, kurio viename gale yra nedidelis langas. Kam jis buvo naudojamas, sunku suprasti, galbūt juo vaikščiojo tie, kurie nenorėjo, kad juos dar kartą pamatytų net vilos gyventojai.

Naciai, Adolfas Hitleris, Josef Mengele, Trečiasis reichas

"Namuose taip pat yra bunkeris, kalėjimo kameros, skrodimo stalas ir orkaitės, kurios atrodo, kaip krematoriumo krosnys. Sienos yra tokios storos, kad gali atlaikyti net bombos sprogimą", - sako Fumero.

Naciai, Adolfas Hitleris, Josef Mengele, Trečiasis reichas

Vilos rūsio sienos taip pat neįprastai storos ir tvirtos, vos daugiau nei 1,5 metro storio.

Vilos statytojas yra vokiečių inžinierius Gustavas Vinteras (Gustav Winter), kuris per savo gyvenimą dažnai girdėjo jam priekaištus, kad jis pastatė nacių bėglių bazę. Kiekvieną kartą jis atkakliai neigė tokius gandus.

Straipsnio autoriaus nuomonė gali nesutapti su svetainės administracijos nuomone.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.04.2021 laikas 21:06 Aukščiausias žmogus pasaulyje Roberto Vodlou istorija

272 cm ūgis leido Robertui Vodlou tapti aukščiausiu žmogumi pasaulyje. Šis faktas oficialiai užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Gerasis milžinas, kaip jį vadino aplinkiniai, toliau augo iki mirties. 272, Ūgis, Leido, Robertui, Vodlou, Tapti, Aukščiausiu, Žmogumi, Pasaulyje, Faktas, Oficialiai...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 20:44 Fregatos “Dunbar” Tragedija

Apie šią baisią tragedija 1857 metais rašė visi laikraščiai. Tai buvo didžiausia tų laikų jūrų katastrofa. Iš 122 laive buvusių žmonių žuvo visi, išskyrus vieną jūreivį.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 11:13 Klimato kaita Arktyje gali padvigubinti žaibų iškrovų skaičių
Šiauriniame poliaratyje žaibų iškrovos yra ypač retas fenomenas, tačiau globaliam klimatui pradėjus šiltėti, dažnesni tapo ir šie reiškiniai.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:56 Mįslingas žaibas Portugalijoje pražudė 68 ožkas

Tuo metu kai dalis Europos susidūrė su ekstremalia balandžiui šalčio banga, kurią lydėjo vėlyvos šalnos ir sniegas, pietiniuose žemyno pakraščiuose šaltas oras susidūrė su karštomis tropinių orų masėmis, kurios suformuoja smarkias audras su perkūnija.

...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 15:48 Ką išduoda apgamai skirtingose kūno vietose?

Dauguma apgamų atsiranda iki 30 metų ir, pasak kinų astrologijos, gali atskleisti daug informacijos apie žmogų pagal tai, kurioje kūno vietoje jų yra. Pavyzdžiui, apgamas ant nosies reiškia, kad jūs esate labai darbštus, ant skruosto – sąžiningas.

...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:23 Pikantiškas sviestas su ciberžole ir raudonėliu

Kad pasigaminti tokį pikantišką sviestą daug pastangų tikrai nereikia, o rezultatas nuostabus. Šįkart aš jį gaminau su ciberžole ir raudonėliu. Super gerai pavyko, tad dalinuosi ir su Jumis.

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Mieliniai avižinių dribsniai blyneliai "Su nauda sveikatai"

Šį mielinių blynelių receptą radau rusiškam žurnaliuke "Septynetas su šaukštu" (bent taip išsiverstų), na ir tikrai sudomino. Šis receptas labai tinka tiems, kas nemėgsta košių iš avižinių dribsnių. Skonis man asmeniškai labai patiko, o kažkaip iki šiol niekada ir girdėjus nebuvau apie ...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena
Jeigu mėgstate įvairiausius troškinius su paukštiena, tada ir šis patiekalas neabejotinai Jums patiks. Jį pagaminti itin paprasta, reikia visus produktus sudėti į kepimo indą ir dėti į orkaitę, kuri atliks visus darbus už Jus....

Skaityti daugiau