Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (347) Komentarų: (0) (08.02.2019 - 22:15)

Citrina ir vėžys

Citrina (Citrus) – stebuklingas produktas, naikinantis vėžio ląsteles. Jis yra 10 000 kartų stipresnis už chemoterapiją.

Citrina, vėžys, chemoterapija

Kodėl mes nieko nežinome apie tai? Todėl kad laboratorijos yra suinteresuotos gaminti sintetinį pakaitalą, nešantį joms didžiulius pelnus. Jūs gi galite padėti savo draugui sužinoti, kad citrinos sultys gali užkirsti kelią ligai.

Citrinos yra malonaus skonio ir nesukelia tokio baisaus poveikio, kurį sukelia chemoterapija. Kiek žmonių gali mirti, jei ši stropiai saugoma paslaptis bus slepiama tam, kad nepakenktų multimilijoninius pelnus gaunančiom stambioms korporacijoms?

Žinoma kad citrinmedis pasižymi didele įvairove citrinų rūšių. Naudoti vaisių galima įvairiais būdais: valgyti jo minkštimą, spausti sultis, gaminti gėrimus, šerbetus t.t.

Citrina yra vertinama už daugybę savo savybių, tačiau įdomiausia yra jo poveikis cistoms ir navikams. Šis vaisius yra įrodytas vaistas prieš visas vėžio rūšis. Tvirtinama, kad citrina naudinga visais vėžio atvejais. Citrina taip pat turi antimikrobinių savybių prieš infekcijas, grybelius, vidinius parazitus ir kirmėles, o taip pat reguliuoja aukštą kraujo spaudimą bei veikia kaip antidepresantas, padeda nugalėti stresą ir nervinius sutrikimus. Ši informacija yra stulbinanti.

Iš citrinos gaminami preparatai, pasak daugiau nei 20 laboratorijų atliktų tyrimų, sunaikina 12 vėžio rūšių (ląstelės lygmenyje), įskaitant gaubtinės žarnos, prostatos, plaučių ir kasos vėžį... Šio vaisiaus sudėtyje esantys elementai pasirodė 10000 kartų veiklesni už Adriamyciną, naudojamą chemoterapijoje, ir lėtina vėžinių ląstelių vystymąsi. Nuostabiausia yra tai, kad šis vėžio terapijos būdas sunaikina tik pakenktas ląsteles, bet neveikia sveikų ląstelių. 

Institute of Health Sciences,
819 N. L.L.C. Cause Street, Baltimore,  MD1201

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar