Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 3

Danguje Prasidėjo Neįtikėtina „Marsiečių“ Invazija

Maždaug per dvi savaites prasidėjo planetoje keisti dalykai, daugelis žmonių vis dažniau pastebėdavo keistus įvairių formų ir spalvų žiburius. Jie atrodo visi skirtingai, bet kažkuo panašūs. Tad pabandykime apžvelgti ateivių inovacija į mūsų planetą:

Iš pirmo žvilgsnio žiburiai primena Starlink, nes juda sinchroniškai ir daugiau ar mažiau vienoje linijoje. Tačiau po neilgo laiko jie pradeda išsisklaidyti ir labai dažnai skraido poromis.

Su palydovais to negali būti. Tai nėra dronai, nes tokiomis grupėmis negali skraidyti vienu metu visame pasaulyje. Štai, kaip tai vyksta:

COVID-19, NSO, video

Kaip matote komentaruose po nuotrauka – tą patį matė ir UK, ir pietų Europoje, ir Azijoje, ir Amerikoje.

Galiausiai, kas keisčiausia, TKS siunčia irgi panašius vaizdo įrašus, ten dronai negali pasirodyti niekaip, nes dronai tokiame aukštyje neskraido:

COVID-19, NSO, video

COVID-19, NSO, video

COVID-19, NSO, video

Dabar keli vaizdo įrašai iš Žemės. Kolumbija:

Meksika:

Peru:

Škotija:

Indonezija:

Visi vaizdo įrašai nuo kovo 15 iki 21 dienos laikotarpiu. Tai buvo nufilmuota skirtingose vietose, tačiau, kažkas juos vienija – NSO grupuojasi į grupes, grupės palyginti mažais skraidančiais aparatais.

Taip pat pastebimi ir kažkokie dideli pepelacai.

Kalifornija, 31 kovo d.:

Ispanija, kovo 15 d.:

TKS, kovo 24.:

Kaip matote – situacija kažkaip labai keista, kažkodėl NSO staiga pasidarė dažni. Ir tuo pačiu metu jie susirenka į grupes – tarsi rykliai aplink skęstanti laivą. O laive, kaip tik epidemija ir keleiviai užrakinti kajutėse.

Dabar net nežinome, ką galvoti apie šiuos pepelacus ir kokia jų apsilankymas reiškia. Gal, greitu laiku, gatvėse su „kosmonautais“ pasirodys ir „marsiečiai“, todėl stebėkime kas dedasi gatvėse.

ateiviai

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau