Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 3

Drakonai puola Teksasą?

Naktį iš gegužės 26 į gegužės 27 dieną Briano (Bryan) mieste (Teksasas) vietos gyventojai tapo liudininkais visiškai nenusakomo reiškinio – visa tai reikia pamatyti ir išgirsti:

Vaizdo įrašų buvo iš skirtingų vietų, liudininkų taip pat daug:

Ką išgirdo, privertė bėgti ir vietos policijos būrį, kuris surizikavo vykti į iškvietimą:

Be žaibo ir laukinių klyksmų, žmonės taip pat atkreipė dėmesį į šioje vietoje suaktyvėjusią aviacijos veiklą (dienos metu) ir sunkiai pastebimus kontūrus, panašius į pterodaktilio, žaibų metu:

Garso šaltinis akivaizdžiai buvo miesto universitetas, kuriame yra didžiulis medicinos kompleksas ir kur, kaip rašoma, randasi daugybė pacientų karantine:

Kospirologija, nepaaiškinamas, anomalija, mistika, nso, eschatologija

Be šių keistų garsų tuo pačiu metu virš Austino (Austin) miesto (Austinas yra maždaug 100 kilometrų nuo Briano), žmonės stebėjo keistą rausvą saulėlydį, kurį pareigūnai visada paaiškina, kaip šviesą nuo šiltnamių:

Oficialus šio garso paaiškinimas yra oro išleidimas iš kažkokio svarbaus vožtuvo. Akivaizdu, kad vožtuvas buvo tikrai labai, labai svarbus, net naikintuvai skrido jo stebėti. Taip pat atrodo, kad vožtuvas yra atsakingas už visus valstijoje esančius šiltnamius, sukeliančius žaibus ir nudažančius dangų keista spalva. Tačiau, kadangi tokių svarbių vožtuvų nebūna, žmonės išsako savo versijas.

Hipotezių viršūnėje vis dar egzistuoja ateivių versija. 

Antroji versija – atsivėrė skylė į pragarą arba portalas su kitais pasauliais, iš kurių čia pateko drakonai.

Kospirologija, nepaaiškinamas, anomalija, mistika, nso, eschatologija

Galiausiai trečioji versija apima Covid-19 mutaciją, kuri pacientus medicinos centre pavertė zombiais ir jie pradėjo taip rėkti.

Visos trys sąmokslo teoretikų versijos, be abejo, yra šiek tiek laukinės, tačiau jei pridėtume dar vieną versiją su vožtuvu atsukimu, kurio garsas gąsdino net policiją, jis turbūt patektu į nesąmonių viršūnę.

Vis dėlto, žinoma, tai gali būti kažkas seisminio pobūdžio, tai yra požeme. Pvz., kažkur susidarė skylė uolienoje ir iš jos prasiskverbė oras, kuris sukėlė tokius garsus. Dar gali būti HAARP ar koks kitas karinis eksperimentas.

Galiausiai taip pat gali būti, kad Teksaso riaušininkus aplankė misionieriai nuo Sorošo (George Soros), jiems davė atlyginimą, o revoliucionieriai išreiškė tokį džiaugsmą – mes taip pat to neatmetame. Bet jei, kalbat rimtai, galimybė tikra, kad čia nagus greičiausiai prikišę „marsiečiai“ su savo drakonais.

Drakonai puola Teksasą

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
04.07.2020 laikas 10:12 Atskleidė internetinę prekybą žmonių palaikais

2013 m. Tunise apsilankęs amerikiečių kolekcionierius pateko į Sousse katakombas – senovinį nekropolį, kuriame yra ir vienų seniausių krikščioniškų palaidojimų pasaulyje – ir renovacijos metu pavogė kaukolę. Vėliau ją pardavė privačioje „Facebook“ grupėje už 550 JAV doleri...

Skaityti daugiau

03.07.2020 laikas 15:40 Kokius ledus renkatės? Tai apie jus pasako daugiau nei manote

Ar žinote, kad jūsų mėgstama ledų rūšis gali daug apie jus pasakyti? Juk tikriausiai turite mėgstamą šio gardumyno „formą“. Štai šeši skirtingi ledų variantai – pasirinkite tokius, kokius labiausiai mėgstate, ir sužinokite apie save šį tą nauja.

...

Skaityti daugiau

02.07.2020 laikas 20:12 Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame lėktuvas pakibo ore
Internete buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame aiškiai matyti, kad, tariamai lėktuvas kabo ore. Bet ar tai tikrai gali būti, ar tai tik optinė iliuzija, ar tai photoshopas?

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 20:31 Skambutis iš vandenyno gelmių, užtrukęs dvi paras ir kainavęs 28 gyvybes

Ši istorija yra apie labai ilgą telefono skambutį. Būtent skambutį – kai telefono aparatas skleidžią garsų signalą “dziiiiiiiin”. Ko gero, tai buvo pats ilgiausias telefono skambutis pasaulyje. Gaila, kad šalia nebuvo Gineso rekordų knygos atstovų, kurie būtų tai užfiksavę.

...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 19:09 Senoviniai Statainiai Olantaitambas, Peru
Pavadinimas „Olantaitambas” (Ollantaytambo) kilęs iš kečujų kalbos ir sudarytas iš dviejų dalių. “Olanta” buvo tikrinis daiktavardis, “tambo” reiškia “miestą, kur keliautojas gauna prieglobstį, maisto ir pagalbą”. Olantos vardas mus pasiekė per žodinę kūrybą, kurios pagrindu XVIII amžiuje šventikas ...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 18:25 Q naujienos: Kai gyvenimas kitų sąskaita baigiasi
JAV JT užprotestavo Kinijos siekį užimti geltonąją jūrą. Kinija būriuoja pajėgas prie rytų Ladako, bręsta konfliktas su Indija. Australai užkirto kelią aukso kasyklos pardavimui Kinijai. JAV rinkimai išties yra lemiama kas bus toliau su Kinija....

Skaityti daugiau