Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 13

Paslaptingas Fenomenas. Vaiduokliškas Stiklius

Jis įeina į namą, lange palikdamas tvarkingą apvalią skylę. Gal kokios nors specialiosios tarnybos ir rado paaiškinimą šiam reiškiniui, bet visuomenei jis kol kas nežinomas.

“Nugara nubėgo šiurpuliai, ir staiga aiškiai suvokiau, kad bute yra dar kažkas. Greitai atsisukau ir akies krašteliu pastebėjau trumpą greitą judesį už užuolaidos. Šiaip nesu bailys, bet tada visas kūnas suakmenėjo iš baimės. Bandydamas įveikti siaubą tarsi vatinėmis kojomis pasiekiau langą ir atitraukiau užuolaidą. Nieko! Staiga viduryje kambario sugirgždėjo grindys, paskui dar ir dar... Atrodė, lyg kažkas nematomas neskubėdamas eitų durų link. Norėjau pavyti tą “kažką”, bet taip ir negalėjau pajudėti iš vietos, kol žingsniai nutilo prieškambaryje.

Pasakysite, kad man laikinai aptemo protas. Gali būti. Bet lango stikle liko įtikinamas įrodymas, kad nematomo svečio vizitas man neprisisapnavo. Tai buvo tvarkinga apvali maždaug penkių centimetrų skersmens skylė. Nuotrauką pridedu...” (Tuapsė, inžinierius V. Bagrovas).

Nepaaiškinama, fenomenas, gamtos anomalija, Vaiduokliškas Stiklius

“Apvali skylė lango stikle atsirado, kai manęs nebuvo namie, todėl negaliu paaiškinti, kaip tai nutiko. Galiu tik pasakyti, kad gyvenu devynaukščio namo ketvirtame aukšte. Sunku įsivaizduoti, kad kažkas specialiai būtų užsikoręs į tokį aukštį, norėdamas tiesiog paišdykauti, išpjaudamas stiklo rėžtuku 50 milimetrų skersmens skylutę. Tai dar ne viskas. Kampe prie lango stovi žurnalinis staliukas ir du foteliai. Tai va, praėjus kelioms dienoms po skylės atsiradimo, tame kampe ėmė girdėtis intensyvus beldimas. Kas jį sukėlė, išsiaiškinti nepavyko.

Ir dar viena keistenybė - bute būnančius žmones laikas nuo laiko visai be priežasčių apimdavo beviltiško liūdesio jausmas. Atrodytų, visko gyvenime būna, bet juodas liūdesys atsirasdavo tik viename buto kampe. Pojūtis būdavo toks aštrus, kad kartą žmonai net teko kviesti greitąją...” (Surgutas, pilotas V. Martynovas).

Taigi žinome dvi vietas, kurias aplankė “vaiduokliškas stiklius” (taip visame pasaulyje vadinamas šis paslaptingas reiškinys) - viena pietuose, kituose šiaurėje. Nesusitarę tarpusavyje nepažįstami žmonės panašiai apibūdina šį reiškinį: skylės lango stikle (apvalios, net skersmuo sutampa), garsai, kurių kilmę sunku paaiškinti (grindų lentų girgždėjimas, beldimas), keistų hipertrofinių emocijų pliūpsnis (stingdanti baimė, juodas liūdesys)... Kas tai gali būti? Šį klausimą kėlė daugybė “vaiduokliško stikliaus” fenomeno tyrinėtojų, nors tyrimo “medžiagos” netrūko.

Liudininkai pateikė ne tik informaciją, bet ir nuotraukas. Kai kurie nuo “vaiduokliško stikliaus” nukentėjusių langų šeimininkai tyrėjams atidavė net atsargiai išpjautus stiklo kvadratus su apvaliomis skylėmis viduryje.

Nepaaiškinama, fenomenas, gamtos anomalija, Vaiduokliškas Stiklius

Visą pasaulį apskriejo vaiduokliškos senutės tarp dvigubų lango rėmų name Vsevolžsko mieste fotografija...

Amerikoje tik per kelis 1954 metų pavasario mėnesius įsisiautėjęs vaiduoklis sunaikino daugybę langų, vitrinų, automobilių stiklų...

1954 metų balandžio 12 dieną žurnalas “Life” pranešė, kad Vašingtono valstijos Belinghamo mieste kažkas nematomas per vieną savaitę sugadino daugiau kaip 1500 stiklų. Ypač nepasisekė automobiliams, kurių stiklai byrėjo bevažiuojant. Ir nė karto nepavyko rasti nei šaudmenų, nei kitų daiktų, kurie galėjo tai padaryti. Specialistai iškėlė daug hipotezių, pradedant kosminėmis vibracijomis ir baigiant išmetamųjų vamzdžių garso bangomis. Bet nė viena versija negalėjo paaiškinti visų faktų. Mat skylės atsirasdavo ne tik langų stikluose, bet ir automobilių durelėse ir net sėdynių apmušaluose...

1954 metų balandžio 15 dieną Sietlo policijos viršininkas Dž. Lourensas laikraštyje “Daily times” pasmerkė nežinomus chuliganus, per vieną naktį iškūlusius šimtus stiklų. Balistikos laboratorijoje buvo bandoma atkurti miesto vitrinų langus “išgražinusias” skyles, tačiau specialistams nepavyko atkurti nieko panašaus...

1954 metų balandžio 17 dieną net trys grafystės Ohajo valstijos šiaurėje nukentėjo nuo “vaiduokliško stikliaus”...

Dūžtančio stiklo barškėjimas vienu metu pasigirdo Los Andžele, Čikagoje, Klivlende, Kentukio ir Naujosios Anglijos valstijose ir net keliuose Kanados miestuose.

Tuo pačiu metu laikraščiai pranešė, kad nežinomas piktadarys naikina stiklus Italijoje. Policija nusiplūkė, ieškodama nusikaltėlių, bet nieko nepešė. Nieko nuostabaus...

Reporteris iš Klivlendo Robertas Kabidžas teisme liudijo asmeniškai matęs, kaip be jokių priežasčių vienas po kito “sproginėjo” šimto automobilių parduotuvės stovėjimo aikštelėje stiklai...

Du King Kantri vietovės (Vašingtono valstija) šerifo padėjėjai tvirtino, kad tiesiog jų akyse išsilakstė “nedūžtantis” priekinis didžiulio
sunkvežimio stiklas. Grįžę prie savo patrulinio automobilio, policininkai pamatė, kad ir jo priekinis stiklas nusėtas skylutėmis bei skylėmis...

Garsus advokatas iš Ensenados (Britų Kolumbija) Manuelis Kareaga pranešė, kad kelyje išgirdo garsą, panašų į ant automobilio kapoto krentančio sunkaus daikto garsą, o atsisukęs atgal, pamatė, kaip užpakalinis stiklas “tirpsta tarsi sniege”...

Gal amerikiečiai “specai” ir rado tikrą paaiškinimą minėtiems įvykiams, bet visuomenei jo nepateikė. Gali būti, kad ekspertizių ir tyrimų rezultatai buvo įslaptinti, kaip tai kartą nutiko ir Rusijoje, kai “stiklius” pasireiškė itin ryškiai.

1977 metų rugsėjo 20 dieną Petrozavodsko miesto rajone buvo pastebėtas neatpažintas skraidantis objektas, panašus į milžinišką šviečiančią medūzą. Jis buvo toks ryškus, kad buvo matomas už tūkstančio kilometrų, net kaimyninėse valstybėse. NSO plaukė aukštai danguje, siųsdamas į žemę plonus ugnies spindulius. Po šio įvykio daugelyje Petrozavodsko namų langų liko apvalios skylės su tvarkingai apsilydžiusiais kraštais...

Nepaaiškinama, fenomenas, gamtos anomalija, Vaiduokliškas Stiklius

Sovietų Sąjungos Mokslų akademija dėl šio įvykio pradėjo tyrimą, kuris buvo pavadintas “Tinklas-MA”. Kai kurių ufologų liudijimu, prie mokslininkų prisijungė Gynybos ministerijos specialistai. Kokių išvadų priėjo ši jungtinė komanda, nežinia. Informacija buvo įslaptinta...
Tai kas tas “vaiduokliškas stiklius”?

Įmonės “įstok” vyresnysis mokslinis bendradarbis G. Ščelkunovas mano, kad dėl visko “kalti” kamuoliniai žaibai.

“Neseniai šis fenomenas pasireiškė Ščiolkovo mieste, pensininkės A. Tikač name. Už lango ji pastebėjo šviesos pliūpsnį, ir iškart pasigirdo tarp lango rėmų nukritusio stiklinio skritulio garsas, o lango stikle liko 80 milimetrų skylė. Paties žaibo Tikač neįžiūrėjo, bet skylės kraštai sutampa su Friazino skylute, kai visa klasė (30 mokinių ir mokytoja) stebėjo, kaip nuo gatvės prie lango artėjo ugnies kamuolys. Langas suskilo, numetęs stiklinį 50 milimetrų skersmens diską. Proceso fizika aiški - nuo žaibiško perkaitimo ir temperatūrų kontrasto stiklas skyla pagal žaibo dydį. Suprantama ir tokių skylių apsilydžiusių kraštų kilmė...”

Nejaugi viskas taip paprasta? O kaip tada paaiškinti “vaiduokliškos bobutės” atvaizdą, pasirodžiusį fotografijoje? O kažko nematomo žingsnius? Juk tai tikras poltergeisto požymis! O Petrozavodsko “medūza”?

Taigi Ščelkunovo versija tik patvirtina kitų tyrinėtojų versiją, kurie mano, kad poltergeistas, NSO ir kamuolinis žaibas - tarpusavyje susiję. Bent jau didesnė juos lydinčių fenomenų dalis yra panaši, tarp jų ir keisti garsai, ir galingas poveikis žmogaus psichikai, ir tos pačios apvalios skylutės stikle, ir net keisti siluetai, pasirodantys foto juostelėje... Tik kamuolinis žaibas “gyvena” maždaug minutę, NSO kelias valandas, o poltergeistas gali trukti mėnesių mėnesiais.

Jei tai ir tiesa, kas iš tiesų yra tie įsisiautėję “bildukai”? Gal tai tik elektromagnetinių gamtos jėgų pasireiškimas arba, atvirkščiai, kamuoliniai žaibai - netikri naminukų, vaiduoklių ir kitų nemirėlių broliai?

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 13:18 Pandemijos vyksta kas šimtą metų: visuotinis sąmokslas ar sutapimas?
Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 06:49 5 augalai, išvarantys kirminus iš organizmo
Šis įprastas mūsų virtuvėje produktas laikomas „universaliu kariu“: jis susidoroja su bakterijomis, grybeliais, virusais, visokiais kirminais. Česnakas gali atbaidyti nuo žmogaus net kraujasiurbius vabzdžius.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 20:02 Kaip atsisakyti priverstinio skiepijimo ir implantavimo?

Anot Nigerijos žiniasklaidos, šalyje kilo didžiulis skandalas dėl „užsienio šalių remiamo įstatymo“, kuriame nurodoma privalomai paskiepyti visus Nigerijos gyventojus.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 16:17 Skraidantis vienuolis iš Kopertino

„Skraidančio vienuolio iš Kopertino“ (Italija) stebuklai – vieni iš labiau stebinančių ir kartu, matyt, vieni iš geriausiai dokumentuotų tokių atvejų istorijoje

Skaityti daugiau