Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 18

Drugelio testas atskleis tavo savybes

Šis gražus ir neįprastas testas su drugeliais atvers jūsų sielos paslaptis ir galės nurodyti jums kelią (patarti). Norite tikėkite, norite, ne, bet niekas nedaro šio testo atsitiktinai. Jei jūs atradote šį testą – tai tikrai ne atsitiktinumas.

Viskas, ką jums reikia padaryti – pasirinkti drugelį, kuris jums labiausiai patinka!

Taigi, jūs pasiruošę? Štai jos:

testas, burtai, drugelis, savybės

Jei pasirinkote drugelį Nr. 1

Jūs  esate labai šviesus ir pozityvus žmogus. Daugelis linksta prie jūsų, kaip drugeliai į šviesą. Jūsų siela nuoširdi ir šilta, joje yra vietos kiekvienam. Jūs labai mažai galvojate apie save, daug darote kitiems… Visata jums rekomenduoja skirti daugiau dėmesio sau ir džiuginti save, juk kai jūs šypsotės, visas pasaulis šypsosi kartu su jumis.

Jei pasirinkote drugelį Nr. 2

Jūs kūrybinga asmenybė, jūs turite daug talentų ir gabumų. Jūsų siela jautri ir pažeidžiama, nors mažai kas apie tai žino. Jūs einate per gyvenimą su šypsena…Jūsų pagrindinis priešas – abejonės ir nepasitikėjimas savimi. Visata rekomenduoja jums, labiau pasitikėti savo jėgomis ir įsiklausyti į savo širdį.

Jei pasirinkote drugelį Nr. 3

Jūs – subtiliai jaučiantis žmogus, jūs turite ryšį su kitu pasauliu. Jūsų intuicija labai stipri, kartais sapnuojate pranašiškus sapnus, jūs galite lengvai pajausti, ar žmogus geras, ar ne. Jūs labai nuoširdus, todėl su jumis kartais sudėtinga bendrauti. Visata pataria jums nesijaudinti dėl kitų žmonių poelgių, o ieškoti „savų“, tų, su kuriais jūs galėsite būti atviri ir nieko nebijoti.

Jei pasirinkote drugelį Nr. 4

Jūs – kontrastų žmogus. Jūsų nuotaika dažnai kinta, kartais jūs galite būti švelnus, kartais stiprus. Jus dažnai įsimyli, bet jūs įsimylite retai ir visam laikui. Neatleidžiate išdavystės. Jūs dažnai pergyvenate dėl niekų. Visata jums pataria nekreipti dėmesio į liūdnas gyvenimo smulkmenas. Apsupkite save gražiais daiktais, gerais žmonėmis ir viskas bus gerai.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar