Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (390) Komentarų: (0) (07.03.2018 - 20:45)

Ką jūsų pasiringta spalva sako apie jus

Atlikite šį greitą asmenybės testą, kuris apie jus pasakys daug daugiau nei manote. Užduotis paprasta – pasirinkite vieną spalvą iš paveikslėlio.

Testas, savybės, spalvos, burtai, paranormal.lt

Štai ką pasirinkta jūsų spalva pasako apie jus:

Juoda. Žmonės, kurie pasirenka šią spalvą, dažniausiai yra itin artistiški ir jautrūs. Jie nemėgsta bendrauti su aplinkiniais, greitai pastebi smulkmenas ir nėra linkę dalintis savo išgyvenimais su kitais. 

Balta. Tokie žmonės yra labiausiai organizuoti iš visų, o savo logika pralenkia tikrai ne vieną. Priimti rimtus gyvenimo sprendimus – jiems vienas malonumas.

Raudona. Žmonės, kurie pasirenka šią spalvą, yra nuolatos įsimylėję, kupini jausmų ir išgyvenimų. 

Žalia. Tokios spalvos mėgėjai vertinami dėl savo atsidavimo ir linksmumo. Jiems labai svarbi aplinkinių nuomonė, o švari reputacija – svarbiausia gyvenime. 

Geltona. Jie mėgsta mokytis ir dalintis savo žiniomis su kitais. Surasti laimę paprastuose dalykuose geltonos spalvos mėgėjams yra vieni juokai.

Rožinė. Pasirinkę šią spalvą, dažniausiai garsėja savo artistiškumu ir unikalumu. Jie gali turėti itin gerą reputaciją, tačiau kartais pasirodo per daug arogantiški.

Ruda. Tokie žmonės yra geri draugai, kuriuos gyvenime sunku surasti. Dažnai jų pagrindinis tikslas – vidinė asmeninė ramybė.

Mėlyna. Pasižymite itin ramiomis savo manieromis, dažnai nesate linkę aptarinėti savo gyvenimo su aplinkiniais, tačiau šeima – pagrindinė jūsų vertybė. 

ŽYMĖS: Savybės, burtai, spalvos, testas

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Rozmarinų spiritas nuo podagros, venų varikozės ir celi...

Celiulitas, deja, bendra problema į kurią labiau linkusios moterys virš 18 metų. Dažniausios celiulito priežastys yra riebalai, ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip pašalinti amžiaus dėmes...

Saulės spindulių poveikis, hormonai ir su amžiumi susiję pokyčiai, gali sukelti amžiaus dėmių atsiradimą ant rankų, nugaros odos...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Citrinos žievelėse 10 kartų daugiau vitaminų nei jų sul...

Po panaudojimo citrinų sulčių gamybai, paprastai citrinos žieveles mes išmetame į šiukšlių dėžę. Šiame straipsnyje mes apžvelgsi...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šis metodas padės jums kontroliuoti kraujo spaudimą ir ...

Pagrindinė mirties priežastis ir visų širdies ligų priežastys yra bloga, netinkama mityba. Daug druskos, riebalų ir cukraus yra ...