Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Dvasios, Vaiduokliai » 2018 » Spalio » 23

Keisti dalykai „Stenlio“ viešbutyje: nauji vaiduokliai pačiame siaubingiausiame Amerikos viešbutyje

“Stenlio” viešbutis Kolorado valstijoje traukia turistus iš viso pasaulio ne tik dėl to, kad yra arti Uolinių kalnų ar pasižymi aukščiausios klasės aptarnavimu, tačiau ir anapusiniais viešbučio gyventojais. Visi neseniai viešbutyje pavyko nufotografuoti du naujus vaiduoklius.

Keisti dalykai „Stenlio“ viešbutyje: nauji vaiduokliai pačiame siaubingiausiame Amerikos viešbutyje

Moslingų (Mausling) šeima iš Auroros miesto (Kolorado valstija, JAV) apsilankė „Stenlio“ viešbutyje ir dalyvavo spiritistinėje ekskursijoje. Šeimos galva Džonas, kuris ir fotografavo, namuose peržiūrėjo nuotraukas ir vienoje jų pamatė laiptais lipančios mergaitės balta suknele siluetą (paranormal.lt).

stenlio viešbutis, vaiduokliai, vaiduoklis

Atsižvelgiant į tai, kad ekskursijoje nebuvo nė vieno mažo vaiko ir viešbutis garsėja kaip pats paslaptingiausias ir siaubingiausias JAV viešbutis, Džonas padarė prielaidą, kad tai yra vaiduoklis.

Pati nuotrauka gavosi labai bloga - pusė ekskursijos dalyvių yra išskydę, tarsi nufotografuoti judantys, ir yra panašūs j dvasias. Tačiau geriau pažiūrėjus, ant laiptų atsirado dar vienas vaiduoklis. Moslingai tvirtina, kad tuo metu ant laiptų, vedančių aukštyn, stovėjo dviese - ekskursijos vadovas ir vyras su išmaniuoju telefonu rankoje. Tačiau nuotraukoje matyti kažkieno, lipančio laiptais, išskydęs rožinės spalvos siluetas. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad ekskursijos vadovo ir vyro kojos matomos tarp turėklų stulpelius, o „vaiduoklio“ kūno apatinės dalies nėra. Buvęs FTB darbuotojas ir televizijos šou „Faktas ar melas: paranormalūs dosjė“ vedėjas pasakė, kad neaptiko jokių nuotraukos falsifikavimo požymių. Jis taip pat pridūrė: jeigu tai apgavystė, tai ji yra tikra falsifikavimo meistriškumo viršūnė.

stenlio viešbutis, vaiduokliai, vaiduoklis

„Stenlio“ viešbutis yra šalia Uolinių kalnų nacionalinio parko, pro viešbučio numerių langus matomas kvapą gniaužiantis apsnigtų kalnų viršūnių grožis. Viešbutis savo istoriją skaičiuoja nuo 1909 metų. Po Stiveno Kingo romano „Švytėjimas“ išleidimo „Stenlio“ viešbučio populiarumas staigiai išaugo, todėl dabar rezervuoti numerį tenka prieš pusę metų. Stivenas Kingas su žmona apsistojo „Stenlio“ viešbučio 217 numeryje, kur rašytojas susapnavo sapną. Sapne jo mažas sūnus, apimtas siaubo, viešbučio koridoriais bėgo nuo atgijusios ir jį besivejančios priešgaisrinės žarnos. Šis sapnas ir paslaptinga tuščio viešbučio atmosfera Kingui padarė milžinišką įspūdį, todėl ryte jis savo galvoje turėjo naujo romano siužetą, o pats „Stenlio“ viešbutis tapo „Overlook“ prototipu.

Per visus viešbučio egzistavimo metus jame nebuvo užfiksuotos nė vieno žmogžudystės ar mirties dėl natūralių priežasčių. Tačiau viešbučio administracija tvirtina, kad jame galima sutikti pirmojo savininko, jo žmonos vaiduoklius bei išgirsti savaime grojantį pianiną. Viešbučio svečiai ne kartą skundėsi, kad naktimis girdisi vaikų riksmai, nors tuo metu viešbutyje nėra nė vienos šeimos su vaikais. Stivenas Kingas rašo, kad viešbutyje matė mažo berniuko vaiduoklį. Taip pat yra teigiama, kad garsusis komikas Džimas Keris kartą taip pat buvo apsistojęs 217 kambaryje, tačiau naktį susirinko savo daiktus ir, neaiškindamas jokių priežasčių, persikėlė į kitą viešbutį.

stenlio viešbutis, vaiduokliai, vaiduoklis

stenlio viešbutis, vaiduokliai, vaiduoklis

2016 metų balandžio mėnesį Stiveno Kingo kūrybos mėgėjas Henris Jau (Henry Yau), ne kartą apsigyvenęs „Stenlio“ viešbutyje, padarė nuotrauką, kurioje matomi laiptai, o ant jų - tamsi figūra. Kai kurie šioje dėmėje įžiūri moterį, apsirengusią senamadiškais rūbais, ir šalia jos stovintį vaiką. Nė vienas specialistas negalėjo patvirtinti ar paneigti tą faktą, kad buvo panaudotas fotomontažas. Pats nuotraukos autorius teigia, kad jis palaukė, kol viešbučio salės ir laiptai ištuštės, tuomet telefonu padarė keletą nuotraukų. Jis pats jokio vaiduoklio nematė.

2016 metų balandžio mėnuo tapo vaiduoklių aktyvumo piku, jie tiesiog rodėsi beveik visiems viešbučio svečiams. Praėjus kelioms dienoms po Henrio padarytos nuotraukos, Megan Levi (Meghan Levy) padarė savo vaikino Kailo (Kyle) nuotrauką su „Stenlio“ viešbučiu fone. Nuotraukoje kairiajame viršutiniame kampe ji pamatė siaubingą vaiduoklį! Tiksliau - tai buvo pilka dėmė. Tačiau viešbučio svečių, kurie už savo pinigus nori ne tik gauti patogią lovą ir puikų vaizdą pro langą, tačiau ir pagarsėjusius vaiduoklius, fantazija taip stipriai veikia, kad bet kurioje dėmėje jie yra pasirengę pamatyti prieš 200 metų žvėriškai nužudytos raganos ar prieš 140 metų voverių mirtinai nukankinto medkirčio dvasią.

Tie, kurie dalyvavo spiritistinėse ekskursijose, teigia, kad tai tikrai nėra pats geriausias būdas išleisti 50 dolerių (būtent tiek kainuoja bilietas). Pati ekskursija trunka pusantros valandos, iš kurios pusę valandos pasakojama apie pirmąjį viešbučio savininką ir jo sėkmę, o po to smalsūs turistai vedžiojami po viešbutį, jiems pasakojamos istorijos apie kambarius, kuriuose gyvena vaiduokliai, tačiau į pačius kambarius labai retai pavyksta įeiti, nes juose gyvena viešbučio svečiai. Kartą, kai ekskursijos dalyviams pavyko patekti į 418 numerį, ekskursijos vedėja, pasakodama apie ten gyvenančius vaiduoklius, netikėtai suriko ir pasakė, kad vaiduoklis ką tik ją sugriebė už kojos. Viešbučio internetiniame puslapyje nurodyta, kad koncertų salėje galima sutikti pirmojo savininko žmoną Florą Stenli, dainuojančią senas melodijas, o kartais pasigirsta aiškus garsus riksmas „Nešdinkitės“. 407 numeryje galima sutikti grafo Danrevinskio, rūkančio pypkę, vaiduoklį. Už uždarytų 418 numerio durų neretai girdimas vaikų trepsėjimas ir juokas.

stenlio viešbutis, vaiduokliai, vaiduoklis

Iš kur galėjo atsirasti šie vaiduokliai? Didžiausia tikimybė, kad jie gimė genialaus rinkodaros specialisto galvoje, nors yra viena įdomi legenda, aprašyta laikraštyje „Estes Park Trail Gazette“. 1911 metų birželio 25 dienos vakare dėl audros viešbutyje buvo išjungta elektra. Visi svečiai buvo sukviesti į pagrindinę salę, o personalui buvo nurodyta numeriuose uždegti acetileno dujų lempas. 217 numeryje įvyko dujų nuotėkis, o Elizabeta Vilson su žvake to nepastebėjo, nes acetileno dujos yra bekvapės. Vos tik moteris įėjo į numerį, įvyko kurtinantis sprogimas. Elizabeta patyrė kaulų lūžius ir sutrenkimus, tačiau pasveikusi vėl dirbo viešbutyje iki pat savo mirties 6-ame dešimtmetyje. Legendoje teigiama, kad šis sprogimas atidarė kažkokį portalą, per kurį vaiduokliai patenka į mūsų pasaulį. Elizabetos vaiduoklis taip pat klaidžioja viešbutyje. Jis sudeda ar slepia svečių rūbus, kartais gąsdina viešbutyje kartu apsistojusias nesusituokusias poras.

Planet Today News dokumentika. Vanga. Pratęsimas. Amžina burtininkė

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau