Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (316) Komentarų: (0) (20.06.2018 - 19:12)

Anapusinė realybė

Masinio informavimo priemonėse gana neretai atsiranda pranešimų apie žmonių susitikimus su vaiduokliais. Dauguma šių pranešimų kelia abejones. Tačiau yra tokių anapusinio pasaulio atvejų, kuriais abejoti praktiškai neįmanoma.

Su vaiduokliais susiję atvejai ypač įtikinami būna tada, kai vaiduokliai tiesiogiai įsikiša į žmonių gyvenimą. Kaip pavyzdys tai gali būti kokia nors perduodama informacija.

mistika, vaiduokliai, vaiduoklis

Vaiduoklis su gėle

Štai koks nutikimas įvyko su jaunu anglu Ovenu Harisonu. Jis į Europą atvyko iš Piety Afrikos, kur tuo metu gyveno jo šeima, dalyvauti kovoje prieš fašizmą ir 1944-ais metais žuvo Italijoje. Nors Harisono šeima jau daug metų gyveno Pietų Afrikoje, jo vaiduoklis, apgaubtas aukso spalvos rūko, pasirodė jų senajame name Anglijoje, kur tuo metu gyveno Oveno teta misis Fiks. Vaiduoklis ištarė: „Pasakyk mamai“. Po to jis išnyko. Apstulbusi misis Fiks nusprendė, kad jai pasivaideno. Tačiau po kelių dienų jai vėl pasirodė vaiduoklis su tuo pačiu prašymu. Šį kartą jis pridūrė ir vardą - Elen bei parodė mėlyną gėlę, kokios misis Fiks nebuvo mačiusi. Galiausiai ji nusprendė parašyti laišką seseriai į Pietų Afriką ir papasakoti apie savo susitikimus su sūnėno vaiduokliu. Sesuo jai parašė, kad mėlyna gėlė - tai orchidėja, kurią jaunuolis kažkada slapčia išnešė iš egzotiškų augalų parodos. Elen vardas iš pradžių Oveno artimuosius suglumino, tačiau greitai paaiškėjo, kad taip vadino merginą, kurią jis buvo įsimylėjęs - buvo aptikti jo meilės laiškai. Liūdesio apimti žuvusiojo artimieji įsitikino, kad jis liko gyvas po savo kūniškojo apvalkalo mirties.

Sugrąžintas geras vardas!

Įtikinamai atrodo tokie vaiduoklių pasirodymo atvejai, kai, pavyzdžiui, nužudyto žmogaus vaiduoklis žmonėms parodo vietą, kur randasi jo kūnas ir nustoja vaidentis tik tada, kai kūnas palaidojamas su visomis priklausančiomis ceremonijomis. Po vaiduoklio pranešimo aptikti kūną galima netgi praėjus dešimtmečiams ar net šimtmečiams po padaryto nusikaltimo. Tokių atvejų yra buvę ne vienas. Žymiai rečiau nužudyto žmogaus vaiduoklis nurodo savo žudiką. Pats žinomiausias toks atvejis susijęs su amerikiečių armijos leitenantu Džeimsu Satonu.

Armijos vadovybė paskelbė, kad jis nusižudė, būdamas girtas. Tačiau Satono vaiduoklis ne kartą pasirodė mamai ir kitiems giminaičiams, pranešdamas, kad iš tiesų jis buvo nužudytas. Jis smulkiai papasakojo nusikaltimo detales ir netgi įvardijo nusikaltimą padariusius asmenis. Visa ši informacija visuomenėje sukėlė rezonansą, todėl karinė vadovybė buvo priversta atnaujinti tyrimą. Leitenanto kūnas buvo ekshumuotas. Ekspertizė nustatė, kad vyriškis iš tiesų buvo nužudytas. Žaizdos buvo padarytos tose kūno vietose, kurias nurodė vaiduoklis, kalbėdamas su mama. Pakartotinis teismas nusprendė, kad savižudybės versija atmetama. Geras Džeimso Satono vardas buvo sugrąžintas, nuo to laiko vaiduoklis daugiau nebepasirodė savo artimiesiems.

6000 m. aukštyje

Susitikimus su vaiduokliais dažniausiai bandoma paaiškinti haliucinacijomis. Suprantama, haliucinacija galima pavadinti vieno, dviejų ar kelių žmonių liudijimus (yra žinomi masinės haliucinacijos atvejai!), tačiau kai vieną ir tą patį vaiduoklį mato šimtai žmonių skirtingu laiku, apie haliucinacijas kalbėti nėra kaip.

mistika, vaiduokliai, vaiduoklis

Štai istorija, nutikusi su amerikiečių keleiviniu lėktuvu, kuris 1972-ųjų m. gruodžio 29-osios naktį patyrę katastrofą danguje virš Floridos. Prieš šią katastrofą viena stiuardesė, kuri dirbo lėktuvuose, skrendančiuose reisu iš Niujorko į Majamį, susapnavo keistą sapną. Sapnas truko keletą sekundžių, tačiau ji aiškiai įsiminė dūmus leidžiantį lėktuvą, krentantį į pelkę. Papasakojusi apie sapną savo kolegoms, ji tvirtino, kad šis įvykis turi įvykti apie Naujuosius Metus. Niekas labai nekreipė dėmesio į jos žodžius. Tačiau prieš lemtingąjį reisą stiuardesei prasidėjo nervinis priepuolis. Ją teko pakeisti kita mergina. Tą naktį lėktuvas, kuriuo turėjo skristi sapną mačiusi stiuardesė, patyrė katastrofą. Jis iš tiesų nukrito į pelkę.

1973-ųjų metų pavasarį šiuo pačiu reisu skraidantys pilotai ėmė pasakoti apie keistus įvykius. Jie kalbėjo, jog beveik kiekvieno reiso metu pilotų kabinoje ar keleivių salone pasirodo paslaptingos figūros lakūnų uniforma. Vaiduokliuose buvo nesunku atpažinti lemtingajame reise žuvusius lėktuvo vadą Robertą Loftą ir borto inžinierių Doną Repą. Aviakompanijos vadovybė iš pradžių bandė nuslėpti šį faktą, tačiau liudijimų vis daugėjo, kol apie juos informacija nutekėjo į spaudą.

Atliktas tyrimas parodė, kad vaiduokliai pasirodydavo ne tik tuose lėktuvuose, kurie skrido tuo pačiu maršrutu, kaip ir sudužęs lėktuvas. Jie buvo pastebėti visuose lėktuvuose, kuriuose buvo įmontuotos iš sudužusio lėktuvo paimtos atsarginės dalys. Aviakompanijos vadovybė įsakė šias dalis išimti iš lėktuvų. Po to lakūnų vaiduokliai daugiau nebepasirodė. Tikriausiai, jų sielos nurimo ir persikėlė į kitą, geresnį pasaulį.

„Plėšikas“ eina kiaurai duris

Dar vienas vaiduoklių egzistavimo įrodymas - tai jų fiksavimas įvairiais prietaisais. Dar nelabai seniai dauguma specialistų laikėsi nuomonės, kad vaiduokliai daugiausia pasirodo ten, kur yra gyvų žmonių, kurie juos galėtų pamatyti ir išgirsti. Tačiau vaizdo įrašymo technika parodė, kad vaiduokliams visiškai nebūtini gyvi liudininkai. Paslaptingos figūros, panašios į vaiduoklius, matomos įrašuose, padarytuose vaizdo kameromis, stebinčiomis tuščias patalpas. 1991-ais metais viena tokia kamera užfiksavo vaiduoklį, kuris apsilankė ištuštėjusiame „Drugelių“ naktiniame klube Oldhemo mieste Anglijoje.

Spalio 27 d. paryčiais klubo valdytojas Kameronas Volšas ir jo padėjėjas Džonas Reidas išeidami iš darbo, kaip paprastai, užrakino patalpas ir įjungė signalizaciją. Tačiau apie 4:30 val. Volšui paskambino policininkas ir pranešė, kad klube suveikė signalizacija. Valdytojas su savo padėjėju atskubėjo į klubą, kur jų jau laukė pareigūnai. Klubo patalpų durys buvo užrakintos, nesimatė jokių įsilaužimo žymių, tačiau signalizacija iš tiesų buvo suveikusi - kažkas bandė patekti į kasos patalpą. Kruopščios plėšiko pėdsakų paieškos buvo bevaisės.

Tačiau labiausiai policininkai nustebo tada, kai peržiūrėjo įrašus, padarytos koridoriuje įmontuota vaizdo kamera. Įraše buvo matoma koridoriumi einanti vyro figūra tamsiomis kelnėmis ir marškiniais trumpomis rankovėmis. Nepažįstamasis atrodė panašus į eilinį įsilaužėlį. Jis nuėjo į koridoriaus galą ir, net nesustodamas, paprasčiausiai kiaurai praėjo užrakintas duris, už kurių buvo kasos patalpa.

Apstulbę tvarkos sargybiniai vėl ir vėl peržiūrinėjo įrašą. Tačiau jokios klaidos nebuvo. Vaizdo įraše visiškai aiškiai buvo matyti užrakintos durys ir pro jas kiaurai einantis vyras! Įraše buvo užfiksuotas laikas 04:32:22. Būtent tuo pačiu metu ir suveikė signalizacija.

1991-ųjų m. lapkričio mėnesį Didžiosios Britanijos anomalių reiškinių tyrimo asociacijos ekspertai atliko savo tyrimą. Jo metu jie visapusiškai išanalizavo atliktą įrašą. Paaiškėjo, kad klubo pastate, kuris buvo pastatytas dar XIX amžiuje, ne kartą buvo pastebėti vaiduokliai. Taip pat jame pasireiškė ir poltergeistas.

Incidentas sujaudino visuomenę. Vietinis laikraštis „Oldham Evening Chronicle“ išspausdino vaiduoklio fotografiją. Greitai į redakciją paskambino Derekas Loidas, kuris pasakė, kad nuotraukoje esantis vaiduoklis - tai jo tėvas, kuris paslaptingomis aplinkybėmis mirė šiame pastatė 1936-ais metais, atliekant restauracijos darbus. Skeptikai teigė, kad juostoje buvo užfiksuotas kažkurio vyriškio, anksčiau praėjusio koridoriumi, atvaizdas. Kitaip sakant, įvyko atvaizdų persidengimas. Klubo valdytojas Kameronas Volšas ryžtingai paneigė tokią galimybę. Jis pareiškė, kad klubas kiekvieną vakarą į įrašymo įrenginį įdeda naują kasetę, nes tokia yra draudimo sutartyje numatyta sąlyga.

Vaizdo juostą tyrė ir BBC kompanijos technikai. Jie patvirtino valdytojo žodžius - nebuvo jokių atvaizdų persidengimo. Tai dar kartą įrodė, kad koridoriumi ėjusi ir kiaurai duris praėjusi paslaptinga figūra galėjo būti nufilmuota tik spalio 27-o-sios naktį.

Naktinis lankytojas pasirodė visai realus. Jo figūra ne tik buvo nufilmuota, bet ir privertė įsijungti signalizaciją. Tačiau juk šis lankytojas praėjo kiaurai duris! Yra tik vienintelis paaiškinimas - tą naktį klube apsilankė vaiduoklis.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: Vaiduoklis, vaiduokliai, mistika
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Mokslininkai: šie du ingredientai išgydo net krūties vė...

Ciberžolė ir juodieji pipirai turi daug gydomųjų savybių, tai vieni iš labiausiai naudojamų liaudies medicinos ingredientų. Tači...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Sumažinkite cholesterolio kiekį ir kraujo spaudimą per ...

Ši priemonė padės išsaugoti jūsų kraujospūdį normalų, taip išvengsite daugybės širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų. Papra...
Ligos, mutacijos
Kūdikis, kuris neturi nosies...

Elisas Thompsonas dėl itin reto sutrikimo gimė be nosies. Pasaulį su tokiu išsigimimu išvysta tik vienas iš 197 milijonų kūdikių...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ar sėkmingas vežio gydymas vynuogių dieta?...

Gerbiami skaitytojai, šiame straipsnyje pateikiame jums Johannos Brandt knygos „Gydymas vynuogėmis“ pristatymą (i...