Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Birželio » 13

13.06.2018, 21:05
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Per vieną naują tyrimą prieita prie išvados, kad, įdiegus j kasdienį maisto racioną šokoladą, alyvuogių aliejų ir kavą, galima gyventi ilgiau ir būti sveikesniems.
Sužinok daugiau ...
13.06.2018, 20:47
Medicinos Naujienos
Pasaulyje daugiausia išrašomo vaisto nuo cukrinio diabeto šalutiniai reiškiniai tokie sunkūs, kad maždaug trečdalis sergančiųjų nustoja jį vartoti, - taip rodo naujas tyrimas.
Sužinok daugiau ...
13.06.2018, 20:34
Medicinos Naujienos
Tai, kad turite tokią DNR, kokią turite, dar savaime nereiškia, kad tikrai susirgsite konkrečia liga, pvz., cukriniu diabetu ar krūties vėžiu. Genetinę predispoziciją galima perprogramuoti bet kada, tiesiog pradedant sveikiau maitintis ir pakeičiant gyvenimo būdą.
Sužinok daugiau ...
13.06.2018, 07:46
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Maisto pramonė mums kala į galvas, kad valgyti daug ir saldžiai yra labai gerai. Aš juos suprantu, taip jie uždirba milijardus. To rezultatas – amžinas valgymas ir persivalgymas. O toliau – nutukimas, su juo susijusios ligos. Vienintelis priešnuodis – mitybos įpročių pakeitimas – maisto ribojimas. Pakeitę vieną dalyką, jūs galite neįtikėtinai pagerinti sveikatą.
Sužinok daugiau ...
13.06.2018, 07:16
Istorijos Paslaptys

1938 metų spalio 31 dieną Johnas Deeringas stengėsi išlikti ramus. Neišvengiama jo gyvenimo baigtis jam atrodė banali, bet būtina. Tačiau po šaltakraujo žudiko fasadu slėpėsi baimė. Visgi Deeringas sutiko dalyvauti viename šiurpiausių tyrimų, todėl prieš pat egzekuciją prie jo riešų buvo pritvirtinti elektrodai. O tada ant krūtinės uždėtas taikinys.

Sužinok daugiau ...
13.06.2018, 07:06
Gamtos Paslaptys
Įsivaizduokite, kad staiga prieš jus iššoka mitinė būtybė ir per akimirką perkelia jus į atokiausią planetos tašką – kaip manote, kur atsidurtumėte? Dykumoje? Galbūt kokioje negyvenamoje saloje? O gal Šiaurės ašigalyje? Visai ne – jus perkeltų į vieną tašką Ramiajame vandenyne, kuris laikomas erdvėlaivių kapinėmis.
Sužinok daugiau ...