Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Birželio » 30

30.06.2018, 21:14
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Tam, kad gydyti, reikia analizuoti kiekvieno paciento susirgimą individualiai. Nors ligos simptomai tokie patys, tačiau procesai vykstantys organizme gali būti visiškai skirtingi ir priežastys juos sukėlusios dažniausiai yra skirtingos taip pat.
Sužinok daugiau ...
30.06.2018, 20:57
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Pagrindinė priežastis, prie kurios žmogus gerdamas alkoholį pripranta, yra ta, kad alkoholis (C2H5OH) padidina organizme elektros srovių tekėjimą. Tą patį galima padaryti užsiimant fizine veikla, bet galima užpilti į organizmą elektroninį substratą, kuris suksis organizmo cheminėse grandinėse geriau, nes alkoholio energetinė išeiga yra didesnė už gliukozę.
Sužinok daugiau ...
30.06.2018, 14:38
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Kazimiero Petraičio gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, kai jis išgirdo dvigubą diagnozę – mieloma ir sisteminė amiloidozė. Pasak medikų, pirmoji galėjo būti tik pristabdyta, su antrąja išgyvenama vos apie dvejus metus.

Sužinok daugiau ...
30.06.2018, 09:32
Kosmosas
Praeitą savaitę paskelbti vieno tokio bandymo rezultatai. Šiuo bandymu patikrinta prognozė apie erdvės iškreipimą aplink masyvų kūną. Bet koks masyvus objektas, ar tai būtų atomas, ar galaktikų spiečius, iškreipia aplinkinę erdvę. Iki šiol iškreipimas išmatuotas Žemės ir Saulės atveju bei nustatyta, kad prognozė tiksliai atitinka stebėjimų duomenis.
Sužinok daugiau ...