Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Birželio » 28

28.06.2018, 22:10
Ligos, Mutacijos

Įsivaizduokite, kad pabundate su gumbeliu ant veido. O dabar įsivaizduokite, kad šis gumbelis staiga ima judėti per jūsų veidą. Galiausiai nuėję pas gydytoją išsiaiškinate, kad tai – gyva kirmėlė, laisvai judanti po jūsų veido oda. Skamba kaip tikras košmaras.

Sužinok daugiau ...
28.06.2018, 19:14
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Šie 4 gydomieji augalai gali padėti nuo visų vasaros ligų ir bėdų – mano žolininkė Rosalee de la Forêt. Pipirmėčių arbata gali iš esmės padėti nuo daugelio paplitusių virškinimo problemų: pilvo skausmo, dieglių, viduriavimo, dujų kaupimosi ir pilvo pūtimo, net nuo nepraeinančio žagsulio.
Sužinok daugiau ...
28.06.2018, 19:01
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Migrena - viena sunkiausių lėtinių būklių, kokios gali ištikti žmogų. Vis dėlto: nereikia pasiduoti! Esama kelių augalų, kurie galėtų padėti palengvinti situaciją.
Sužinok daugiau ...
28.06.2018, 08:55
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Valgyti salotas – tas pats, kas kramtyti popierines servetėles. Moterys jas mėgsta tik dėl jų sudėtyje esančios opiumui artimos medžiagos. Kaip kad vyrai mėgsta alų, nes jo gamyboje naudojamos mielės – artimiausia medžiaga hašišui. Garsus vokiečių dietologas Udo Pollmeris neigia tai, kas iki šiol laikyta įrodytais faktais apie sveiką maitinimąsi.
Sužinok daugiau ...