Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 7

Gimimo valanda nulemia žmogaus likimą

Rytų astrologai įsitikinę, kad žmogaus horoskopui sudaryti neužtenka žinoti jo gimimo datos, labai svarbi ir valanda. Jie dalina parą į dvylika vienodų dalių, kurių kiekvieną priskiria tam tikram gyvūnui globėjui. Tie gyvūnai ir nulemia atitinkamus žmogaus charakterio bruožus.

gimimas, valanda, likimas

Žiurkės valanda (23.00 – 1.00)
Žmonės, gimę šiuo metu, būna protingi ir apdairūs. Prieš pradėdami ką nors daryti jie viską kruopščiai apsvarstys, todėl jiems sekasi dirbti įvairius darbus ir tvarkyti reikalus. Kaip ir priklauso Žiurkei, kuri viską tempia į savo „namus“, šio meto žmonės mėgsta kaupti atsargas, linkę apsikrauti daiktais. Juos labai erzina, kai aplinkiniai elgiasi netaupiai ar kai jų nuomonės nesutampa. Gimusių Žiurkės valandą žmonių gyvenimas būna turiningas, o apie poilsį ir ramybę jie gali tik sapnuoti.

Jaučio valanda (1.00 – 3.00)
Šis laikas suteikia žmogui ramų, santūrų charakterį, tiesa, susivaldantį tik iki to laiko, kai kantrybės taurė bus perpildyta. Įtūžę jie būna baisūs. Neatleidžia skriaudų. Nepaprastai pavydūs. Jie užsispyrę, atkakliai siekia savo tikslo, įveikdami bet kokias kliūtis. Pasižymi logišku protu, būna neįtikėtinai darbštūs, atsakingi. Dėl šių charakterio savybių jiems sekasi piniginiuose reikaluose. Sukaupę turtus, jų nepaleidžia vėjais. Švaistymas nebūdingas gimusiems Jaučio valandą.

Tigro valanda (3.00 – 5.00)
Švelnūs, mylintys, dosnūs žmonės. Uždari, slapukai, sugebantys ilgai laukti savo valandos, apsvarstantys viską iki smulkmenų. Kai reikia veikti, jie tampa energingi ir impulsyvūs. Kartais užsidega taip, kad praranda savitvardą, daro skubotas išvadas ir elgiasi neapdairiai. Oriai išsikapsto iš sudėtingų situacijų. Sukaupę patirtį brandžiame amžiuje pasiekia puikių rezultatų.

Katino valanda (5.00 – 7.00)
Gerumas, kilnumas, teisingumas būdingi žmonėms, gimusiems Katės valandą. Jie sugeba išklausyti bet kokį oponentą, todėl beveik niekada neįsigyja priešų. Gimę Katės valandą moka vertinti grožį, todėl tarp jų pasitaiko ypač daug menininkų. Verslas – taip pat gali būti jų „arkliukas“, nes jie turi gerą finansinės sėkmės uoslę.

Drakono valanda (7.00 – 9.00)
Šią valandą gimę būna stiprūs, veiklūs asmenys. Jie sugeba kaupti viską – pinigus, informaciją, energiją – ir protingai valdyti. Dažnai rizikuoja savo veikloje. Drakono valandos žmonės nesismulkina. Jie siekia tik aukštų tikslų. Daro teigiamą įtaką aplinkiniams, būna kilnūs, dosnūs, padeda vargstantiems, tačiau patys ne visada sugeba suprati savo prieštaringą prigimtį.

Gyvatės valanda (9.00 – 11.00)
Šiuo laiku gimusiems žmonėms būdingas iškilus protas ir išmintis. Dėl savo sąžiningumo ir ryžtingumo jie dažnai pasiekia neblogą finansinę padėtį. Sugebėjimas prisitaikyti prie bet kokios situacijos padeda jiems padaryti žaibišką karjerą. Siekdami tikslo gali nepaisyti duoto žodžio, pakeisti savo nuomonę.

Arklio valanda (11.00 –13.00)
Šis periodas suteikia žmonėms užsispyrimo, aktyvumo, logišką mąstyseną. Jie nemėgsta nieko neveikti ir gali dirbti už dešimt. Veikdami pasikliauja tik savimi. Mėgsta aplodismentus ir komplimentus. Negali gyventi vieni, ieško namų šilumos ir ramybės.

Nemokamas Asmeninis horoskopas jums kiekvieną dieną. Norite sužinoti kokia diena laukia šiandiena jūsų (nuo verslo susitikimo iki mokslo, meilės, sveikatos ir t.t. reikalų? Dabar nebereikia astrologo, būk juo pats. Susidaryk savo asmeninį  horoskopą jau dabar, nelauk kitos dienos!

Ožkos valanda (13.00 – 15.00)
Šie žmonės būna teisingi ir nepaprastai kantrūs. Jie priima draugus su visais jų trūkumais, atlaidžiai elgiasi su savo priešais. Būna apdovanoti nepaprastais kūrybiniais sugebėjimais. Kaip visi meniškos prigimties žmonės būna šiek tiek kaprizingi ir garbėtroškos. Iš pažiūros gimę Ožkos valandą atrodo švelnūs, jautrūs, nelinkę konfliktuoti, bet tai tik išorinis įspūdis. Vidujai jie būna ryžtingi ir nepriklausomi.

Beždžionės valanda (15.00 – 17.00)
Žmonės, gimę Beždžionės valandą, sugeba išspręsti sudėtingiausias problemas, įveikia bet kokį darbą. Jie puikiai sugeba bendrauti, užmegzti ryšius, greitai spręsti, lengvai daro karjerą ir sugeba uždirbti neblogus pinigus. Save laiko protingais, žavingais ir patraukliais. Visada pasirengę rungtyniauti ir, kad įrodytų, jog yra teisūs, gali griebtis bet kokių gudrybių.

Gaidžio valanda (17.00 – 19.00)
Ryškiausias šiuo metu gimusių žmonių bruožas – savo vertės pojūtis. Įgimtas punktualumas ir disciplinuotumas padaro juos tvarkos šalininkais, o ryžtingumas – kovotojais už teisybę. Jie beveik niekada savo veikloje nesiekia asmeninės naudos, visuomeniniai interesai jiems būna svarbesni už asmeninius. Mėgsta pasilinksminti. Draugai juos vertina už sąmojingumą.

Šuns valanda (19.00 – 21.00)
Rytų astrologai įsitikinę, kad nėra žmonių, kuriais galima būtų labiau pasikliauti ir pasitikėti, už gimusius Šuns valandą. Šuniui būdingas sąžiningumas, padorumas, draugiškumas. Jie būna ištikimi ir atsidavę tiems, kuriuos myli. Visada pasiekia užsibrėžtų tikslų, kurių svarbiausias būna kova su blogiu. Bet kokia neteisybė sukelia jų pasipiktinimo bangą. Narsiai atlaiko bet kokius likimo smūgius, sugeba išgyventi sunkiomis sąlygomis.

Šerno valanda (21.00 – 23.00)
Šie žmonės būna sąžiningi, garbingi, kantrūs, atlaidūs, narsūs. Siekdami užsibrėžto tikslo, gali veikti vieni. Pasižymi gero vadovo savybėmis. Sugeba įsiklausyti į kolegų nuomonę, jeigu ji pasirodo jiems teisinga, tai mielai ją perima. Jie vieninteliai sugeba sutelkti ir suvienyti į vieną kolektyvą skirtingų pažiūrų žmones.

Astromanija.lt


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar