Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Liaudies medicina, Sveikata » 2020 » Birželio » 28

Gysločio sultys nuo 1000 ligų. Tikra chlorofilo bomba!

Gysločio sultys nuo patogeninio stafilokoko ir bakterijų!!!

Nešvarūs kaimo keliai paprastai yra padengti storu pilku dulkių sluoksniu. Aplimpa kojos dulkėmis, jos įsitaiso ant batų ir drabužių. Dažnai galime pastebėti, keliukuose augančius gysločius, bet nesusimąstome, koks svarbus augalas auga šalia mūsų...

Gysločio nauda liaudies medicinos žinovų žinoma nuo senų laikų, jis palčiai naudojamas Europoje ir Azijos šalyse. Iš lapų naudojami specialūs užpilai, kurie padeda gydyti gastritą ir enteritą.

Medicininiais tikslais taip pat naudojamos sultys iš jų naujų lapų plantacijose gaminami vaistai pagerinti virškinimo procesus. Taip pat iš šio augalo vaistai sėkmingai gydo šlapimo pūslės uždegimą, gemarojų.

Išoriniam naudojimui augalas gydo odos bėrimus, spuogus, kartais jis naudojamas odos grybeliui gydyti. Gysločio sultys padeda išvalyti žaizdą nuo pūlių, tai pagreitina gijimo procesą. Rekomenduojama naudoti, kaip pirmąją pagalbą, ypač tais atvejais, kai neįmanoma gauti kvalifikuotos medicinos pagalbos, pavyzdžiui, žygiuose. Pakelėse jų rasite. Žinoma, norėdami spausti sultis reiktų jau ieškoti jų laukuose, toliau nuo miesto, ir pramonės vietų.

Kaip ir minėjau, gyslotis yra naudojamas įvairiuose vaistuose, taip pat skirtuose ir bronchitui, viduriavimui, dizenterijai gydyti. Sistemingai naudojant šį augalą, jis išgydo pačias sudėtingiausias ligas, tokias, kaip plaučių tuberkuliozę, naudojamas, kaip diuretikas, prakaituojanti priemonė, analgetikas ir raminanti priemonė.

Nuoviras iš gysločių lapų turi atsikosėjimą skatinančią savybę, todėl jis naudojamas bronchitui, bronchinei astmai, plaučių tuberkuliozei gydyti.

Norėdami pasigaminti vartojimo priemonę, paimkite 2 šaukštus susmulkintos žaliavos ir užpilkite viena stikline verdančio vandens (nieko sudėtingo, kaip arbatą). Tada skystį, uždenkite dangčiu, pusvalandį dar palaikome garų vonelėje (karštoje vandens vonelėje). Tada gautas gėrimas atšaldomas, filtruojamas ir geriamas po pusę stiklinės, 3 kartus per dieną, 15 minučių prieš valgį.

Įgėlus bitei, patepkite pažeistą vietą šviežiomis gysločio sultimis, ir visos pasekmės išnyks akimirksniu.

Vienintelė problema, kad šviežio gysločio galima rasti tik vasarą, todėl šito nepaprasto antibiotiko ir priešnuodžio reikia pasiruošti iš anksto – jo prisidžiovinti arba pasidaryti spiritinių antpilų ir visuomet jų turėti. Spiritinį antpilą galima laikyti labai ilgai. Jis ruošiamas paprastai: paimkite trijų litrų stiklainį, prikimškite švariai nuplautų lapų ir užpilkite geros kokybės degtine. Antpilą naudokite, kai jo prireikia.

Kita vertus, gyvatės žiemą ir nekerta, tačiau jeigu kas nors kaime arba kapodamas malkas netyčia įsikirto ranką ar koją, žaizda gali supūliuoti ir prasidėti uždegimas. Tuomet servetėlė suvilgoma gysločio spiritiniu antpilu ir uždedama ant žaizdos. Jeigu yra atviras lūžis, pažeistą vietą reikia nedelsiant išplauti švariu vandeniu, atvirą žaizdą apipilti raudonųjų pipirų milteliais, aptepti gysločio košele, ir viskas sugis be pasekmių.

Gyslotis veikia antiseptiškai

Liaudies medicinoje gyslotis vartojamas karščiuojant, sergant plaučių ligomis, astma, ateroskleroze. Taigi matome, kad gyslotis turi antiseptinių, antimikrobinių, spazmus ir uždegimus slopinančių savybių, lengvai ramina, padeda atsipalaiduoti, malšina skausmą, skatina tulžies darbą, gerina virškinamojo trakto sekreciją, mažina kraujo spaudimą, naikina Žaliamėlės pseudomonos (Pseudomonas aeruginosa) bakterijas.

Homeopatijoje vartojamas visas gysločio augalas. Vaistinėse parduodamos gysločių sultys (Succus Plantaginis) spaudžiamos iš plačialapių ir smiltyninių gysločių žolės. Jomis gydomas gastritas (kai sumažėjęs skrandžio sulčių rūgštingumas), lėtinis kolitas, skrandžio opa.

Kaip ruošiamos gysločio sultys?

Prirenkame stambesnių gysločių, juos sugrūdame, išspaudžiame sultis. Jas lygiomis dalimis sumaišome su medumi ir atskiedžiame vandeniu. Galima gerti kaip uogų sultis. Per dieną reikėtų išgerti apie 100 g šio gėrimo. Galima gysločių sulčių pasiruošti ir žiemai (nedideliuose stiklainiuose laikyti šaldytuve). Po ranka visada turėsime skanaus, maistingo, vitaminingo gėrimo.

Taip pat, galime spausti ir sultis, tai tikra chlorofilo bomba dar vadinamas "žaliasis kraujas", "gamtos kraujas" "augalų kraujas"... chlorofilo gamyba iš gysločių lapų ir receptas:

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2020-06-14 laikas 08:08 Receptai Vištienos krūtinėlė su grybais, sviestu, baltuoju vynu ir čiobreliais
Nieko sudėtingo! Gaminčiau dar kartą! Kepkite 25-40 minučių. Iškeptus ištraukite iš orkaitės, sudėkite į dideles lėkštes ir ant stalo praplėškite foliją. Skanaus!

Skaityti daugiau

2020-09-21 laikas 15:13 Receptai Greitas pyragas su kefyru be kepimo miltelių

Greitai pagaminamas bei labai švelnaus skonio kefyro pyragas. Rekomenduojame išbandyti šį receptą - tai tobulas pasirinkimas tiems, kas nenori leisti daug laiko virtuvėje, bet vis tiek nori pasilepinti skaniu desertu.

...

Skaityti daugiau

2019-07-14 laikas 07:20 Receptai Virti varškėtukai “tinginukai”

Gaminame namuose skanius varškėčius. Virti varškėtukai. Varškėtukai, tinginukai patiekiami su mėgstama uogiene arba sviesto - grietinės padažu. Jeigu nesugalvojate, ką valgyti, tai puiki įdėja pasigaminti patiekalą iš varškės. ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-11 laikas 19:08 Psichologiniai Teigiamų Santykių Požymiai: Kaip Atpažinti Tikrąją Meilę
Atraskite psichologinius požymius, rodančius stiprius santykius, ir sužinokite, kaip kurti harmoningą ryšį su mylimu žmogumi. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius teigiamų santykių požymius, remdamiesi psichologijos principais, ir pateiksime prak...

Skaityti daugiau

2025-07-11 laikas 13:03 Agrastų Nauda Žmogaus Organizmui: Vitaminai, Poveikis ir Vartojimo Patarimai
Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime, kokią naudą agrastai teikia organizmui, kaip jie veikia biologiškai, kokius kiekius reikėtų vartoti ir kokios galimos kontraindikacijos. Pasiruoškite atrasti, kodėl šios uogos turėtų tapti jūsų mitybos dalimi!...

Skaityti daugiau

2025-07-10 laikas 18:52 Dėmesys ir Rūpestis Santykiuose: Kaip Vyrai ir Moterys Juos Suvokia
Kaip vyrai ir moterys suvokia dėmesį ir rūpestį? Atraskite psichologines įžvalgas ir patarimus, kaip kurti harmoningus santykius. Šiame straipsnyje nagrinėjame, kaip vyrai ir moterys suvokia dėmesį ir rūpestį, remdamiesi moksliniais ir psichologiniai...

Skaityti daugiau

2025-07-10 laikas 18:31 10 Požymių, Kad Jūsų Santykiai Gali Būti Nesuderinami: Psichologinės Įžvalgos
Šiame straipsnyje aptarsime 10 požymių, rodančių, kad jūsų santykiai gali būti nesuderinami, remdamiesi psichologinėmis įžvalgomis ir ekspertų komentarais. Taip pat pateiksime praktinius patarimus, kaip spręsti šias problemas, ir naujausius pavyzdžiu...

Skaityti daugiau

2025-07-09 laikas 20:00 Padidėjęs kraujospūdis: požymiai, kad jums trūksta magnio
Magnis padeda reguliuoti kraujospūdį ir gerina širdies veiklą. Sužinokite, kaip jo trūkumas veikia sveikatą ir kaip natūraliai sumažinti hipertenziją! Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime, kaip magnis veikia mūsų organizmą, kodėl jo trūkumas yra toks...

Skaityti daugiau