- 11.02.2019
- 5.0 Reitingas
- 1913 Peržiūros
- Komentarai
Norime mes to ar ne, bet gyvenimas vystosi pagal savo įstatymus. Ir kiekvieno mūsų reikalas, skaitytis su tuo, ar ne. Bet šių įstatymų nežinojimas neatleidžia mus nuo atsakomybės už tai, kas atsitinka mūsų gyvenime.
1. Tuštumos įstatymas
Viskas prasideda nuo tuštumos. Bet tuštuma visada užsipildo. Tam, kad jūsų gyvenime kažkas pasikeistų ar atsirastų, reikia atlaisvinti vietą ir paruošti dirvą, išsivaduoti nuo klaidingų įsitikinimų ir senų įpročių.
„Jeigu jūs nepatenkinti ta vieta, kurią užimate – pakeiskite ją. Jūs gi – ne medis!“ – Džimas Ronas.
2. Užkardos įstatymas
Galimybės neduodamos iš anksto. Jos pasireiškia po vidinio sprendimo priėmimo. Svarbu išdrįsti perkirsti užkardą kaip sąlyginę kliūtį. Ketinimo galia atvers kelią jo realizavimui.
„Tau niekada neduodamos svajonės, be galimybių jų įgyvendinimui. Tačiau, gal būt, dėl to teks padirbėti.“ – Richardas Bachas.
3. Neutralios padėties įstatymas
Tam, kad galėtum pasikeisti ir pakeisti savo gyvenimo kryptį, visų pirma reikia sustoti.
„Dievas ne veltui liepė kiekvienam būti toje vietoje, kur dabar stovi. Reikia tik gerai apsidairyti aplink.“ – Nikolajus Gogolis.
4. Mokesčio įstatymas
Mes mokame tiek už veiksmus, tiek ir už neveiklumą – tiesa, skirtingą kainą. Neveiklumas apsieina brangiau, o vengimas klaidų ir nesėkmių nepadaro mūsų laimingais.
„Jeigu jūs atidėliojate sprendimo priėmimą, reiškia, kad Jūs jau priėmėte sprendimą palikti viską po senovei.“
5. Mąstymo įstatymas
Mintis materiali. Viskas, apie ką mes galvojame, apie ką svajojame ir ko bijome neišvengiamai pasireiškia ir mūsų realybėje.
„Žmogus – yra tai, apie ką jis galvoja dienos bėgyje.“ – Emersonas.
6. Priežasties ir pasekmės įstatymas
Viskas, kas vyksta mūsų gyvenime yra mūsų minčių ir poelgių pasekmė. Ir jeigu kažkas vyksta ne taip, tai priežasties reikia ieškoti ne išoriniame pasaulyje, o savo viduje.
„Trumparegiai žmonės tiki sėkme, stiprūs – priežastimi ir pasekme.“ – Emersonas.
7. Traukos įstatymas
Gyvenimas visada mums atsiliepia abipusiškumu ir pateisina mūsų lūkesčius. Mes gauname tai, ko tikimės. Mintis, kuriai mes skiriame savo laiką, veikia kaip magnetas, pritraukiantis į mūsų gyvenimą atitinkamus įvykius.
„Ko tu tikiesi, tą ir gausi.“ – Aristotelis.
8. Panašumo įstatymas
Panašus trukia panašų. Mūsų gyvenime nėra atsitiktinumų ir sutapimų. Mes pritraukiame į savo gyvenimą tai, kas atitinka mus, mūsų ketinimus, lūkesčius ir mintis.
„Atkreipkite dėmesį į savo mintis – jos veiksmų pradžia.“ – Lao Tzu
9. Veidrodžio įstatymas
Pasaulis aplink mus veikia kaip didžiulis veidrodis. Pakanka apsidairyti ir atidžiau pažvelgti į tai, kas vyksta aplink mus, kad suprastumėm, ko reikia mokytis ir prie ko padirbėti.
Pasaulis pats savaime neneša nei gėrio, nei blogio. Jis abejingas žmogui. Viskas, kas vyksta aplink mus – tik mūsų pačių minčių, jausmų ir veiksmų atspindys.
10. Priėmimo įstatymas
Mums neduota žinoti, kas mūsų gyvenime yra teisinga, o kas ne, koks kelias teisingas, o koks – ne. Ir tai, kiek mes sugebame pasitikėti gyvenimu, lemia mūsų tikrumą dėl ateities. Ko laukiame, tą ir gauname. Jeigu mes gyvename įsitikinę, kad viskas į gera, tai rezultatas toks ir bus.
„Sėkmė ateina ne pabėgus nuo problemų, o jų sprendimo dėka. Reikalai visada išsisprendžia pačiu geriausiu būdu tiems, kas kaskart išgauna naudą iš bet kokios susiklosčiusios situacijos.“ – John Wood Campbell)
11. Prašymo įstatymas
Jeigu mes nieko neprašome iš gyvenimo, tai nieko ir negauname. Prašykite ir jums bus duota. Mūsų prašymas pritraukia atitinkamą realybę. Tiesa, pirmiausia teks sužinoti savo tikruosius troškimus.
„Jūsų esybės centre yra atsakymas: Jūs žinote, kas esate ir ko norite“ – Lao Tzu
12. Apribojimo įstatymas
Neįmanoma visko numatyti. Kiekvienas iš mūsų mato ir girdi tą, ką sugeba pamatyti, priimti ir suprasti. Mūsų suvokimas priklauso nuo mūsų vidinių apribojimų. Kad ir kaip norėtumėm, mes negalime kontroliuoti visko, kas vyksta mūsų gyvenime. Tačiau verta prisiminti, kad kartą įvykęs įvykis – tai atsitiktinumas, du kartus – sutapimas, tris kartus – dėsningumas. Ir jeigu viena ir ta pati situacija nuolat kartojasi, tai reikia suprasti, ko ji nori mūsų išmokyti ir įsiminti pamoką.
13. Permainų įstatymas
Neįmanoma pakeisti savo gyvenimo, nieko dėl to nedarant. Jeigu mes norime permainų, tai privalome prisiimti atsakomybę už viską, kas vyksta mūsų gyvenime, tapti pokyčiu, savo likimo vairininku ir pasirinkti tinkamą kryptį.
„Kai žmogus nežino, į kokį uostą jis plaukia, jam nei vienas vėjas nebus palankus.“ – Seneka.
14. Plėtros įstatymas
Pačiomis svarbiausiomis užduotimis mūsų gyvenime yra tos, kurių sprendimo mes vengiame. Bet jas vis tieks teks išspręsti. Bet kuo ilgiau mes atidėliojame, tuo sudėtingesnės bus aplinkybės, kai teks priimti sprendimą.
„Jūsų silpnybės atstovauja jūsų nerealizuotas potencialias galimybes“. – Teun Marez
15. Taksi įstatymas
Jeigu savo gyvenimo maršrutą išsirenkame ne mes, tai mes galime atsidurti bet kur. Ir kuo ilgiau mes judame svetimu keliu, tuo sudėtingiau mums grįžti į savo.
„Gyvenimas panašus į šunų kinkinio bėgimą. Jeigu tu ne vуdlys, kraštovaizdis niekada nesikeičia.“ – Luisas Grizardas.
16. Pasirinkimo įstatymas
Gyvenimas, kurį mes gyvename – tai mūsų sąmoningo ar nesąmoningo pasirinkimo rezultatas. Mes nuolat renkamės. Mes visada turime pasirinkimą. Ir net tada, kai mes nesirenkame nieko, mes jau pasirinkę.
„Aš visada galiu rinktis, bet aš privalau žinoti, kad net tuo atveju, jeigu aš nieko nesirenku, tuo pačiu aš vis tik pasirenku.“ – Žanas Polis Sartras.
17. Pusiausvyros įstatymas
Niekas nemėgsta permainų. Noras keistis visada sutinka pasipriešinimą – tai, kas sena, laiko mus vietoje. Svarbu atrasti būdą atsiplėšti nuo praeities – tada jau naujas gyvenimas paklus pusiausvyros įstatymui.
„Tikrieji pokyčiai niekada nebūna lengvi – žmogus keičiasi tik tomis aplinkybėmis, kai jam tenka keistis.“ – Teun Marez
18. Harmonijos įstatymas
Dėl visiškos lakimės mums visą laiką kažko trūksta. Pasitenkinti mažu nelengva, bet sunkiausia pasitenkinti tada, kai yra daug. Galima įsigyti visą pasaulį ir prarasti savo sielą. Mes dažnai ieškome harmonijos visur, bet tik ne savo viduje. Atrasti save, priimti ir pamilti save, reiškia surasti harmoniją.
„Svarbiausias žmogaus gyvenimo uždavinys – suteikti sau gyvenimą, tapti tuo, kuo jis yra potencialus. Pats svarbiausias jo pastangų vaisius – jo asmenybė.“ – Erichas Frommas
19. Grandininės reakcijos įstatymas
Jeigu mes nevaldome savo minčių, tai jos valdo mus. Ir lengvas nerimas greitai gali peraugti į įkyrią baimę. Svarbu išmokti perjungti ir nukreipti jūsų minčių srautą.
Įprotis gardžiuotis pergyvenimais sukelia grandininę reakciją, kuri pritraukia į jūsų gyvenimą naujus negatyvius įvykius. Išsiugdę savyje įprotį veikti, o ne kentėti, mes koncentruojamės į sprendimą, o ne pergyvenimą, tuo pačiu nutraukdami grandininę reakciją.
„Per daug žmonių galvoja apie apsaugą, vietoj to, kad galvotų apie galimybes. Atrodo, kad jie labiau bijo gyvenimo, o ne mirties.“ – Bendžaminas Franklinas.
20. Energijos mainų įstatymas
Kuo didesnis mūsų išsivystymo lygis, tuo daugiau galimybių mums atsiveria, tuo daugiau mes galime pasiimti iš pasaulio ir jam duoti. Bet svarbu nustatyti sąžiningus mainus. Jeigu atiduosime daugiau, negu imsime, tai pažeis mūsų pusiausvyrą ir prives iki emocinio išsekimo.
Parengė: Būrėja Roma Vičienė
Šaltinis: Mėnesiena: Būrimas kortomis
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau