Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Religija » 2018 » Rugpjūčio » 18

Kai bus blogai, prisimink! Penkiolika Dievo pakuždėjimų žmogui

1. Pirma taisyklė

Dievas sukūrė žmogų ne kančioms – Dievo kūrinys turi džiaugtis gyvenimu, mylėti ir kurti. Mažiau skųskitės gyvenimu, visada prisiminkite, kad yra žmonių, kurie gyvena kur kas blogiau negu jūs.

2. Antra taisyklė

Kiekvienas žmogus pasiųstas į šią Žemę ne šiaip sau – jis turi išreikšti savo dieviškumą ir kažkuo pagerinti jį supantį pasaulį. Dievas duoda žmogui talentą, jėgą ir gabumus. Dievo dovaną reikia naudoti aplinkinio pasaulio tobulinimui, o taip pat padėti tiems, kam tikrai reikia jūsų pagalbos.

15 dievo pakuzdejimu, dievo pakuzdejimai, dievas, visatos desniai

3. Trečia taisyklė

Pasistenkite savo gyvenimą pripildyti meile, o taip pat gyvenimus savo artimųjų – taip jūs pritrauksite palankias aplinkybes, finansinę gerovę. Ir priešingai, agresija neišvengiamai blogins gyvenimo kokybę.

4. Ketvirta taisyklė

Gyvenime nėra nieko atsitiktinio – savo mintimis, žodžiais, veiksmais ir poelgiais mes formuojame savo šiandieninę realybę ir savo ateitį. taip kad, ar jūs mėgausitės, ar, priešingai, kankinsitės visiškai priklauso nuo jūsų.

5. Penkta taisyklė

Su ketvirta taisykle susijusi penkta: mintys formuoja įvykius. Išmokite galvoti pozityviai ir jūs sukursite jus džiuginančią tikrovę. Ir priešingai dirglumas, įniršis, pavydas, puikybė pritraukia vien nesėkmes ir nepasisekimus.

6. Šešta taisyklė

Kokios tik bebūtų aplinkybės apie jus, visada išlikite ramūs, stenkitės išsaugoti pozityvų mastymą, tikėkite savo jėgomis ir Dievo pagalba. Ir bus taip, kaip jūs tikite.

7. Septinta taisyklė

Stenkitės klausytis Dievo balso – tiesiog užduokite klausimą, į kurį norite išgirsti atsakymą ir įsiklausykite, ką sako jums pasąmonė.

8. Aštunta taisyklė

Kiekvienas žmogus gali išsigelbėti Dievui padedant. Dievas randasi kiekviename mūsų. Raskite Jį savyje, o paskui išpažinkite Jį per save į savo aplinką.

9. Devinta taisyklė

Nepriklausomai nuo to, kokie būtų sunkūs nusikaltimai, Dievas vis tiek myli kiekvieną iš mūsų. Biblijoje parašyta: „ieškokite ir rasite, belskite ir jums bus atidaryta“. Tik prisiminkite: Dievas duoda tą, ko jums reikia būtent šią minutę.

10. Dešimta taisyklė

Vienas iš pagrindinių dieviškųjų įstatymų yra „panašumo įstatymas“: jeigu jūs nemylite pats savęs, tai ir aplinkiniai jūsų taip pat nemylės. Kokiu matu jūs matuosite, tokiu ir jums bus pamatuota. Kaip jūs elgsitės su aplinkiniais, taip ir aplinkiniai elgsis su jumis.

11. Vienuolikta taisyklė

Žmogaus nesėkmių priežastys slypi ne kituose, o jame pačiame. Griaunamo charakterio informacija nuodija mums gyvenimą ir neleidžia būt laimingiems.

12. Dvylikta taisyklė

Absoliučiai viskas yra pačiame žmoguje: ir valdžia, ir garbė, ir šlovė, ir pinigai. Reikia tik išmokti išlaisvinti visą tą gerovę į mus supančią realybę. O tai galima tik griežtai laikantis Dievo įstatymų.

13. Trylikta taisyklė

Neskirstykite jus supančių žmonių į „blogus“ ir „gerus“. Mes tokie, kokie esame. Ir jeigu jūsų kolega blogas jums, tai kitą jis pilnai tenkina. „Neteiskite ir būsite neteisiami.“

14. Keturiolikta taisyklė

„Pažink save“ – šią ezoterinę taisyklę pilnai galima taikyti ir supančioje tikrovėje. Tik jokio kapstymosi po save ir knygų graužimo. Savęs pažinimas – tai talentų ir sugebėjimų atvėrimo savyje ir praktinis jų pritaikymas išoriniame pasaulyje procesas.

15. Penkiolikta taisyklė

Dievui nėra tokių dalykų kaip „kaltė“, „bausmė“ ir panašių. Svarbu klausti: ne „už ką?“, o „dėl ko?“. Dievas leidžia kiekvienam klysti ir žinoma, tas klaidas ištaisyti. Leidžia pereiti tas pamokas, kurias mums būtina išmokti. Ir visi sunkumai duodami pagal jėgas. Ir pats geriausias būdas ištaisyti klaidas – tai mylėti save ir tuos, kurie mus supa.

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau