Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Birželio » 1

Jis trina pusę svogūno į savo rankų odą. Kodėl?

Svogūnai yra vienas iš tokių ingredientų, kurie yra universalūs virtuvėje – jie gali pakelti skonį į naujas aukštumas, ir todėl svogūnas yra produktas, kurį dauguma iš mūsų turi namuose.

Bet ar žinojote, kad svogūnai taip pat turi daug kitų privalumų, kurie neturi nieko bendro su maisto gaminimu? Geltonieji svogūnai yra naudingi sveikatai ir gali veikti kaip skausmus ir virusus malšinanti priemonė, ir kaip baktericidai. Nieko nežinojau apie tai – bet akivaizdu, kad jie gali padaryti stebuklus ir netgi palengvinti vabzdžių įkandimus bei pažaboti aukštą karščiavimą.

Nuo šiol mano namuose niekada netruks svogūnų!

Vabzdžių įkandimai

Taigi, svogūnai puikiai pakeičia nuskausminamuosius – ir vienas iš privalumų yra tai, kad jie gali palengvinti vabzdžių įkandimus. Trinant svogūną į įkandimo vietą, jis ištrauks nuodus ir taip išvengsite niežėjimo.

Ausų skausmas

Senas, bet klasikinis močiutės patarimas – svogūnas gali numalšinti ausų skausmą. Įkišus svogūno gabalėlį į ausį, ausų vaškas suminkštės ir sumažins skausmą. Tiesiog neįtikėtina!

Peršalimas

Svogūnas labai gerai sugeria bakterijas ir toksines medžiagas – tai reiškia, kad jis gali sustabdyti artėjantį peršalimą. Nuluptą svogūną arba jo supjaustytą gabalėlį įdėkite į indą, o naktį prieš miegą, padėkite indą šalia savęs. Ryte jausitės kur kas geriau!

Karščiavimas

Skamba keistai, bet dar viena gudrybė su svogūnu yra įdėti jį į kojines, kol dar nemiegate! Tai padės sušvelninti karščiavimą ar gripą, kaip ir peršalimą, todėl atsikėlę ryte jausitės kur kas geriau.

Cukraus kiekis kraujyje

Kaip rašo „My Kitchen“, svogūnuose yra baltymų, skaidulų, vitamino C ir flavonoidų. Reguliariai valgant po svogūno gabalėlį, taip pat galite sumažinti cholesterolio kiekį ir išlaikyti stabilų ir gerą cukraus kiekį kraujyje

Patarimas:

Jei nepakanka šių naudingų patarimų sveikatai, svogūnas taip pat yra geras būdas namuose atsikratyti blogo kvapo. Kaip jau minėjome anksčiau, švieži svogūnai gali absorbuoti bakterijas – ir padarius keletą svogūno pjūvių ir palikus jį atviroje vietoje – jis išvalys jūsų namų orą, kad ir kas bjauriai smirdėtų. Išradinga!

Tai man buvo nauja – ateityje tikrai pasinaudosiu įvairiais svogūnų panaudojimo būdais. Nesivaržykite pasidalinti su draugais, kad jie taip pat sužinotų, koks svogūnas gali būti naudingas!

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, receptų, norite pranešti naujieną, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:28 Paslaptinga į ateivį panaši būtybė pastebėta vaikštinėjanti viduryje kelio
Bauginantį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota į ateivį panaši būtybė, nufilmavo keli naktį keliu važiavę dviratininkai. Į ateivį panaši figūra buvo pastebėta virš Čadvos užtvankos (Chadwa Dam) tilto Džarkhando Hazaribagho (Hazaribagh) mieste...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 21:48 ŠOKAS: Sloan Kettering mokslininkai nustatė, kad mRNA inaktyvuoja vėžį slopinančius baltymus, o tai reiškia, kad ji gali skatinti vėžį
Ląstelėse yra slaptas informacijos sluoksnis, vadinamas pasiuntinių RNR, esantis tarp DNR ir baltymų, kuris yra labai svarbi jungtis. Dabar Sloano Ketteringo universiteto mokslininkai, sukrėtę visą vakcinų filosofijos pasaulį, nustatė, kad pati mRNA atlieka vėžį sukeliančius pokyčius - pokyčius, kur...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 18:08 «Žmogus gali gyventi iki 280 metų»: Gydytojo Neumyvakino ilgaamžiškumo paslaptis
"Ginčų metu jie puola ne jus, o jūsų energiją, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią jis, "suvalgęs", kuriam laikui atstato savąją. Jei mokėsite susilaikyti bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau