Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (615) Komentarų: (0) (17.04.2018 - 11:27)

Svogūno lukšto nauda, receptai.

Yra daugybė produktų, kuriuos mes ignoruojame nežinodami jų naudos. Vienas iš jų – svogūnai ir jų lukštai. Prieš pristatant, kokia yra svogūno lukšto nauda, reikėtų prisiminti, kad didelę naudą turi ir pats svogūnas: jame gausu kalio, kalcio, fosforo, natrio, magnio, sieros, geležies, cinko, seleno, vario, mangano, amino rūgščių, vitaminų B ir E, skelbia awarenessremedies.com

sveikatos patarimai, sveikata, liaudies receptai, svogūnai, lukštai

O štai kuo naudingi svogūnų lukštai, kuriuos mes visada išmetame ir net nepagalvojame, kad jie gali padėti įveikti net sudėtingas ligas.

Receptai svogūno lukštais

Mažina slogą

Išvirkite svogūno lukštus, į vandenį idėkite medaus. Darykite inhaliacijas su šiuo paruoštu vandeniu. Skelbiama, kad sloga išnyks per 3-4 paras.

Gydo inkstų ligas

Užvirkite vandenį su svogūnų lukštais. Kai jis atvės, gerkite vandenį, nukošę lukštus, prieš kiekvienus pusryčius apie 2-3 savaites.

Reguliuoja cholesterolio kiekį

Jeigu medikai jums sakė, kad jūsų cholesterolio kiekis – per didelis, tam puikiai tiks arbata iš svogūnų lukštų. Išvirkite ir gerkite kiekvieną dieną, gardinkite medumi, cinamonu.

Atkuria plaukų šaknis

Svogūnų lukštų nuoviras – puiki plaukų skalavimo priemonė. Užvirkite svogūnų lukštus, palaukite, kol atvės ir nuplaukite plaukus. Jau po pirmojo skalavimo pastebėsite pokyčius – plaukai atrodys lyg šilkiniai.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: sveikatos patarimai, lukštai, svogūno lukštas, liaudies receptai, sveikata, svogūnai
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar