Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 14

Kai skauda galva po sunkios darbo dienos

Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skaudėti galva. Gėriau vieną tabletę po kitos. Baigus darbus, kolegė suskaičiavo kiek aš išgėriau tablečių ir pasibaisėjo. Na ir davė ji man pylos už tai, kad tokiais kiekiais geriu vaistus. Aš ir paklausiau, ką ji gali pasiūlyti vietoje tablečių. Kolegė net nemirktelėjusi atrėžė, kad yra receptas, kuriuo ji pati naudojasi, kai ima skaudėti galvą, ir kuris padeda. Kai išgirdau koks tai receptas, iš pradžių niekaip nenorėjau patikėti, kad ši priemonė gali numalšinti galvos skausmus. Tačiau vien tik tam, kad nenuliūdinti kolegės, pažadėjau namuose padaryti tai, ką ji sakė. Parėjau namo, galva dar skaudėjo. Nusprendžiau išbandyti išgirstą receptą, kad galėčiau kitą dieną piktdžiugiškai pareikšti, kad šis receptas man niekuo nepadėjo.

Paėmiau batoną, atpjoviau storą riekę, nupjausčiau plutelę, minkštimą suminkiau su nedideliu kiekiu pipirmėtės užpilo. 1 valg. šaukštą pipirmėtės užpyliau puodeliu verdančio vandens, palaikiau pusvalandį ir perkošiau. Į batono masę įpyliau apie 1 arbat. šaukštelį maistinio acto ir viską suminkiau, kad gautųsi nedidelis pailgas paplotėlis. Jį ir uždėjau ant kaktos taip, kad siektų ir smilkinius, apsivyniojau skarele (nors galima ir rankšluosčiu) ir atsiguliau.

Net taip nepajutau, kaip užmigau su paplotėliu ant galvos. Kai prasibudau, pajutau lengvumą galvoje, nebuvo jokio skausmo. Kitą dieną kolegei nuoširdžiai padėkojau už puikų receptą. Ir dabar, vos tik pradeda skaudėti galva, darau paplotėlį iš batono ir dedu ant galvos. Kitokių vaistų man nebereikia.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.08.2020 laikas 18:31 Q žinios - žvilgsnis pro Q langą
Q naujienos: JAV kalykla sumažino aukso ir sidabro monetų tiekimą pirkėjams, Pinigai nepadengti auksu, yra antikonstituciniai, Slapta Epštyno draugė, Bilas Klintonas – marksistas, Gates sako kad žmonės neturi pasirinkimo, Fauci investavo 500mil į vakcinas....

Skaityti daugiau

08.08.2020 laikas 12:47 Trumpas pasakė, kad kurį laiką jo nebematysime

Baltųjų rūmų ir apskritai pasaulio politikos užkulisiuose vyksta kažkas, kas sukėlė nerimą... Apskritai, vyksta kažkas ne taip. Nežinau, bet kažkas ne taip. Bet panašu, kad netrukus sužinosime apie viską – per kelias dienas, o gal ir po kelių valandų.

...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 12:02 Jūs žinote, kad mirsite, bet jūsų protas nenori to priimti - kodėl?

Visi žinome, kad kada nors mirsime – tačiau daug apie tai negalvojame. Kodėl taip yra? Mokslininkai sako, kad taip yra todėl, jog mūsų smegenys daro viską, kad tik negalvotume apie mirtį. Atliktas tyrimas parodė, kad smegenys mus saugo nuo egzistencinės baimės, priskirdama mirtį tiesiog nel...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:43 Sprogimas Beirute - nutylima incidento pusė
Nors oficialiai teigiama, kad rugpjūčio 4-osios vakarą Beiruto uoste nugriaudėjęs ir pusę miesto sugriovęs sprogimas kilo dėl netinkamai saugoto didžiulio kiekio amonio nitrato ir aplaidaus angarą virinusių darbininkų elgesio, saugumo srities ekspertas Audrius Butkevičius pateikė visiškai kitokią ši...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:23 Lemties ženklai – prietarai ar Visatos perspėjimas?

Anot ezoterikų, žmogui kasdien siunčiami pranašiški ženklai. Reikia išmanyti jų reikšmes, tuomet pavyks išvengti nelaimių. Dar pirmosios civilizacijos sukūrė sudėtingas simbolių sistemas, kuriose kiekvienas gamtos reiškinys, augalas arba gyvūnas turėjo konkrečią reikšmę.

...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:19 Kaip numalšinti rėmenį be tablečių?
Ne retam turbūt teko patirti deginantį pojūtį ir skausmą skrandyje, dažniausiai atsirandantį po valgio arba stipraus fizinio krūvio. Rėmuo – vienas iš daugelio ligų simptomų. Dažniausiai ši nemaloni savijauta įspėja apie gastritą. Kaip atsikratyti šios varginančios savijautos be tablečių?...

Skaityti daugiau