Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 18

Kaip atsikratyti triukšmo ausyse?

Pagyvenusiems žmonėms triukšmas ausyse paprastai būna susijęs su smegenų kraujotakos sutrikimais, todėl jį reikia gydyti kompleksiškai kartu su kitais susirgimais, kuriais serga ligonis. Pašalinti šį simptomą pasiseka ne visada. Esant efektyviam gydymui medikamentais galima pasiekti tik triukšmo susilpnėjimo ausyse.

Kartu su medikamentiniais preparatais galima pasinaudoti nekenksmingomis liaudies medicinos priemonėmis, kurios irgi padeda pagerinti savijautą.

Viena iš tokių priemonių - burokėlių sultys. Reikia sutarkuoti virtą burokėlį, išsunkti sultis ir 2 - 3 kartus per dieną į kiekvieną ausį įlašinti po 3 - 4 lašus. Iš pradžių geriau sultis atskiesti su virintu vandeniu per pusę, nes kai kurie žmonės yra jautrūs šiai priemonei ir jaučia deginimą. Taip pat 3 kartus per dieną 30 minučių iki valgio reikia išgerti 3-4 valg. šaukštus mišinio iš lygiomis dalimis sumaišytų šviežių burokėlių ir spanguolių sulčių.

Galima naudoti ir kitas priemones. Mediniu grūstuvu sutrinti 3 dideles česnako skilteles ir užpilti 2 valg.šaukštais 30-ies % spiritine bičių pikio trauktine. Palaikyti 5 dienas, perkošti. 2 kartus per dieną įtrinti už ausų.

Kartu su įtrynimais reikia naudoti į vidų spiritinę česnako trauktinę. Nulupti 300 g česnakų, sudėti į 1 I talpos stiklinį indą, užpilti 0,5 I degtinės ir 2 - 3 savaites laikyti tamsioje vietoje Gerti po 1 valg. šaukštą trauktinės, sumaišytos su 0,5 puoduko šilto pieno vakare prieš miegą. Gydymo kursas - 3 mėnesiai. Po to reikia padaryti savaitės pertrauką ir vėl pakartoti gydymą.
Naudinga 1 - 2 kartus per dieną atlikti specialius pratimus.

1 minutę intensyviai trinti ausis pirštais, kiek galima stipriau įtempiant veido raumenis, stipriai užmerkus akis - pasigirs nestiprus trakštelėjimas. Panašus pojūtis atsiranda, jeigu stengtis stipriai ryti seiles arba plačiai išsižioti. Pratimą reikia pakartoti 20 kartų.

Rankomis uždengti ausis ir 30 - 40 sekundžių pirštais barbenti per viršugalvį.

Rankas sulenkti 90-ies laipsnių kampu, delnus nestipriai sugniaužti į kumščius, juos išorine puse priglausti prie juosmens ir 20 - 30 kartų pamojuoti alkūnėmis atgal, panašiai kaip plasnoja skrendantis drugelis.

1 - 2 kartus per dieną reikia masažuoti biologiškai aktyvius taškus:

1. Apčiupinėti viršugalvį, atrasti nedidelę duobutę ir ją stipriai spausti vidurinio piršto pagalvėle minutę.

2. Abiejų rankų didžiųjų pirštų pagalvėlėmis minutę laiko spaudinėti taškus, esančius smilkinių įdubose maždaug 1 cm nuo išorinio antakio krašto.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2020 laikas 10:17 Teleportacija jau egzistuoja, tačiau yra problema

Eksperimentiškai tai buvo patvirtinta dešimtajame dešimtmetyje. Jau seniai žinome, kad įmanoma kvantiniu lygiu iš vienos vietos į kitą teleportuoti daleles. Fizikos dėsniai nedraudžia žmonių ar kitų objektų dematerializuoti į siurrealistinį dalelių debesį vienur ir rematerializuoti kur nors toli,...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 21:15 Nepaisant astronominių išlaidų, rytoj bus paskelbta antroji karantino banga

Per pastaruosius dešimt metų kiekvienas save gerbiantis socialinis tinklas įsigijo žymę #Twosuns (dvi Saulės), pagal kurią žmonės skelbia nuostabias nuotraukas ir vaizdo įrašus, kurios „neįsirašo“ į pasaulinius rėmus pagal „protingus dėdes iš televizoriaus“. Kartais Nibiru...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 19:42 Kada prasidės kosminės kovos dėl Amerikos?

Po fenomenalios istorijos Naujajame Džersyje, kur NSO pakibo virš kelio ir šimtai žmonių spoksojo į jį, pareigūnai dėjo precedento neturinčias pastangas, panašias į 1947 m., įrodinėdami, kad žmonės matė „dirižablį“. Žmonėms, mačiusiems vaizdo įrašą tik YouTube paaiškinimas atrodė pana...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 14:15 Ar saldūs Lietuviški arbūzai?
Nors dar yra gyventojų, galvojančių, kad arbūzų neįmanoma užauginti Lietuvoje, tačiau iš teisų yra ne vienas, kuris juos augina dešimtmečiais.

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 19:08 Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį, nuo klimakso, liepų nauda
Šie augalai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Žoleles galima vartoti atskirai, po vieną, tačiau geresnis gydymo efektas pasiekiama tada, kai vartojami žolelių mišiniai. Siūlome išbandyti štai tokius mišinius

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 17:14 Vyno pagrindu paruošti vaistai

Jeigu vynuogių vyne palaikyti vaistinius augalus, pasidaro gydomosios priemonės, kurios savyje sujungia gydomąsias žolelių ir vyno savybes. Tokiais vyno pagrindu paruoštais vaistais gydomos įvairios ligos. Sergant lėtinėmis ligomis apie vaistus reikia pasirūpinti iš anksto ir juos vartoti, esant ...

Skaityti daugiau