Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 15

6 būdai, kaip padaryti santuoką ilgalaikę

6 būdai, kaip padaryti santuoką ilgalaikę

Anksčiau ar vėliau ateina ta akimirka, ir sutuoktiniai susimąsto, kaip išsaugoti meilę amžinai. Kiekvienas žmogus yra skirtingo temperamento ir asmenybės tipo. Ką daryti, jei jie negali sugyventi kartu?

Svarbiausia nepulti į kraštutinumus. Tai galite padaryti laikydamiesi toliau pateiktų paprastų žingsnių.

1. Abipusis supratimas.

Visada būtina išgirsti vienas kitą. Atsižvelkite ne tik į savo norus. Iš prigimties kiekvienas žmogus yra savanaudis. Vieni labiau nei kiti, kiti mažiau. Tačiau kai žmonės sukuria šeimą, tai reiškia, kad jie turi dalytis savo asmenine erdve su antrąja puse. Tik abipusiu supratimu galima išvengti daugybės ginčų ir skandalų. Tai labai svarbus žingsnis abipusio pasitikėjimo link.

Įdomu: Tobulos santuokos receptas slypi detalėse

2. Nereikalaukite.

Vyrai nemėgsta, kai jiems daromas spaudimas. Tokiais veiksmais moteris ne tik supykdys savo partnerį, bet ir atstums jį nuo savęs. Reikalavimai turėtų būti švelnūs prašymai. Turite paaiškinti vieno ar kito noro priežastį, kad sutuoktinis jaustų palaikymą ir pasitikėjimą. Priešingu atveju jie bet kokius prašymus laikys grubiais reikalavimais. Jie matys sutuoktinį kaip merkantilišką ir beširdį.

Moterys turi suprasti, kad šeimos galva turi rimtų pareigų. Ir norai nebus įgyvendinami vienu piršto spragtelėjimu. Viskas turi vykti sava eiga. Duokite sutuoktiniui laiko, ir visi prašymai bus išpildyti.

Skanu: Cepelinai su varške ir mėta (receptas)

3. Niekas niekam nieko nėra skolingas.

Ši frazė dažnai nuskamba per skandalą. Ir ne veltui. Sutuoktiniai yra ne tik vieninga šeima, bet ir dvi brandžios asmenybės. Niekas niekam nieko nėra skolingas. Visi veiksmai turi būti atliekami abipusiu sutarimu.

4. Intymumas.

Po kurio laiko daugeliui porų kyla problemų dėl intymumo. Galvos skausmas, nuovargis, daugybė pareigų yra pasiteisinimai. Intymumas yra svarbiausia santuokos dalis, todėl nereikėtų apleisti santuokinių pareigų.

Pirma, jis suartina porą ir formuoja pasitikėjimu grįstus santykius. Antra, tai savotiškas atsipalaidavimas ir laiko praleidimas kartu. Tačiau detales reikėtų aptarti su partneriu, kad šeimoje nekiltų nesusipratimų.

Įdomu: Kodėl vyras palieka žmoną dėl meilužės?

5. Nereikia nuolat ginčytis.

Kiekvienas turi savo nuomonę. O laimingos ir tvirtos santuokos sėkmė slypi gebėjime tylėti. Ne visose situacijose, bet daugumoje. Ginčai gimdo konfliktus, o taip šeimoje neturėtų būti. Turite išmokti eiti į kompromisą.

6. Sutuoktinis nėra materialus.

Daugelis žmonių santuokoje bando perdaryti vienas kitą. Tačiau tai ir yra laimingų santykių ypatybė: priimti žmogų tokį, koks jis yra iš tikrųjų.

Kaip rodo praktika, nepaisant visų minėtų būdų, be pastangų sėkmės nebus. Žmogus būtinai turi norėti ir dirbti šeimos labui. Tada laimė į santuokinius namus ateis ilgiems metams!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 15:10 Kai kurie žmonės mylės tave tik tada, kai tavęs nebebus

Kai kurie žmonės tavęs neįvertins, kol tavęs neliks. Kai nebeteiksite jiems paramos, kurią jie laikė savaime suprantamu dalyku, kai nebesiųsite jiems gražių žinučių, kurias jie ignoravo, kai nebepasveikinsite jų išskėstomis rankomis kiekvieną kart...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau