Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2020 » Lapkričio » 29

Kaip pritraukti pinigus ir sėkmę į namus pagal Feng Shui

Fengšui – senovės kinų mokslas, nagrinėjantis erdvės ir žmogaus tarpusavio santykį, būdus, kaip žmogui gyventi harmoningai su aplinka. Fengšui aiškina, kaip tinkamai namuose išdėstyti baldus ir kitus daiktus, kad būtumėte sveiki, laimingi ir klestėtumėte.

Feng Shui – tai kinų praktika, kuri yra naudojama daugelyje įvairių gyvenimo sričių, tad nieko nuostabaus, kad ir tada, kai kalba sukasi apie pinigus, taip pat yra taikomas Feng Shui mokymas.

Kinai buvo pirmieji pasaulyje, kurie pradėjo ieškoti būdų, galinčių padėti į namus prisivilioti sėkmę ir pinigus, ir dabar galime suskaičiuoti gausybę Feng Shui taisyklių ir patarimų, kaip tai padaryti, tačiau apsiribosime svarbiausiais, jau daugelio žmonių išbandytais būdais, padedančiais pritraukti pinigus ir sėkmę į namus.

Nalaikykite namuose senų, nenaudojamų baldų

Blogai, jeigu jūsų namai prigrūsti baldų ir vietomis net sunku praeiti. Kartais kažkokio daikto neatsisakome vien dėl to, kad prie jo pripratome, arba tiesiog gaila išmesti. Nelaikykite namie senu baldų, jeigu jie nebeatlieka kažkokios konkrečios funkcijos, geriau kam nors juos atiduokite. Namuose turi jaustis erdvė. Tačiau drąsiai puoškite interjerą nuotraukomis, kuriose atrodote laimingi, arba kuriose užfiksuotos geriausios jūsų gyvenimo akimirkos.

Pinigus pritraukiančios spalvos

Jei norite praturtėti, namus dekoruokite žalia, violetine, raudona ir levandų spalvomis. Idealu, jei šių spalvų interjero elementus suderinsite tarpusavyje: pavyzdžiui, galite rinktis raudoną kilimą, sienas dažyti levandų spalva, ir priderinti žalios spalvos dekoratyvines pagalvėles. Vis dėlto, jei šios spalvos jums nėra prie širdies ar net erzina, verčiau jų nesirinkti – namuose turite jaustis gerai.

Svarbu ir tinkamas apšvietimas

Jei namuose bus pakankamai šviesu, tai irgi padės pritraukti sėkmę. Pasirūpinkite, kad į namus dienos metu patektų kuo daugiau saulės spindulių, o vakare užsitikrinkite pakankamą apšvietimą. Jei nuolat būsite prietemoje, tai nepadės pasiekti nei finansinės gerovės, nei sėkmės kitose srityse.

Pinigai mėgsta švarą

Nors kartais ir sunku atrasti pakankamai laiko susitvarkyti namus, tačiau pinigai mėgsta švarą. Jei norite pritraukti pinigus, reikės šiek tiek paplušėti: nuvalykite dulkes nuo namuose esančių paviršių ir sutvarkykite šaldytuvą. Jei iš jo sklinda nemalonus kvapas, finansinės sėkmės galite nesitikėti. Apskritai, virtuvė turi būti visada švari, jokių neplautų indų ar varvančių kranų joje neturi būti.

Šaldytuvui parinkite tinkamą vietą

Geriausia vieta šaldytuvui – priešais stalą, prie kurio paprastai valgote. Koridorius ar virtuvės kampas nėra tinkama vieta šaldytuvui, nes tai gali atbaidyti pinigus. Kiekviena šeima nori užsitikrinti materialinę gerovę, todėl svarbu laikytis taisyklės, kur turėtų stovėti šaldytuvas. Nuo šaldytuvo padėties gali priklausyti ir jūsų sveikata – jei jis bus priešais stalą, pagerės ir virškinimas. 

Drabužius kabinkite tinkamoje vietoje

Jei norite, kad pinigai ateitų į namus, bet ne išeitų iš jų, atkreipkite dėmesį į tai, kurioje vietoje kabinate drabužius. Viršutinių drabužių kabyklą rekomenduojama įrengti toje vietoje, kuri įėjus jums būtų iš dešinės pusės, bet ne atvirkščiai. Taip pat ta pati taisyklė galioja ir tada, jei drabužių kabinimui naudojate atvirą spintą.

Tualetą įrenkite tinkamoje namų vietoje

Blogiausia tualeto padėtis namuose – vidury namo arba buto. Feng Shui požiūriu, pinigų dauginimuisi pati nepalankiausia vieta yra klozetas, todėl jis turėtų būti įrengiamas tinkamoje namų vietoje. Jei klozetas bus pačiame namų viduryje, tai atbaidys materialinę gerovę, o to tikrai nesinorėtų. Taigi, jei rinksitės naujus namus arba planuosite jų įrengimą, pasirūpinkite, kad projektas būtų tinkamas. Taip pat Feng Shui specialistai pataria, kaip būtų galima išsklaidyti neigiamą energiją tualete, ir vienas galimų pasirinkimų – tai veidrodžio kabinimas ant išorinės tualeto durų pusės.

Tinkamai įsirenkite darbo vietą

Didžiąją dalį dienos praleidžiame darbe, todėl svarbu tinkamai įsirengti darbo vietą. Jei norite kuo didesnės finansinės gerovės, prie darbo stalo pakabinkite raudonos spalvos skiautę arba sukurkite raudonos spalvos foną. Ši spalva tikrai gali padėti pritraukti pinigus, tad jūsų veikla taps dar pelningesnė. Prie įėjimo į darbo kabinetą ar kambarį, kuriame dirbate, palanku pastatyti nedidelį akvariumą su žuvytėmis. Taip pat pasistenkite, kad nesėdėtumėte nugara į duris. Jei nėra tokios galimybės, vertėtų įsigyti kėdę su aukštu atlošu.

Turtus pritraukiantys augalai

Jazminai, bazilikai, bambukai, pinigų medis ir sausmedis gali pritraukti pinigus. Jei esate augalų mylėtojai, tikrai vertėtų šiuos augalus parsinešti į namus, tačiau svarbu jais tinkamai rūpintis – tikrai nepavyks privilioti turtų, jei augalai bus nuvytę ar apdžiuvę.

Fengšui, Jaukūs namai, Interjeras, pinigai, feng shui, pinigų medis

Turtus pritrauks fontanėlis

Jei namai yra gana erdvūs, juose galite įsirengti fontanėlį, kuris simbolizuoja materialinę gerovę. Jei namuose yra sugedusių vandens įrenginių (pavyzdžiui, varvantis čiaupas), praturtėjimo galite taip ir nesulaukti. Kaip jau minėta, namai turi būti tvarkingi, ir juose negalite laikyti jokių sugedusių prietaisų. 

Pinigus pritrauks ir... taisyklinga laikysena

Taip, perskaitėte teisingai. Feng Shui mokymas taip pat reikalauja rūpintis savo sveikata, todėl įsitikinkite, kad jūsų laikysena yra taisyklinga. Tai gali padėti pritraukti ne tik geresnę sveikatą (tuo labai greitai įsitikinsite), bet ir materialinę gerovę.

Sėkmę ir pinigus pritraukiantys talismanai

Vienas populiariausių kinų talismanų yra raudonu siūlu ar kaspinu perrištos Feng Shui monetos su skylute viduryje. Kinai tiki, kad, tinkamai naudojamos, šios monetos pritraukia turtus, sėkmę ir laimę į namus. Monetų skaičius irgi svarbus. Trys raudonu siūlu perrištos monetos simbolizuoja žmogaus, žemės ir dangaus trejybę, tačiau jos gali būti ir devynios. Pasak Feng Shui šie skaičiai yra laimingi ir jie sustiprina talismano galias. Perrištas monetas galima nešiotis piniginėje arba rankinėje, padėti ten, kur laikomi pinigai, pakabinti ant vidinės laukinių durų rankenos ar pinigų medžio. Toks talismanas pritrauks sėkmę, finansinę gerovę ir stabilumą į namus, be to jis gali būti ir puiki dovana žmogui, kuriam nuoširdžiai linkite sėkmės.

Fengšui, Jaukūs namai, Interjeras, pinigai, feng shui, pinigų medis

Feng Shui monetos

Dar vienas sėkmę ir pinigus traukiantis kinų talismanas - rupūžė su trimis kojomis ir moneta burnoje. Ši skulptūrėlė labai tiks kabinete, ant darbo stalo. Tačiau, pasirinkę tinkamą vietą, ja galite papuošti ir savo namus. Šis talismanas turėtų užimti garbingą vietą kairiajame būsto kampe.

Fengšui, Jaukūs namai, Interjeras, pinigai, feng shui, pinigų medis

Feng Shui statūlėlė "Rupužė"

Tačiau negalvokite, kad vien naudodami Feng Shui talismanus staiga išlošite loterijoje, ar kažkokiu kitu būdu tapsite labai turtingais. Talismanai pinigų neuždirba, jie tik savo stipria energija pritraukia praturtėti leidžiančias aplinkybes ar įvykius, o dirbti teks patiems.

Jei laikysitės šių Feng Shui patarimų, padedančių privilioti turtus, gali būti, kad užtikrinsite ne tik materialinę gerovę, bet taip pat ir sėkmę kitose srityse. Tereikia skirti šiek tiek laiko namų tvarkymui bei dekoravimui, ir, kas žino, galbūt turtai aplankys ir jūsų namus. Juk pabandyti visada verta, tiesa?

Namai pagal fengšui: kaip pritraukti sėkmę?

Ar iš tiesų fengšui gali padaryti būstą jaukų, o jo gyventojus – laimingus ir sėkmingus? Visą fengšui mokslą vargu ar galima išnagrinėti, tačiau kodėl gi nepasidomėjus, kokiomis pagrindinėmis taisyklėmis reikia vadovautis, kad jūsų gyvenamoji vieta neštų jums meilę, sėkmę ir turtus. Svetainė Svetainė, tai namų vieta, kur visada daug žmonių. Kad bendravimas būtų ramus ir jaukus, šiame kambaryje turi būti tik šviesi energija. Tai reiškia, kad svetainėje turi būti kuo šviesiau. Idealiausias sprendimas – kuo daugiau saulės ir natūralios šviesos. Jeigu to neįmanoma įgyvendinti, turite apšviesti kambarį dirbtine šviesa, įsukti į šviestuvą galingesnes lemputes arba nusipirkti didesnį šviestuvą.

Svetainė

Svetainė, tai namų vieta, kur visada daug žmonių. Kad bendravimas būtų ramus ir jaukus, šiame kambaryje turi būti tik šviesi energija. Tai reiškia, kad svetainėje turi būti kuo šviesiau. Idealiausias sprendimas – kuo daugiau saulės ir natūralios šviesos. Jeigu to neįmanoma įgyvendinti, turite apšviesti kambarį dirbtine šviesa, įsukti į šviestuvą galingesnes lemputes arba nusipirkti didesnį šviestuvą.

Svetainė turi būti kuo arčiau laukinių durų, tada jūsų namuose visada bus daug svečių.

Miegamasis

Miegamasis – tai vieta, kur turi karaliauti tyla ir ramybė, kur jūs atsipalaiduojate po sunkios darbo dienos. Miegamajame neturi būti televizoriaus ir kompiuterio, nes šie prietaisai blaško dėmesį ir trukdo pailsėti. Miegamajam geriausia rinktis šiltas, pastelines spalvas, kurios ramins ir leis tinkamai ilsėtis. Gerai, jeigu šiame kambaryje ant langų kabės gan storos naktinės užuolaidos, bet persistengti taip pat nereikėtų. Nepamirškite, tai miegamasis, o ne rūsys. Miegamajame nerekomenduojama kabinti veidrodžių, ypač jeigu juose atsispindi lova. Veidrodžiai „sugeria“ neigiamą energiją, kurią jūs po to gaunate atgal.

Nerekomenduoja sujungti miegamojo ir vonios kambario. Priešingu atveju, visa jūsų meilės ir poilsio energija „pabėgs“ iš namų kartu su vonioje leidžiamu vandeniu.

Šioje poilsio zonoje turi būti kuo mažiau baldų ir kuo daugiau erdvės. Fengšui taip pat nerekomenduoja sujungti miegamojo ir vonios kambario. Priešingu atveju, visa jūsų meilės ir poilsio energija „pabėgs“ iš namų kartu su vonioje leidžiamu vandeniu.

Jeigu miegamajame gyvena sutuoktiniai, lovos čiužinys turi būti vientisas. Jeigu viena lovos pusė yra atremta prie sienos, tai kitoje pusėje turi miegoti tas, kuris keliasi anksčiau. Ant sienos virš lovos nederėtų nieko kabinti – nei nuotraukų, nei jokių paveikslų.

Virtuvė

Čia visada turi cirkuliuoti šilta ir gera jaukaus namų židinio energija. Tai reiškia, kad čia ne tik galima, bet ir privaloma gaminti maistą.

Virtuvė, kuri nuolat yra tuščia, kurioje, be kavos ar arbatos, daugiau nieko negaminama, kurioje prie stalo nesusėda visada šeima, pradeda spinduliuoti šaltą, neigiamą energiją.

Problema ta, kad jauni žmonės dažnai gyvena tokį aktyvų gyvenimą, kad tikrai neturi laiko sukimuisi prie viryklės ar bendrai vakarienei. Tokiu atveju fengšui rekomenduoja virtuvę sujungti su svetaine.

Virtuvės interjero spalvos turėtų būti šviesios, bet ne baltos.  Virtuvė, kuri nuolat yra tuščia, kurioje prie stalo nesusėda visada šeima, pradeda spinduliuoti šaltą, neigiamą energiją.

Ugnies ir vandens stichijos neturėtų tarpusavye „pjautis“: šalia viryklės nestatykite šaldytuvo, kriauklės, skalbiamosios ar indų plovimo mašinos. Šiukšlių dėžė turi būti paslėpta nuo svetimų žmonių akių, ir nereikia jos taip užpildyti, kad šiukšlės tiesiog veržtųsi pro kraštus.

Vonia ir tualetas

Durys į vonią ir tualetą visada turi būti uždarytos. Taip pat visada turi būti nuleistas tualeto dangtis. Priešingu atveju visa jūsų sveikatos ir sėkmės energija „bėgs“ iš namų. Taip pat stebėkite nutekėjimo vamzdžius, neleiskite, kad jie užsikimštų. Jeigu iš čiaupo bėga ar laša vanduo, žinokite, kartu su juo iš namų „bėga“ ir jūsų gyvenimiška energija.

Jeigu vonia ir tualetas yra sujungti, pasistenkite nors vizualiai juos atskirti. Pavyzdžiui, dekoratyvine sienele, užuolaidomis. Švara vonios kambaryje ir tualete – tai švaros, atsinaujinimo ir gyvybingumo garantas tų žmonių, kurie gyvena šiuose namuose.

Svarbiausia – gyventi harmonijoje su savimi ir klausytis savo vidinio balso. Jeigu jums jūsų namuose jauku ir patogu, jeigu pas jus užsuka sėkmė, reiškia, kad viskas yra gerai. Jeigu kažkas jus verčia jaustis nepatogiai, pradėkite nuo savo būsto ir pasinaudokite fengšui patarimais. Galbūt, jums to net nepastebėjus, viskas pasikeis į gerąją pusę.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.05.2021 laikas 22:42 Kaip kovoti su egzema?

Jau ne pirmą dešimtmetį padedu žmonėms. Pagal išsilavinimą esu gydytojas terapeutas, bet nedirbu jau seniai. Dabar rimtai užsiimu liaudies medicina.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:23 Avietės Nuo Moteriškų Ligų
Praėjus metams po antro gimdymo, man buvo diagnozuotas gimdos nusileidimas. Didelių rūpesčių tai kaip ir nekėlė, bet prieš menstruacijas labai traukė pilvą, ir pačios mėnesinės kėlė nemažai rūpesčių. Gana stipriai kraujuodavo, savijauta buvo nekokia - tempiantys skausmai pilvo apačioje, silpnumas, g...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 19:19 Apie ligas, kurios panašios į alergiją
Ašarojimas, dažnas čiaudulys, užsikimšusi nosis, kosulys, gausūs odos išbėrimai... Jei pasiskųsite tokiais simptomais, dažnas pasakys, jog tai - alergija. Ir neretai bus teisus.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 17:41 Apie pavasarinę alergiją

Jei pavasaris šiltas, medžiai pradeda žydėti net keliomis savaitėmis anksčiau ir pradeda alerginių ligų sezoną. Sergančiųjų sezoninėmis alerginėmis ligomis savijautą dar labiau pablogina sausas, saulėtas ir vėjuotas pavasaris.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 16:42 Svečiai Iš Siuanjuanio Žvaigždyno
Į versijas apie senųjų žemės gyventojų žinių kilmę galima žiūrėti įvairiai. Paprasčiausiai ironiškai ar skeptiškai. Tačiau ar dėl to pasaulis tampa labiau suprantamas? O gal verta dar kartą susimąstyti apie mitus, kurie pateikia informaciją iš amžių glūdumos?...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau