Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2021 » Gegužės » 27

Ar tikrai pinigų medis gali atnešti turtus?

Kambariniai augalai ne vien tik puošia namus, pagyvina interjerą, bet ir stebina įvairiausiomis legendomis ar prietarais. Apie augalus galima išgirsti nemažai įdomių mistinių pasakojimų, jie neretai romantizuojami – augalams priskiriamos finansinę ar dvasinę gerovę prišaukiančios galios. 

Bene magiškiausiu augalu yra laikomas pinigų medis, kurio tikrasis pavadinimas - Zamiokulkas (Zamioculcas zamiifolia). Yra tikima, kad pinigų medis gali padėti pritraukti turtą ir gerovę į namus, kuriuose jis auginamas. Tai nėra vienintelis augalas, kuriam priskiriama tokia savybė, tačiau šį kartą pakalbėkime būtent apie zamiokulką – mūsų šalyje vieną populiariausių kambarinių augalų. Įdomu, ar jis tikrai gali prišaukti turtus ir ką reikėtų daryti, kad būtų galima užtikrinti finansinį klestėjimą?

Legendos ir prietarai

Zamiokulkas yra kilęs iš Pietų Afrikos, kur iki šiol pasakojama legenda, kad šis medelis išaugęs iš šamano išbarstytų monetų. Dėl šios priežasties augalas ir gavo pinigų medžio pavadinimą.

Feng Shui žinovų teigimu, pinigų medis gamina teigiamą energiją, kuri padeda prišaukti sėkmę. Kalbama ne vien tik apie materialinę bet ir apie dvasinę gerovę, tad įrengiant namus rekomenduojama rasti vietos ir zamiokulkui, kuris padės sukurti teigiamą atmosferą namuose.

Tačiau turėtumėte žinoti, kad nuskurdęs augalas turtų neatneš. Jei pinigų medžio kotas stiprus ir storas, galite tikėtis finansinio klestėjimo, o jeigu medelis nuskurdęs, turtų nesitikėkite. Nors pinigų medžio priežiūra gana paprasta, tačiau svarbu laikytis tam tikrų augalo priežiūros taisyklių. Jei viską atliksite tinkamai, pinigų medis ne tik džiugins savo grožiu, bet ir namie cirkuliuojančia gera energija.

Šį augalą galima auginti ne tik namuose, bet ir biure. Manoma, kad biure auginamas pinigų medis gali užtikrinti verslo sėkmę. Jei pastebite, kad augalo lapai ima vysti, laiku susirūpinkite – tai gali lemti ir finansinius nuostolius.

Talismanai

Papuoškite pinigų medį sėkmę ir pinigus pritraukiančiu talismanu - tuščiavidurėmis, raudonu siūlu ar kaspinu perrištomis Feng Shui monetomis. Taip sukursite dar stipresnę, pinigus traukiančią energiją. Kinai tiki, kad šios monetos pritraukia turtus, sėkmę ir laimę į namus. Monetos gali būti trys arba devynios. Pasak Feng Shui šie skaičiai yra laimingi ir jie sustiprina talismano galias. Feng Shui žinovai teigia, kad pinigų medis viena geriausių vietų tokiam talismanui.

Na o ką sako mokslas?

Mokslininkai jau ne kartą yra patvirtinę, kad zamiokulkas turi tam tikrų savybių, kurios tikrai naudingos žmogui. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad pinigų medis valo orą, todėl patalpos tampa gaivesnės ir švaresnės. Taip pat šis augalas gerina oro kokybę, ir dėl šios priežasties pagerėja patalpoje, kurioje auga pinigų medis, būnančių žmonių fizinis aktyvumas, bei protinė veikla. Be to, kambaryje, kuriame auga zamiokulkas, geriau išsimiegama. Įvertinus šias aplinkybes peršasi išvada, kad toks žmogus gali uždirbti daugiau.

Finansinės padėties pagerėjimui gali turėti įtakos ir tai, kad įsigiję augalą žmonės tiki jo galiomis, ir tuo pačiu tiki, kad galų gale įvyks kažkas gero ir jų finansinė situacija pagerės. Taigi, žmonės labiau stengiasi siekdami savų tikslų. Atrodytų, nieko mistiško, tačiau tikėjimas gali būti vienas svarbiausių veiksnių, kai norime kažko pasiekti.

Nors ne visi tikime legendomis, prietarais ar horoskopais, tačiau mokslininkų padarytų išvadų daro įspūdį. Pinigų medis yra tas augalas, kuris gali pagerinti mūsų bendrą savijautą ir darbingumą, o juk tai tiesiogiai susiję su mūsų sėkme ir finansine gerove!

Tekstas perpublikuojamas iš patarimupasaulis.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau