Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 28

Kanapės 55 Procentais Efektyvesnės Už Aspiriną: Naujas Tyrimas

Medžiagos, esančios kanapių sudėtyje, pasirodė kur kas veiksmingiau veikiančios uždegiminius procesus, negu tokie paplitę preparatai, kaip aspirinas, rašo ScienceDirect.

Tyrimus šia tema atliko Kanados biologai.

Kanapėse yra ne tik visiems žinomų kanabinoidų, bet ir flavonoidų – natūralių antioksidantų, turinčių priešuždegiminių ir priešvėžinių savybių.

Be kanapių, flavonoidų yra daugelyje augalinių kultūrų, tačiau kanapių flavonoidų kanflavinas A ir kanflavinas B turi ypatingų savybių.

Kanflavinai sudaro maždaug 0.014% augalo masės, tačiau jų vaidmens negalima nevertinti

Mokslininkai pažymi, kad naujos kartos priešuždegiminių preparatų marichuanos flavonoidų pagrindu gamybai pirmiausia reikia išgauti reikiamų medžiagų sintezę laboratorijoje.

Todėl, kad auginimo būdu gauti kanflavinai bus labai brangūs, žvelgiant iš ekonominės pusės.

Tyrinėtojai aktyviai dirba šioje srityje, tad sintetiniai kanflavinai gali pasirodyti medicinos rinkoje jau artimoje ateityje.

kanapės, aspirinas, medicina, medicinos naujienos

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.01.2020 laikas 22:21 Smegenų kraujagyslių valymas juodų kmynų aliejumi: paprastas receptas

Rytuose, apie juodąjį kmyną sako: „Gydo viską, išskyrus mirtį“... Mes siūlome veiksmingą ir paprastą priemonę, skirta valyti smegenų kraujagysles.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 21:20 Operos vaiduoklis: piktadarybė meilės vardan
Iš visų mistinių piktadarių Operos vaiduoklis yra pats romantiškiausias, nes visus savo nusikaltimus atliko dėl nuostabios Kristinos Dae meilės. Ir mirė jis, kad ir kaip tai keistai atrodo, irgi dėl meilės.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 20:52 Po juoda vėliava tikros ledi

Yra manoma, kad piratavimas – tai rūsčių vyrų privilegija. Yra išlikę daugybė pasakojimų, legendų apie bekraščius vandenynus skrodžiančius laivus, kuriuose plaikstėsi juoda piratų burė, ir apie nesuskaičiuojamus lobius, kuriuos piratai paslėpė negyvenamose salelėse. Pasirodo, kad piratų lai...

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 14:59 Šokiruojanti virėjo išpažintis: kur „viskas yra įskaičiuota“ arba eilinis melas

Vienas virėjas, kuris dirba „Viskas yra įskaičiuota“ viešbučių sistemoje, nusprendė atskleisti kelias pagrindinias viešbučių gudrybes.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 14:45 Kaip teisingai kepti mėsą ir žuvį. 11 auksinių patarimų
Kepkite mėsą ir žuvį tik rafinuotame aliejuje. Jo kiekis turi sudaryti apie 8% nuo produkto masės. Taipogi keptuvė turi būti su storu dugnu.

Skaityti daugiau