Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 9

Anglijos NHS Įteisino Du Naujus Vaistus Iš Kanapių

Anglijos Nacionalinė sveikatos tarnyba (NHS) patvirtino du iš kanapių pagamintus vaistus, skirtus epilepsijos ir išsėtinės sklerozės gydymui.

Labdaros organizacijos pasveikino tokį NHS sprendimą, nors pasak kai kurių aktyvistų, NHS turėtų legalizuoti daugiau iš kanapių pagamintų vaistų.

Nuo šiol gydytojai galės išrašyti receptus „Epidyolex“, skirtą epilepsija sergantiems vaikams. Klinikinių bandymų metu paaiškėjo, jog vaisto, turinčių kanabidiolio (CBD), vartojimas kai kuriais atvejais gali sumažinti epilepsijos priepuolius iki 40 proc.

Kiekvieno paciento gydymas „Epidyolex“ kainuoja nuo 5 000 iki 10 000 svarų metams ir šiuose vaistuose nėra kanapių psichoaktyvios sudedamosios dalies tetrahidrokanabinolis (THC). Kol kas „Epidyolex“ bus skiriamas Anglijoje, Velse ir Šiaurės Airijoje gyvenantiems pacientams, o nuo kitų metų, galbūt, ir Škotijoje gyvenantiems pacientams.

Tiesa, ne visi epilepsija sergančių vaikų tėvai patenkinti leidimu vartoti tik „Epidyolex“ – nemažai epilepsija sergančių vaikų tėvų importuoja iš Europos ir Kanados vaistus, kurių sudėtyje yra THC ir CBD ir kaltina britų medikus, jog šalyje vis dar negalima legaliai įsigyti vaistų, kurių sudėtyje būtų abu minėti komponentai.

Kitas vaistas, kurį galės skirti gydytojai – burnos purškalas „Sativex“, kurio sudėtyje yra THC ir CBD. Šie vaistai skiriami išsėtinės sklerozės sukeltų raumenų sustingimo ir spazmų gydymui. Skausmus malšinančių vaistų kaina metams kiekvienam pacientui – 2 000 svarų.

Priminsime, jog nuo 2018 m. lapkričio Jungtinėje Karalystėje (JK) įsigaliojo įstatymas, leidžiantis medikams išrašyti receptus iš kanapių pagamintiems vaistams, tačiau iki šiol tokių atvejų buvo labai nedaug, nes daugelis vaistų vis dar yra neišbandyti ir nepatvirtinti.

Rašo: ANGLIJA.today

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2020 laikas 20:07 Indigo „Magnetiniai“ Vaikai

Apie nepaprastus vaikus, galinčius pritraukti įvairius daiktus, imta kalbėti prieš gerą ketvirtį amžiaus. Šiuo metu jie priskiriami taip vadinamiems indigo vaikams.

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 18:55 Pachacamaco Stabas Pati Paslaptingiausia Statulėlė Pasaulyje
Legendinis niršių Ispanijos konkistadorų letenų išvengęs aukštaūgio žmogaus dydžio medinis stabas yra autentiškas – tačiau tai gal net ne visai tai, kas apie radinį buvo žinoma iki šiol. Statula yra dar senesnė, nei manyta – tad ją galėjo garbinti dar prieš inkus egzistavę žmonės....

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 15:57 Jūros druska, juodieji pipirai ir citrina geriau nei vaistai?
Druska, pipirai ir citrina labai gerai salotose.  Bet tai toli gražu ne vienintelis įmanomas jų panaudojimas, jie gali pasitarnauti ir kaip gydomosios priemonės. Žmonės visoje žemėje naudoja šiuos produktus,  kad susidorotų su įvairiais sveikatos sutrikimais....

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 10:40 JAV Kariuomenė: NSO paviešinimas didelė žala JAV nacionaliniam saugumui

2004 m. lapkritį JAV Karinio laivyno pilotai, dislokuoti lėktuvnešyje „USS Nimitz“, skrydžio metu susidūrė su saldainiuko „Tic-Tac“ formos neatpažintu skraidančiu objektu (NSO), kuris virš Ramiojo vandenyno judėjo taip, tarsi jam negaliotų fizikos dėsniai, rašo „CBS ...

Skaityti daugiau

19.01.2020 laikas 23:27 Namų vaistas nuo plaučių ligų. Pamiršk kosulį!
Labai daug žmonių kenčia nuo kvėpavimo takų ligų. Dažniausi negalavimai yra astma, bronchitas ir įvairių rūšių kosulys.

Skaityti daugiau