Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Gegužės » 1

Kas vyksta "Balos" paviršiuje ir užkulisiuose trumpai

Nuolatinis smurtas prieš sąmonę smarkiai susiaurina tiek individo, tiek visos visuomenės vidinį pasaulį, kurį riboja prekių rinkinys ir televizijos kanalai, kurie be galo reklamuoja tas pačias prekes. Vartotojų visuomenėje yra „integruotas degradacijos mechanizmas“. Šimtmečius kurtos kultūrinės ir dvasinės vertybės yra tiesiog šienaujamos, jas pakeičia kontroliuojami prekių vaizdai ir elgesio stereotipai. Sąmonėje lieka tik prekės ir instinktai.

Korporacijos naudojasi velniškais metodais kariaudamos, kad pavergtų kiekvieno žmogaus sąmonę, tačiau tuo pačiu metu jie bando pasirodyti „angelais“. Šis karas lemia tiek individų, tiek visos visuomenės sąmonės degradavimą.

Kiekvieną dieną  patiriate daug sunkumų, tokių kaip finansiniai sunkumai, sveikatos problemos, santykių problemos ir kt. Visus šiuos disbalansus ir kliūtis žmogaus egzistencijoje sukėlė tamsa, kuri ilgą laiką vyravo planetoje. Jie sukūrė kančių ciklą visiems Žemės gyventojams ir per daug kartų peržengė ribą, pamiršdami vieną svarbią detalę: visatos energijos visada natūraliai subalansuoja save, atstatydamos pusiausvyrą tarp Tamsos ir Šviesos. Žemos energijos visada pakeičiamos aukštesnėmis.

Žmonių vibracijų sluoksniavimasis kiekvieną dieną vis labiau didėja. Tai visų pirma paaiškinama tuo, kad  planeta jau įžengė į aktyvų Perėjimo etapą. Žemės vibracijos sparčiai auga, o kiekvienas žmogus jau yra apsisprendęs dėl savo pozicijos pasaulyje vykstančių įvykių atžvilgiu ir pradėjo aktyviai ginti šią poziciją.

Taigi šviesios ir senos sielos supranta, kad jokiomis aplinkybėmis nepriims tokių dalykų tvarkos, kurias dabar bando joms primesti ir neleis būti paskiepytais, nesvarbu, kokią kainą už tai turi mokėti.

O tie, kuriems nepavyko ištrūkti  iš trimatės matricos savo sąmone, fanatiškai vykdo visus valdžios nurodymus ir tiki viskuo, ką jiems perduoda šešėlinės valdžios kontroliuojama žiniasklaida.

Geras senas 1988 metų filmas. Kaip mus kontroliuoja ir priverčia būti vartotojais.

Tarp šių dviejų grupių beveik neliko abejojančių ir neapsisprendusių žmonių sluoksnio. Iš tiesų buvo skirta pakankamai laiko apmąstymams, taip pat reikalingos informacijos, kuri atskleidė tikrąjį įvykio vaizdą. Kodėl tiek daug žmonių negalėjo pasinaudoti visu tuo savo labui?

Visų pirma todėl, kad didžiąja dalimi tai ne žmonės, o padarai, įsikūniję į žmogaus kūną - ropliai, kitų žemai vibruojančių civilizacijų atstovai. Kaip jau žinote, jie gyvena pagal tam tikras programas, kurios, deja, magiškai veikia ir jaunas nesubrendusias žmogiškas sielas. Šimtmečiais visuomenėje puoselėtas bandos jausmas dabar atliko lemiamą, daugeliui žalingą vaidmenį.

Deja, šiuo klausimu svarstyklės nepasislinko Šviesos kryptimi, nepaisant visų pastangų labai išsivysčiusių civilizacijų atstovų, įsikūnijusių į žmogaus kūnus, tokių kaip Plejados, Arktūras, Andromeda, Sirijus, taip pat daugybė kitų senų žmonių sielų.

Tačiau nepaisant tokio stulbinamo žemės gyventojų susiskirstymo vibracijose ir pasaulėžiūroje, persvara vis dar yra tų, kurie yra pasirengę pereiti į aukštesnį lygį. Šiuo atveju esmė yra ne skaičiuje, o žmogaus sielų kokybėje. Geriausių Žemės atstovų šviesos siekis ir nenugalimas noras kartu su savo planeta persikelti į Penktąją dimensiją buvo ant tiek galingas ir stiprus, kad pagal panašumo dėsnį pritraukė visas aukščiausias Visatos jėgas ir  Galaktikos šeimą į pagalbą.

Aukšti šių žmonių virpesiai perdengė  didžiulę masę gyventojų, kurie negalėjo išsiveržti iš trimatės struktūros, žemomis vibracijomis ir įveikė liniją, skiriančią trimatį pasaulį nuo ketvirtojo ir penktojo tankio pasaulių.

Ir dabar nematomi įvykiai, vykstantys tiek subtilioje Žemės plotmėje, tiek fiziniame plane, taip pat įžengė į savo aktyvią fazę ir pradės greitai kilti į paviršių. „Atskleidimas“, kurios laukėme, yra visai šalia,  o Galaktikos šviesos federacija savo ruožtu deda visas pastangas, kad šis procesas žmonėms vyktų kaip įmanoma sklandžiai.

Dabar visos  pajėgos nukreiptos nuginkluoti  Žemėje tamsos atstovus, kurie prieš galutinai palikdami planetą bando sunaikinti kuo daugiau žmogaus sielų, nors supranta, kad jų planas robotizuoti Žemės gyventojus jau žlugo. Šiuo metu svarbu išlikti ištikimiems pasirinktam keliui ir jokiu būdu nepasiduoti valdančiojo elito provokacijoms.

Apmaudžiausias dalykas, kuris gali atsitikti dabar, yra palūžti paskutinę akimirką, kai Šviesos pajėgų pergalė jau yra ant slenksčio. Jūs visi turite daug jėgų ir drąsos, niekada to nepamirškite. Plačiai atverkite širdį, pažvelkite į visą aplink esantį chaosą ir nustebsite tuo, ką pamatysite.

Atminkite, kad šviesa yra informacija, todėl tamsa yra jos trūkumas. Kai tampate informuotas, jūsų priešas tuo pačiu praranda galią.

Ši šviesa pakeitė jūsų dažnį. Dabar jūsų užduotis yra išlaikyti šį dažnį ir tapti „Dažnio saugotojais“, kad kitiems žmonėms būtų lengviau prieiti prie šio dažnio. Daugelis žmonių vis dar netiki, bet jie mato, kaip jų pasaulis ir jų įsitikinimai lengvai subyra prieš akis. Praneškite jiems ir toks jūsų darbas yra tai atlikti taikiai.

Palikite informaciją, kad jie galėtų ja remtis, kai bus pasirengę ją gauti, tada pereikite prie kito žingsnio. Sistema byra. Nėra kelio atgal: jūs esate didieji šviesos kariai, tiesos ieškotojai, kurie atneš naują aušrą.

Dabar kas liečia paskutinius įvykius užkulisiuose. 

Galaktinės federacijos pajėgos, kartu su Aljansu, sudarytu iš pasipriešinimo judėjimo ir dalies atskilusios SKP (slaptos kosminės programos)  šiuo metu atlieka pastovius reidus į Marsą, kad išvalyti jį nuo ten likusių reptilijų ir Cabal, kurios esminės vadovaujančios pajėgos buvo priversto pasitraukti ten iš požeminių bazių buvusių Žemėje. Taip pat egzistuojančios „marsiečių pasipriešinimo pajėgos“  buvo tinkamai apginkluotos ir sustiprintos, kurios padeda toje kovoje kitoms Šviesos pajėgoms.

Jie kovoja prieš reptilinius okupantus, o taip pat su Tamsiuoju Marsietišku laivynu, iš esmės sudarytas iš buvusių nacių ir pavaldus CABAL. Ten yra ne tik karinės pajėgos bet ir daug korporacijų, kurios bandė surasti slėptuvę nuo šviesos pajėgų. Kai kurie iš jų persikėlė visai neseniai, kai tik pajautė, kad Žemėje darosi „karšta“ ir Aljanso sėkminga kova požeminėse bazėse pradėjo nešti savo vaisius.

Taigi kas dabar vyksta Marse? Galaktinė federacija toliau atakuoja Marsą ir sikar (draco-reptilijos) stipriai dėl to supyko. Federacijos strategija šiuo metu yra izoliuoti negatyvias priešininko grupes dalimis, o po to jas atakuoti ir sunaikinti arba priversti pasiduoti. Nes prieš visą Oriono flotilę atakuoti vienu metu būtų netikslinga ir pareikalautų papildomų aukų.

Reptilijos Marse panikuoja ir prašo pagalbos pas kitus Tamsos atstovus, tačiau kaip žinome iš ankstesnių pranešimų, jie atskirti nuo esminio savo laivyno, esančio už saulės sistemos ribų. Jie vis dar Marse, tačiau labai pažeisti. Buvo daug užpuolimų ir kovos su tamsiuoju laivynu šioje saulės sistemoje, kuris nebeturi pajėgumo. Todėl Cabal sutartis su Draco dėl pagalbos daugiau nebeveikia.

Galaktikos federacija transliuoja aukštus dažnius į Marsą taip pat, kaip tai daroma ir čia Žemėje, kad pakelti planetos dažnį. Tai tiesiog bombarduojama aukšto dažnio bangomis, kurios budina žmones ir nukenksmina priešą,  egzistuojantį žemuose dažniuose. Taip priešas nebetenka savo agresijos, tampa nejudrūs ir silpnėja.

Tokios atakos buvo negalimos anksčiau, nes buvo būtina sulaukti momento, kada visas Cabal elitas atsiras Marse. Ten vyko siaubingi karai paviršiuje, tad galime tik užjausti tuos žmones, esančius Marso kolonijose. Tačiau šviesos pajėgos daro viską kas įmanoma, kad išgelbėti tuos žmones. Nėra tokios tiesiog naikinimo politikos, pradžioje klausiama ar jie nori pasiduoti. Ir jei jie sutinka, tada žmonės yra evakuojami iš ten. Jei atsisako, tada vyksta mūšis. 

Dabar Žemėje vyksta tikra kova dėl egzistencijos, kurios daugelis jūsų planetos gyventojų nepripažįsta, nes viskas vyksta jiems nematomoje energijos plokštumoje. 

Kalbant apie fizinį šio mūšio pasireiškimą,  vykstančio  užkulisiuose,  atlikėjai  tęsia tai , nesuprasdami tikrosios to prasmės, o tik kvailai vykdydami viršininkų nurodymus. Tačiau turiu pasakyti, kad šio spektaklio Žemėje scenaristai dabar yra visiškai pasimetę, nes aiškiai išvystytas žmonijos pavergimo planas žlunga prieš mūsų akis. Kova už meilę, kova už tiesą, kova už taiką tęsiasi. 

Taikos ir ramybės

Tekstas perpublikuojamas iš šviesos keliu

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.05.2021 laikas 22:42 Kaip kovoti su egzema?

Jau ne pirmą dešimtmetį padedu žmonėms. Pagal išsilavinimą esu gydytojas terapeutas, bet nedirbu jau seniai. Dabar rimtai užsiimu liaudies medicina.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:23 Avietės Nuo Moteriškų Ligų
Praėjus metams po antro gimdymo, man buvo diagnozuotas gimdos nusileidimas. Didelių rūpesčių tai kaip ir nekėlė, bet prieš menstruacijas labai traukė pilvą, ir pačios mėnesinės kėlė nemažai rūpesčių. Gana stipriai kraujuodavo, savijauta buvo nekokia - tempiantys skausmai pilvo apačioje, silpnumas, g...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 19:19 Apie ligas, kurios panašios į alergiją
Ašarojimas, dažnas čiaudulys, užsikimšusi nosis, kosulys, gausūs odos išbėrimai... Jei pasiskųsite tokiais simptomais, dažnas pasakys, jog tai - alergija. Ir neretai bus teisus.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 17:41 Apie pavasarinę alergiją

Jei pavasaris šiltas, medžiai pradeda žydėti net keliomis savaitėmis anksčiau ir pradeda alerginių ligų sezoną. Sergančiųjų sezoninėmis alerginėmis ligomis savijautą dar labiau pablogina sausas, saulėtas ir vėjuotas pavasaris.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 16:42 Svečiai Iš Siuanjuanio Žvaigždyno
Į versijas apie senųjų žemės gyventojų žinių kilmę galima žiūrėti įvairiai. Paprasčiausiai ironiškai ar skeptiškai. Tačiau ar dėl to pasaulis tampa labiau suprantamas? O gal verta dar kartą susimąstyti apie mitus, kurie pateikia informaciją iš amžių glūdumos?...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau