Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 13

Aš ištekėjusi jau 4 metus, be vaiku, o vyras gyvena dėl savęs

Aš ištekėjusi jau 4 metus, be vaiku, o vyras gyvena dėl savęs

Aš ištekėjusi jau keturis metus, vaikų mes neturime. Vyras pasakė, kad kol kas reikia pagyventi sau. Tačiau man atrodo, kad jis paprasčiausiai jų nemyli, o vėliau pasirodė, kad manęs irgi.

Per savo gimtadienį aš laukiau jo po darbo, padengusi stalą. Dovanos nesitikėjau (jis niekada man jų nedovanodavo), bet gal nors gėlių nupirks? Bet to, kad jis negrįš namo, aš negalėjau net įsivaizduoti. Visą naktį jam skambinau, bet telefonas buvo išjungtas.

Įdomu: Vyras nemyli sutuoktinės, bet nepalieka jos, ką daryti?

Aš iki ryto nemiegojau, verkiau, galvojau, kas jam, kažkas nutiko ir jau susiruošiau skambinti į policiją. Tačiau ryte jis grįžo namo girtas ir iškart atsigulė miegoti. Man buvo labai skaudu, bet aš džiaugiausi, kad jis gyvas ir jam viskas tvarkoje.

Vėliau į mano klausimą, kur jis buvo, atsakė, kad užsisėdėjo su draugais bare, o telefonas išsikrovė. Aš nepatikėjau, tačiau nieko nesakiau. Ginčytis buvo beprasmiška. Nuo tos dienos praėjo keli mėnesiai.

Aš buvau viena namuose, kai į duris paskambino. Atidariusi aš pamačiau nėščią moterį. Ji iškart nuo slenksčio paklausė, kaip dalinsimės vyrą ir parodė į savo pilvą.

Įdomu: Kodėl palieku savo vyrą?

Truputį atitokusi aš pasakiau, kad man dalintis nėra ko ir ji gali jį pasiimti. Ir užtrenkiau duris jai prieš nosį. Kol vyras grįžo iš darbo, aš jau surinkau jo daiktus ir padėjau prie slenksčio. Jis šito aiškiai nesitikėjo.

Ėmė prašyti atleidimo, sakė, kad ten pas jį viskas nerimtai ir kad myli jis tik mane. Ir kad jei aš jam atleisiu, tai viskas pas mus bus ne taip, kaip anksčiau. O man atrodo, kad jis paprasčiausiai myli tik save ir bijo atsakomybės.

Juk ten jis turės vaiką, o jis priprato, kad visada visas dėmesys tik jam. Aš negalėjau jam atleisti.

Kol kas gyvenu viena. Savo varžovei aš nepavydžiu. Ir esu įsitikinusi, visa tai į gera, pati aš turbūt dar ilgai nesiryžčiau skirtis su vyru, taip ir pragyvenčiau visą gyvenimą laukdama nežinia ko.

Įdomu: 6 patarimai moterims, kaip tinkamai elgtis su vyrais

O taip man vis dar yra vilties sutikti žmogų, kuris mylės ir vertins mane ir mūsų šeima bus laiminga.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau