Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 17

Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?

Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Baidenas, konspirologija, Globalistai, Aureolė

Baidenas, konspirologija, Globalistai, Aureolė

Jei mes kalbėtume apie vieną, vieno garsaus fotografo fotografiją, tai būtų galima priskirti kokiam puikiam meniniam projektui, dėl kurio visi meno žinovai buvo apstulbinti. Tačiau, tokios nuotraukos pastebimos kiekvienoje antraštėje ir kylą įvairios mintys, kad tai gali būti kažkoks ženklas, arba ritualas, arba programavimas, ar kažkas panašaus. Dar daugiau...

Kaip rašo Taivano ufologas Scottas Waringas -  „Aš išanalizavau tokias nuotraukas ir padariau išvadą, kad jos buvo apdorotos. Baidenas buvo iškirptas, paverstas į png, tada įklijuotas ant neryškaus reklamjuostės fono, kad galva būtų sąmoningai padėta ten, kad būtų sukurtas aureolės efektas. Tada nuotraukos buvo parduodamos naudoti tokiose svetainėse, kaip Shutterstock, Shutterfl“, Adobe, istockphotos ir daugelyje kitų svetainių, kur žurnalistai plūsta pirkti Baideno nuotraukų. Nuotraukos apdorotos! Aš galiu tai patvirtinti 100% “.

Taigi mes nekalbame apie meninį projektą. Tai yra, niekas nebandė pagauti pono Baideno tuo metu, kai jis stovėjo to ar ano aureolę primenančio objekto fone - buvo atliktas grubus redagavimas. Scottas Waringas toliau rašo:

„Tai labai panašu į CŽV vykdomą projektą MKUltra - kodinį pavadinimą, kuri vykdydavo su žmonėmis eksperimentus Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kai kurie iš jų buvo neteisėti. Aš tikrai manau, kad CŽV ir NSA yra susijusios su D. Trampo žlugimu ir Baideno pakilimu. Tai neabejotinai yra komandinis dalyvavimas, tai yra, daugybė naujienų svetainių, daugybė socialinių svetainių susibūrė, norėdamos ne tik atimti prezidento Trampo valdžią, bet ir įdiegti šventumo jausmą ar angeliškas savybes pačiam Baidenui. Intelektualūs žaidimai, psichinė manipuliacija, pasąmoniniai įdiegimai yra skirti manipuliuoti visuomenės supratimu apie Trampą ir Baideną. Blogiausia ... jie laimi. Viso pasaulio visuomenė, ne tik Amerikos, tai perka “.

Tai - vienas iš požiūrių ir, greičiausiai, nėra labai teisingas. Jeigu tikėti Donaldo Trampo šalininkų pranešimais, NSA ir pono Baideno administracija yra šiek tiek įstrigę perdavime. Tai yra, iki inauguracijos liko tik trys dienos, o demokratų administracija nebuvo supažindinta su aukščiausiomis valstybės paslaptimis.

Kita vertus, vyksta kai kurie ritualai su aureolėmis, nes ponas Obama tradiciškai visada buvo fotografuojamas su aureole:

Baidenas, konspirologija, Globalistai, Aureolė

Tačiau, ponui Obamai aureolę uždėjo, kai jis jau buvo prezidento pareigose, o tuo tarpu  p. Baideno inauguracija yra numatyta 2021 m. sausio 20 d., O aureolę jie pradėjo dėti jau 2020 m. gruodžio mėn. Kaip tai galima paaiškinti?

Visa tai atrodo labai keista ir atrodo, kaip tam tikri tamsi ritualai, turintys nesuprantamą tikslą, nes aureolė net nėra nenupiešiama popiežiui, kuriam meldžiasi milijonai katalikų. Nejaugi iš pono Baideno taip pat nori padaryti Naujojo pasaulio tvarkos šventąjį ar panašiai? Mes nežinome atsakymo į šį klausimą, todėl stebime įvykių eigą. O ką jūs manote apie tai?

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 207
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.03.2021 laikas 22:40 Diagnozė: vėžys. Ką daryti?
Efektyviausiai metastazavimo mechanizmas blokuojamas, vienu metu vartojant vitaminą C, liziną, proliną ir žaliosios arbatos ekstrakto polifenolio komponentą (epigalokatechino galatą).

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 19:54 Liaudies priemonės jei kepenys nesveikos, hepatito, tulžies latakų diskinezijos
Mūsų vaistinėje atsirado paketėliai su kininių ožerškių vaisiais (Lycium chinense/barbarum). Apie šiuos augalus skaičiau nemažai literatūros ir supratau, kad jie - tiesiog lobis, jei turite problemų su kepenimis.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 10:06 Įminta Diatlovo perėjos paslaptis? Dėl 9 šiurpių mirčių buvo kaltinami „ateiviai ir sniego žmonės“
Naujas tyrimas atskleidė, kad devynis studentus, 1959 m. keliavusius slidėmis Sibire, pražudė snigo griūtis. Ne ateiviai ar sniego žmonės, kaip kadaise buvo tikima.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 08:55 Brandi ir nebrandi meilė: nuo poreikio iki savęs priėmimo
„Myliu tave, nes tu man esi labai reikalingas“. Nebrandi meilė – tai spąstai, kurių pagrindas yra vidinis poreikis. Jeigu norite sukurti tvirtus santykius, būtina suvokti, kuo skiriasi brandi meilė nuo nebrandžios....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 23:06 Sveikatą atstatantis receptas: 1 burokėlis, 2 morkos, 1 obuolys

Kurdamas šį receptą specialistas rėmėsi tuo, kad ingredientai turi būti paprasti ir prieinami, kad kiekvienas žmogus galėtų paruošti šią priemonę. Receptas tikrai lengvas, todėl kad burokėliai, morkos ir obuoliai turi visus būtinus mikroelementus ir kainuoja nebrangiai.

...

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 22:06 Kiaulienos kepsneliai užkepti orkaitėje, su svogūnais sūriu ir majonezu
Genialumas slypi paprastume. Šie kiaulienos nugarinės kepsneliai tokie ir yra! Visiškai paprasti ingredientai, kaip sūris, svogūnai ir majonezas. Juos galima rasti kiekvieno virtuvėje. O skani vakarienė bus garantuota. Pamėginkite....

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 22:06 Greitai pagaminamas purus biskvitinis pyragas su slyvomis arba obuoliais
Gaunasi nuostabiai purus, vos keletas paprastų, virtuvėje randamų ingredientų ir ant stalo puikuojasi fantastiškas pyragas.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 20:55 Kiaušinis keptas orkaitėje, dviguboje batono riekelėje
Savaitgalį užsinorėjau išsikepti karštų sumuštinių su kiaušiniais. Ir šį kartą sugalvojau juos išsikepti orkaitėje, dviguboje batono riekelėje. Tikrai labai paprasta.

Skaityti daugiau