Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 28

Kodėl Naudingi Kasdieniniai Sukamieji Mostai Rankomis

Sukamieji mostai rankomis: kaip teisingai atlikti ir kam naudingas šis pratimas. Iš matymo atrodo, kaip mokyklose fizinio rengimo pamokose apšilimo pratimas, tačiau jis veikia visiškai kitaip. Jų dėka žmogus gerina fizinį pasirengimą, savijautą ir nuotaiką.

Kaip kasdieniai sukamieji rankų mostai veikia organizmą.

Tokių pratimų atlikimui kojas reikia išskėsti pečių plotyje ir truputį jas sulenkti. Toliau nuo pėdos perduodame impulsyvų judesį ir imame sukti rankas. Atliekame apie 15 maksimalių sukamų judesių mostų į priekį, po to sukame rankas į priešingą pusę ir darome 15 pakartojimų.

Judesio koordinacijos gerinimui galima atlikti sukamuosius rankų mostus į skirtingas puses, dešine ranka į priekį, o kaire – atgal ir panašiai. Iš pradžių smegenys bus sutrikusios, bet greitai išsirikiuos neuroninė jungtis.

Kaip kasdieniai sukamieji rankų mostai veikia organizmą.

Dėka kasdienių sukamųjų mostų jūsų organizmas įgis:

1.    Kraujotakos ir smegenų ląstelių funkcionavimo pagerėjimą.
2.    Kraujas varinėjamas po organizmą, išsitiesia raumenų audiniai, pagerėja plaučių veikla.
3.    Vyksta vestibiuliarinio aparato pagyvėjimas.
4.    Gerėja smegenų pusrutulių darbo sinchronizaciją.
5.    Padidėja dėmesio koncentracija.
6.    Pakyla nuotaika ir praeina stresinė įtampa.

Kūno mankšta, sportas, sveikata, mankšta, raumenys, pečių sąnariai, fi

Šie pratimai naudojami net treniruojant astronautus ir yra įtraukti į kai kurių olimpinių komandų programą. Šiems pratimams atlikti nereikia didelių priemonių, jie puikiai gali būti atliekami namuose.

Šie pratimai taip pat lavina rankų judėjimą. Jie priverčia dirbti visa pečių juostos dalį. Atliekant sukamus rankų judesius, dirba krūtinės, nugaros ir kaklo raumenys. Dažnai atliekant šį pratimą pamažu auga raumenų masė, pašalina įvairių pečių raumenų trūkumus.

Po to, kai idealiai ir lėtai atliksite šį pratimą, galėsite padidinti krūvį ir pagreitinti tempą. Galite šį pratimą vėliau sujungti su šuoliai, panaudoti nedidelius svarmenis ir t.t.

Atlikite šiuos pratimus kasdien, po kurio laiko pagers fizinė ir moralinė kūno būklė. Fiziniai pratimai visada duoda tik naudos.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 13:18 Pandemijos vyksta kas šimtą metų: visuotinis sąmokslas ar sutapimas?
Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 06:49 5 augalai, išvarantys kirminus iš organizmo
Šis įprastas mūsų virtuvėje produktas laikomas „universaliu kariu“: jis susidoroja su bakterijomis, grybeliais, virusais, visokiais kirminais. Česnakas gali atbaidyti nuo žmogaus net kraujasiurbius vabzdžius.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 20:02 Kaip atsisakyti priverstinio skiepijimo ir implantavimo?

Anot Nigerijos žiniasklaidos, šalyje kilo didžiulis skandalas dėl „užsienio šalių remiamo įstatymo“, kuriame nurodoma privalomai paskiepyti visus Nigerijos gyventojus.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 16:17 Skraidantis vienuolis iš Kopertino

„Skraidančio vienuolio iš Kopertino“ (Italija) stebuklai – vieni iš labiau stebinančių ir kartu, matyt, vieni iš geriausiai dokumentuotų tokių atvejų istorijoje

Skaityti daugiau