Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 11

Iš gyvenimo: kodėl vyriškų ir moteriškų marškinių sagos yra skirtingose pusėse?

Marškiniai – tai universalus drabužio tipas, kurį mėgsta visi – ir vaikinai, ir merginos. Bet ar jūs kada nors susimąstėte, kodėl vyriškų marškinių sagos išdėstytos iš dešinės, o moteriškų – iš kairės?

Kai kurie žmonės mano, kad šis skirtumas egzistuoja tik vyriškų ir moteriškų rūbų atskyrimui, bet iš esmės ne viskas taip paprasta. To pagrindas yra istorinės prielaidos, ir jums bus įdomu tai sužinoti.

Visi mes žinome apie Napoleono didybės maniją. Jei jūs pažiūrėsite į visus jo portretus, jūs pastebėsite, kad jo rankos paslėptos už jo kitelio atlapo. Tai būtų įmanoma, tik jei jos sagos būtų dešinėje pusėje.

Šis gestas, kurį šio pasaulio stiprieji nukopijavo nuo senovės graikų, asocijuojasi su išsilavinimu ir geromis manieromis.

Gyvenimas, Įvairenybės

Napoleonas buvo beprotiškai populiarus, todėl net moterys jį kopijavo. Dėl šios priežasties jis įsakė pakeisti moteriškų marškinių stilių, persiuvus sagas į kitą pusę. Tai pirma priežastis.

Antra priežastis slypėjo tame, kad aukštos kilmės moteris visada rengė tarnai, kurie dažniausiai buvo dešiniarankiai. Užsegti moteriai sagas  patogiau, jei jos yra kairėje pusėje.

Trečia priežastis galėjo slypėti tame, kad senais laikais vyrai laikydavo savo kardus dešinėje rankoje. Todėl buvo patogiau, kai jie galėjo atsisegti drabužius kaire ranka net mūšio metu. O moterys laiko vaiką iš kairės, todėl galimybė atsegti korsažą dešine ranka palengvino maitinimą krūtimi.

Jodinėdamos moterys sėdėjo dešiniu šonu, ir vėjas neišpūsdavo jų marškinių tik dėka sagų kairėje pusėje.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.08.2020 laikas 18:31 Q žinios - žvilgsnis pro Q langą
Q naujienos: JAV kalykla sumažino aukso ir sidabro monetų tiekimą pirkėjams, Pinigai nepadengti auksu, yra antikonstituciniai, Slapta Epštyno draugė, Bilas Klintonas – marksistas, Gates sako kad žmonės neturi pasirinkimo, Fauci investavo 500mil į vakcinas....

Skaityti daugiau

08.08.2020 laikas 12:47 Trumpas pasakė, kad kurį laiką jo nebematysime

Baltųjų rūmų ir apskritai pasaulio politikos užkulisiuose vyksta kažkas, kas sukėlė nerimą... Apskritai, vyksta kažkas ne taip. Nežinau, bet kažkas ne taip. Bet panašu, kad netrukus sužinosime apie viską – per kelias dienas, o gal ir po kelių valandų.

...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 12:02 Jūs žinote, kad mirsite, bet jūsų protas nenori to priimti - kodėl?

Visi žinome, kad kada nors mirsime – tačiau daug apie tai negalvojame. Kodėl taip yra? Mokslininkai sako, kad taip yra todėl, jog mūsų smegenys daro viską, kad tik negalvotume apie mirtį. Atliktas tyrimas parodė, kad smegenys mus saugo nuo egzistencinės baimės, priskirdama mirtį tiesiog nel...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:43 Sprogimas Beirute - nutylima incidento pusė
Nors oficialiai teigiama, kad rugpjūčio 4-osios vakarą Beiruto uoste nugriaudėjęs ir pusę miesto sugriovęs sprogimas kilo dėl netinkamai saugoto didžiulio kiekio amonio nitrato ir aplaidaus angarą virinusių darbininkų elgesio, saugumo srities ekspertas Audrius Butkevičius pateikė visiškai kitokią ši...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:23 Lemties ženklai – prietarai ar Visatos perspėjimas?

Anot ezoterikų, žmogui kasdien siunčiami pranašiški ženklai. Reikia išmanyti jų reikšmes, tuomet pavyks išvengti nelaimių. Dar pirmosios civilizacijos sukūrė sudėtingas simbolių sistemas, kuriose kiekvienas gamtos reiškinys, augalas arba gyvūnas turėjo konkrečią reikšmę.

...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:19 Kaip numalšinti rėmenį be tablečių?
Ne retam turbūt teko patirti deginantį pojūtį ir skausmą skrandyje, dažniausiai atsirandantį po valgio arba stipraus fizinio krūvio. Rėmuo – vienas iš daugelio ligų simptomų. Dažniausiai ši nemaloni savijauta įspėja apie gastritą. Kaip atsikratyti šios varginančios savijautos be tablečių?...

Skaityti daugiau