Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 18

Kosmose darosi karšta: ugniniai erdvėlaiviai danguje Britanijoje, Ispanijoje ir Australijos danguje

Trečiadienio vakarą naktiniame danguje pasirodęs paslaptingas „degantis pėdsakas“, sukėlė karštligiškas spėliones, kas tai galėtų būti, rašo Dailymail.co.uk.

Žvaigždžių tyrinėtojai iškėlė daugybę teorijų, įskaitant meteorų lietų, krentančios žvaigždės, fejerverkai, lėktuvų pėdsakai – ir net nežemiškos gyvybės ženklus, kad tik galėtų paaiškinti ryškius raudonus pėdsakus ir ryškius žiburius danguje.

Tačiau, astronomijos specialistai bandė visuomenę įtikinti, kad šie naktinio dangaus stebuklai yra natūralus reiškinys.

Keisti pėdsakai buvo pirmą kartą pastebėti virš Cambridgeshire, juos pastebėjo Gerry Underwood, gyvenantis Strethame.

Kaip sako Gerry ir jo žmona Melanie, šviesa buvo tokia ryški, kad jie net pažiūrėjo pro langą, pamanydami „apie nedidelį gaisrą gatvėje“. Tada jie pastebėjo šį pėdsaką danguje.

Asteroidai, konspirologija, NSO, gamtos anomalija

Pasak sutuoktinių Underwood, jie tai stebėjo apie 10-20 minučių, kai jie skriejo per dangų. Interviu metu Gerry sako:

„ Tai atrodė, kaip labai stora cheminė trasa, tačiau lėktuvai juda daug lėčiau, o šitas judėjo daug greičiau. Bet ne taip greitai, kad galėtum pagalvoti apie meteoritą. Mes, su žmona, matėme šimtus krentančių žvaigždžių, bet su juo buvo kažkas ne taip.

Objektas judėjo palyginti lėtai ir spirale. O po to, jis atrodo užsidegė ir ėmė švytėti oranžine spalva, tai galite matyti nuotraukose. Tai buvo tarsi didžiulis automobilis su priekiniais žibintais. Praskriejęs virš mūsų, visa tai dingo už horizonto“.

Asteroidai, konspirologija, NSO, gamtos anomalija

Asteroidai, konspirologija, NSO, gamtos anomalija

Ir nors visi komentatoriai stebėdami šias nuotraukas kalba apie ateivius, Karališkosios astronomijos draugijos pavaduotojas, daktaras Robert Massey teigė, kad yra šiam reiškiniui mokslinių paaiškinimų. Interviu MailOnline jis sakė:

„Manau, kad intensyvi ryški šviesa, kurią žmonės matė danguje – tai planeta Venera, kadangi ji dabar yra labai ryški. Venera dabar tokia ryški, kad ją galima pamatyti dienos metu, o sutemus ji tampa labai pastebima. Labai tikėtina, kad žmonės pamatė Venerą, kuri slėpėsi nuo jų už debesų. Ir tai tęsis iki gegužės pabaigos“.

Komentaras ir asmeninė nuomonė: Ką aš galiu pasakyti? Kaip sakoma: jei jūsų vaikai vieną dieną paklaus „Kas yra idiotai?“ – parodykite jiems komentarus šio nario ir Karališkosios astronomijos draugijos.

Kiti pakviesti žymūs MailOnline ekspertai pasakė; vienas apie chemtreilus, antras – apie meteoritą. Bet, kaip matyti iš nuotraukų ir aprašymų, tai tikrai nėra nei lėktuvas, nei meteoritas. Be to, yra net objekto vaizdo įrašas, nors padarytas iš labai didelio atstumo:

Kas tai buvo? Negalime pasakyti 100%. Nepaisant to, prieš porą dienų perkūnijos metu padarytos nuotraukos iš Australijos padės mums viską išsiaiškinti:

Asteroidai, konspirologija, NSO, gamtos anomalija

O kovo 15 d. Ispanijoje buvo nufilmuotas net vaizdo įrašas su tais pačiais erdvėlaiviais, o šie erdvėlaiviai danguje taip pat metaliniai, pastebimi žaibų:

Dar Ispanijoje kovo 15 d.:

Apskritai, kaip mes jau seniai sakėme savo skaitytojams – padėtis arti žemės erdvės atrodo šiek tiek įtempta, o dabar ir degantys kažkokie dalykai atlekia čia. Gali būti, kad artimiausiu metu, taip pat pamatysime nusileidžiančius su parašiutai rožinius žmogeliukus, tai žiūrėkime ir toliau kas darosi nepaaiškinamo pasaulyje.

hipotezės

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2020 laikas 21:29 SpaceX startą uždraudė ateiviai
2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmos...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 18:39 Laivo “Utopia” žūtis

Tiesa, tie laivai nuskendo ne dėl minėtų gigantų ginklų, o dėl įvairių nelaimingų atsitikimų. Ir „admirolai“ juodajame avarijų kaltininkų sąraše užima ne paskutines vietas. Pirmąja jų auka tapo emigrantų garlaivis „Utopia“.

...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 15:03 Kiek Galima Išgerti Kavos Puodelių Per Dieną, Kad Sveikata Paderėtų?
Keturi puodeliai kavos per dieną gali būti sveikos širdies receptas, ypač vyresniems žmonėms. Vokiečių mokslininkų komanda, vadovaujama molekulių biologų Judith Haendeler ir Joachimo Altschmiedo, mano atradę požymių apie tai, kaip kava ir joje esantis kofeinas stebuklingai veikia suaugusių žmonių ši...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 21:43 Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 19:10 Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį
2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje...

Skaityti daugiau