Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 2

Kovidiniai vaistai tiesiog auga kaip piktžolės, tačiau dauguma žmonių perka vejos nuodus, kad juos sunaikintų, taip žudydami save

(Paranormal) Šiandienos "Situation Update" laidoje aptariame stulbinančią tiesą, kad kovidiniai vaistai tiesiog auga kaip piktžolės (pvz., kiaulpienės), tačiau dauguma žmonių skuba į "Home Depot" pirkti nuodingų, vėžį sukeliančių herbicidų, kad galėtų užnuodyti savo veją, išnaikinti kiaulpienes ir taip ilgainiui pražudyti save.

Motina gamta nemokamai augina antikovidinius vaistus tiesiai jūsų kieme, nereikalaudama iš jūsų jokių pastangų. Naujų novatoriškų tyrimų duomenimis, kiaulpienių augalas sintetina fitochemines medžiagas nuo kovadulkių, taip sukurdamas natūralų vaistą, kuris gali blokuoti spyglių baltymų nanodalelių prisijungimą prie ACE2 receptorių.

Kiaulpienių lapus galima lengvai ir greitai paversti natūraliu vaistu paprastai naudojant ultragarsinį valytuvą. Šiame vaizdo įraše iš serijos PrepWithMike.com atskleisiu, kaip ultragarso valytuvu išgauti vaistinius komponentus iš rozmarino žolės. Lygiai tokį patį procesą galima naudoti su kiaulpienių lapais, kad pasigamintumėte savo vaistą iš vaistažolių ekstrakto nuo spyglių baltymų:

Net ir neturėdami ultragarsinio valytuvo galite pasigaminti kiaulpienių lapų ekstrakto tinktūrą naudodami tik stiklainį, vandenį ir degtinę. Tai užtrunka ilgiau (nuo kelių dienų iki kelių savaičių), bet yra itin mažai technologiškai sudėtinga ir gali būti pasiekta net esant elektros energijos tiekimo nutraukimo scenarijui.

Svarbu tai, kad gamindami natūralius vaistus iš vaistažolių nieko nemokate vaistinei, nereikia draudimo bendrovės leidimo, nereikia gydytojo leidimo ir net nereikia FDA. Vaistas tiesiai iš Dievo, Motinos Gamtos patenka pas Jus.

Kaip Vakarų civilizacija tapo cheminiu mirties kultu

Mane visame tame stebina tai, kaip Vakarų civilizacijai buvo taip išplautos smegenys, kad ji patikėjo, jog vaistus galima gauti tik iš vaistinės ar tabletės, kad žmonės tiesiog nuodija tikruosius vaistus, augančius jų pačių kiemuose. Ir jie tai daro naudodami vėžį sukeliančius chemikalus (pvz., piktžolių naikiklį), kurie dar labiau kenkia jiems patiems, dirvožemio mikrobams ir aplinkai. Atrodo, tarsi tipiški amerikiečiai prisijungė prie savotiško cheminio mirties kulto, kuris baigiasi kančiomis ir žlugimu, užuot džiaugęsi sveiku, beribiu pasauliu, kurį Motina Gamta teikia nemokamai.

Dauguma žmonių taip iškreiptai ir iracionaliai tiki vaistais, chemoterapija ir vakcinomis, kad jie tiesiogine prasme nusižudys naudodamiesi Vakarų medicina, užuot prisilietę prie "purvinos kiaulpienės", kuri gali pasiūlyti paprastą, pigų ir lengvai prieinamą sprendimą.

Tai tik parodo, kokia savižudiška ir iracionali tapo visuomenė, veikiama destruktyvios Didžiosios farmacijos ir nusikalstamos vakcinų pramonės įtakos. Vaistai ir gydymo priemonės uždraustos, o mirtinai pavojingos spygliuotų baltymų injekcijos yra privalomos, nors nuo kovidinių vakcinų jau žuvo gal 100 000 amerikiečių. (Gali sudominti: TYRIMAI: Kiaulpienių lapų ekstraktas blokuoja spyglių baltymų prisijungimą prie ACE2 ląstelių paviršiaus receptorių)

Tai beveik savaime suprantama, bet ši visuomenė pati save sunaikins, nes prarado ryšį su realybe ir dabar garbina mirtį. Naujame žurnale "New England Journal of Medicine" paskelbti nauji tyrimai, atskleidžiantys, kad 82 % ankstyvųjų nėštumų baigiasi savaiminiais abortais po to, kai nėščiosioms suleidžiamos kovidinės vakcinos, todėl akivaizdu, kad pasiekėme "galutinį Big Pharma mirties kulto prieš žmogų nukreiptos darbotvarkės sprendimą".

Klausykitės mano viso "Situation Update" podkasto, kad sužinotumėte daugiau protu nesuvokiamos informacijos apie visa tai:

Autorius: Mike Adams. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Ir jeigu, jums įdomios tokios naujienos, dalinkitės, įvertinkite, komentuokite tai su kitais.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau