Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 14

Kovoje Dėl Tualetinio Popieriaus Šalys Gali Pradėti Trečią Pasaulinį Karą?

Kaip, šiandiena, rašo halturnerradioshow.com, milijardas pasauliečių, pagaliau, prabudo ir, įsijungę pirmą kartą televizorių praregėjo, pranešama apie Covid-19, kas paskatino juos skubėti į parduotuves ir stotį pirmą kartą į kovą dėl išteklių.

Visų pirma viename JAV prekybos centrų tokia kova baigėsi sumušimais:

Čia iš vaizdo įrašo paaiškinimo nėra labai aišku, dėl ko žmonės susimušė, ir ko nepasidalino, panašu buvo kova dėl gėrimų, kurio metu vienas pirkėjas ir nužudė kitą pirkėją.

Taip pat nelabai aišku, kodėl kilo problema dėl gėrimų, nes tualetinis popierius yra pagrindinė tendencija:

Taip ir nėra aišku, kokia prasmė pirkti tualetinį popierių tokiais kiekiais, analitikams lieka paslaptis.

Tualetinis popierius yra antros būtinybės dalykas, kadangi žmonėms pirma reikia pavalgyti... ir tik po to atsiranda skubus tualetinio popieriaus poreikis. Todėl maistas turėtų būti svarbiau.

Kitose pasaulio valstybėse, popierius tapo „velniška“ paklausa, kad pardavinėjama, kaip kontrabanda. Iki šiol nebuvo pranešama apie jokius įtakų sferų persiskirstymo tarp kartelių karus – akivaizdu, kad žmonės ners į šią rinką, kad uždirbtu velniškus pinigus.

Keista ir tai, kad priešingai, nei kitos akcijos, dėl galimai padidėjusios gamybos, tualetinį popierių gaminančių bendrovių akcijos kilo.
Ir jeigu, parduotuvėse tualetinis popierius bus perkamas, gali prasidėti tikri pasaulinio masto, tualetinio popieriaus mūšiai dėl rinkos. Kas laukia belieka tik stebėti.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:11 Kinijos Miesto Legenda “Pusiaunakčio Autobusas 375”
Tai nutiko 1995 metų lapkričio 14 dieną Pekine. Viskas prasidėjo nuo to, kad pusiaunaktį autobuso stotelėje sėdėjo du žmonės - pagyvenusi moteris ir jaunas vaikinas. Belaukdami autobuso jie susipažino ir negarsiai kalbėjosi. Pagyvenusiai moteriai labai patiko tas tylus ir mandagus jaunuolis....

Skaityti daugiau