Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Būtybės » 2019 » Kovo » 27

„Ledo žmogus“ iš Minesotos

Džonas Neperis savo knygoje apie didžiapėdį ir kitas į žmones panašias būtybes pareiškė, kad didžiapėdis tikrai egzistuoja. Tačiau autorius taip pat tvirtina, kad daugelis liudytojų pranešimų yra paprasčiausiai apgaulė ar triukas. Tokiems triukams jis priskyrė ir “Ledo žmogų” iš Minesotos atvejį. (paranormal.lt)

Ledo žmogus, Minesota, Būtybė, didžiapėdis, Yeti

 Užšaldyto “Ledo žmogų” galva

Ledo žmogus, Minesota, Būtybė, didžiapėdis, Yeti

Užšaldytos kojos

Aivanas Sandersonas ir Bernaras Evelmanas buvo zoologai. Sandersonas susidomėjo pasakojimais apie jetį ir didžiapėdj. Evelmaną labiau domino jūrų pabaisos - milžiniški kalmarai ir jūrų gyvatės. 1968 m. gruodžio 9 dieną Sandersonui paskambino gyvačių pardavėjas iš Milvokio Teris Kalenas. Jis zoologui papasakojo apie žmogų vardu Frenkas Hansenas. Jis gyvūnų parodoje Čikagoje demonstravo keistą būtybę, panašią į beždžionę. Ši būtybė buvo įšaldyta ledo luite. Po parodos Hansenas laidosi keliauti po Vidurio Vakarus, nežinomą būtybę demonstruodamas karnavaluose ir šventėse.

Ledo žmogus, Minesota, Būtybė, didžiapėdis, Yeti

Aivanas Sandersonas šalia eksponato

Gruodžio 17 dieną Sandersonas ir Evelmanas atvyko į Hanseno fermą netoliese Vinonos, Minesotos valstijoje. Šalia namo stovėjo priekaba, kurios viduje buvo įrengta didelė šaldymo kamera. Joje buvo didžiulis ledo luitas. O lede buvo įšalusi ilgais juodais gaurais padengta į žmogų panaši būtybė.

Nepaprastas radinys

Sandersonas ir Evelmanas fermoje praleido tris dienas, piešdami ir fotografuodami nežinomą būtybę. Ledas buvo labai storas, kai kuriose vietose padengtas šerkšnu. Sandersonui tekdavo atsigulti ant šaldymo kameros stiklinio dangčio, kad galėtų piešti. Padaryti aukštos kokybės nuotraukas nebuvo įmanoma.

Ledo žmogus, Minesota, Būtybė, didžiapėdis, Yeti

Mokslininkai bandė atkurti užšaldyto didžiapėdžio atvaizdą

„Ledo žmogaus“ veidas buvo be plaukų. Tai buvo vyriškos lyties būtybė; kairioji ranka iškelta virš galvos. Ataskaitoje mokslininkai nurodė: „Nežinoma būtybė turi plokščią veidą su priplota nosimi, kurios galiukas užsirietęs vidun. Ji turi nuožulnią kaktą ir siaurą tarpelį burnos vietoje“.

Iš kur atsirado ši būtybė? Hansenas pasakojo įvairias, viena kitai prieštaraujančias istorijas. Iš pradžių jis papasakojo, kad būtybė buvo aptikta daugiau kaip 2,5 tonos sveriančiame plaukiojančiame ledo gabale prie Sibiro krantų. Vėliau pasakojo, kad ji buvo aptikta prekybininko iš Honkongo sandėlyje, o ją nusipirko Kalifornijoje gyvenantis milijonierius. Nurodyti milijonieriaus vardą Hansenas atsisakė, tik teigė, jog būtybę iš milijonieriaus gavo laikinai. Po metų Hansenas pasakojo jau visiškai „Ledo žmogus“ iš Minesotos kitą istoriją. Jis teigė, kad būtybę nušovę 1961 metais Minesotoje.

Ledo žmogus, Minesota, Būtybė, didžiapėdis, Yeti

 Straipsniai apie šaldytą yeti pasirodo visame pasaulyje

Tačiau Evelmanas nusprendė, kad „ledo žmogus“ tikrai gyveno priešistoriniais laikais. Jis nežinomą būtybę pavadino Homo pongoides (į beždžionę panašus žmogus). Apie šią būtybę 1969 m. kovo 19 d. buvo išspausdintas straipsnis viename Belgijos laikraštyje. Netrukus naujiena paplito po visą pasaulį.

Smitsono universiteto mokslininkai panoro pamatyti nežinomą būtybę, tačiau Hansenas pareiškė, kad ją grąžino teisėtam savininkui. Jis netgi prisipažino, kad turėjo ne tikrą „ledo žmogų“, o tik jo kopiją. Po ilgų įkalbinėjimų Hansenas leido mokslininkams pažvelgti į šaldymo kamerą. Mokslininkai nuvalė šerkšną ir padarė naujas nuotraukas.

Ledo žmogus, Minesota, Būtybė, didžiapėdis, Yeti
Štai toks kūnas rodomas dabar. Mokslininkai baiminasi, kad tai jau manekenas

Neandertaliečių palikuonis

Sandersonas atliko tyrimą. Trys bendrovės patvirtino, kad jos 1967 metais pagamino modelį. 1981 metais Rod Ailende leidžiamas laikraštis pranešė, kad „ledo žmogų“ pagamino Disneilende dirbantis dailininkas Hovardas Bolas.

Bernaras Evelmanas atsisakė patikėti šia istorija. Jis buvo įsitikinęs, kad nežinoma būtybė yra neandertalietis (Homo sapiens neanderthalensis). 1974 metais zoologas parašė knygą „Neandertalietis vis dar gyvena“.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo
Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. paslaptingas reiškinys, ledo ratai, anomalijos...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:22 Protingi žmonės gyvena netvarkoje, keikiasi ir vėlai eina gulti
Kaip dažnai kalbėdami vartojate keiksmažodžius? Jus kritikuoja dėl netvarkos miegamajame? Jūs vėlai einate miegoti? Žinoma, tai laikoma blogais įpročiais, tačiau tikite ar ne, bet jie rodo aukštą intelekto lygį ir sąžiningumą. Suintrigavo? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau....

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:20 Gyvūnus ir augalus Žemėje tikrai veikia Saulės ir Mėnulio gravitacija
Šie du dangaus kūnai, kuriuos mes matome danguje dienos ir nakties metu, daro kur kad didesnę įtaką gyvūnams ir augalams Žemėje, nei jūs galėtumėte pamanyti.

Skaityti daugiau

18.01.2022 laikas 22:27 7 požymiai, kad gyvenate svetimą gyvenimą ir kaip tai ištaisyti?

Visi norime gyventi savo svajonių gyvenimą, kupiną laisvės ir malonumų. Tačiau kažkuriuo momentu žmogus pradeda sekti svetimų nustatymų. Žinokite, pakeisti įvykių eiga niekada ne per vėlu.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau